Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Jezus uzdrowił moją mamę z raka

Moja mama ma dopiero 67 lat. W zeszłym roku na początku mojego urlopu, który przypada co 2 lata, gdyż pracuję w Australii, mieliśmy wspólnie jechać na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Tuż przed moim wyjazdem na lotnisko w Melbourne dowiedziałem się, że ze wspólnego pielgrzymowania nic nie wyjdzie, bo ogromna narośl, która wyrosła w ciągu kilkunastu raptem godzin, uniemożliwiła mamie normalne odżywianie i niezwykle utrudniła oddychanie. Jak się później okazało, był to typowy objaw chłoniaka, czyli nowotworu układu limfatycznego (chłonnego). W związku z tym, że odwołanie rezerwacji na pielgrzymkę nie było już możliwe, mamę zastąpił mój bratanek Kuba. Postanowiliśmy, że intencją naszej pielgrzymki, jeśli jest to zgodne z wolą Pana Jezusa, będzie powrót do zdrowia mamy i babci. Na pielgrzymim szlaku zanosiliśmy do miłosiernego Boga tę jedną tylko prośbę. Po przyjeździe do domu w dalszym ciągu, ale już razem z mamą, zanosiliśmy tę intencję Panu, modląc się głównie koronką do miłosierdzia Bożego.

Diagnoza lekarzy była jednoznaczna: chłoniak o wysokim stopniu złośliwości. Leczenie - 8 serii najmocniejszej chemoterapii, tzw. czerwonej. Ale wcześniej w trybie odwróconym 5 serii radioterapii w celu zlikwidowania narośli w jamie ustnej, gdyż w czasie trzech tygodni oczekiwania na wyniki badań diagnostycznych pobranego wcześniej wycinka, przy odżywianiu się przez rurkę do napojów jedynie niektórymi płynnymi substancjami, mama znalazła się na granicy psychicznego i fizycznego wyczerpania. Do tego doszło jej załamanie i utrata wiary w to, że może jeszcze kiedykolwiek wyzdrowieć.

Terapia musiała być odwrócona, choć zwykle radioterapia następuje po chemoterapii. Już po trzeciej radioterapii narośl w ustach całkowicie zniknęła. I to był punkt zwrotny nie tylko w chorobie, ale przede wszystkim w nastawieniu psychicznym mamy. Od tej pory mama trwała mocno w wierze, czego świadectwem było chociażby bardzo częste powtarzanie: "wola boska" i ścisłe wiązanie z nią wszystkiego, co się działo. Podczas licznych wizyt w szpitalu Instytutu Onkologii w Krakowie przy ul. Garncarskiej mama pocieszała i umacniała swoje współpacjentki. Jej stan z dnia na dzień się poprawiał. Niby efekt leczenia, jednak w opinii lekarzy - cud. W tym aspekcie wszyscy byli niezwykle zgodni: oprócz efektów podjętego leczenia musiało być coś jeszcze, gdyż nigdy w takim stopniu i tak do końca samo leczenie nie przynosi takiego efektu. Ta opinia została utwierdzona po kilku seriach chemoterapii. Obecnie mama jest po ostatniej i czuje się dobrze. Na niej kuracja została zakończona, bo lekarze stwierdzili: "dzięki leczeniu i przy niewątpliwej interwencji Kogoś jest pani zdrowa". Pan jest miłosierny!

ks. Grzegorz Gaweł TChr, Australia

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 4-2008Wasze komentarze:
 ćierpiący: 12.08.2016, 19:45
 Panie Boże ratuj mnie nie wiem co mi jest uzdrów mnie! Błagam
 ola: 09.08.2016, 00:50
 Panie Jezu prosze z całego serca prosze o uzdrowienie mojej kochanej kuzynki Martyny ma dopiero 20 lat a rak złośliwy uda prawego nie ustępuje są przeżuty guzy rosną jak na drożdżach ciężko jej oddychać i czuje ból.Ona nie może umrzeć .NIE MOŻE! Jest za młoda za dużo rzeczy przed nią ma kochaną rodzine i młodszą siostre Panie całą nasza rodzina znajomi przyjaciele sąsiedzi moglą się o jej uzdrowienie wysłuchaj naszych błagań bo tylko ty możesz ją już uzdrowić lekarze nie dają już jej szans prosze...
 Karina: 06.08.2016, 23:02
 Miłosierny Jezu Chryste pokornie proszę Cię o łaskę uzdrowienia z chorób mojego męża Piotra i uzdrowienia jego oczu, a także łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej cioci Heleny. Jezu ufam Tobie, w Tobie pokładam nadzieję!
 gosia: 17.07.2016, 23:37
 Panie Boże proszę Cię z całego serca o łaskę zdrowia dla mojego kochanego taty który walczy z rakiem. Pozwól aby mógł jak najdłużej cieszyć się życiem
 Anna: 13.01.2016, 20:01
 Blagam Panie Boze jesli taka Jest Twoja Wola Blagam o Uzdrowienie mnie z czerniaka z przerzutami do pluc, watroby i mozgu ;( Wiem ze Nie raz Nie myslalam o Tobie zajeta sprawami mniej waznymi , teraz mam jednak dla Kogo Zyc zeslales mi Boze Mojego Chlopaka dla ktorego Chce Zyc z Calego Serca, Zalozyc z Nim Rodzine i Urodzic mu kiedys Dzieci Nikt Mnie Nigdy Nie Kochal nawet Moi Rodzice dopiero Moj Chlopak Pokochal Mnie Bezgranicznie Calym Sercem, Blagam Panie Wysluchaj Mnie i Jesli Bedzie Dane mi Zyc dla Niego, Byc przy Nim i Odwdzieczyc sie mu za Wsparcie Blagam Wysluchaj Mnie Panie. Wiem ze sa Ludzie Bardziej potrzebujacy dlatego Panie Ja Bede Cierpliwie Czekala na Cud. Niech sie Twoja Wola Panie Stanie. Amen.blagam o modlitwe za mnie calym sercem
 Kasia: 29.12.2015, 16:56
 proszę o modlitwę za mnie mam 22 lata tak bardzo chciałabym wyzdrowiec. .
 BEATA: 21.10.2015, 19:14
 Greg prosze o kontakt na priv
 Maria Elżbieta: 21.08.2015, 18:18
 Jezu pomóż mi wyleczyć się z choroby nowotworowe. Błagam ludzi dobrej woli o modlitwę za mnie. Choruję już 5 rok.
 Greg: 30.07.2015, 21:02
 Witam proszę o kontakt wszystich których znajomi cierpią na nowotwory,moja mama została uzdrowiona 3 lata temu i jest ok . Wiem co przeżywacie , mogę pomóc na 100 % bezinteresownie


 Teresa: 02.06.2015, 14:03
 Panie Jezu poprzez Ciebie proszę o modlitwę i wstawiennictwo za mną do naszego Stwórcy o uzdrowienie moich płuc z komórek nowotworowych. Wiem że ta cudowna zmiana się dokonała. Serdeczne podziękowania dla wszystkich wspierających mnie swoją modlitwą.
 Rafał: 09.05.2015, 23:33
 Proszę o modlitwe i wstawiennictwo w intencji mojej mamy, która walcząc z rakiem strasznie cierpi. Boże dopomóż...
 basia: 05.04.2015, 18:34
 Kochany Panie Jezu daj zdrowie mojemu tatusiowi bądź przy nim i pomóż mu pokonac nowotwór tyle razy juz wysuchales mnie wierze ze tym razem też mnie wysluchasz.Niech sie dzieje Twoja wola Boże nie moja.
 Rozalia: 31.03.2015, 19:52
 Panie Jezu Chryste,proszę Cię o uzdrowienie mojej babci,ma nowotwora,proszę Cię z całego serca,ponieważ wiem,że ona pragnie jeszcze być tu z nami,proszę Cię,aby operacja się udała.Proszę.Dziękuję za wszelkie łaski.
 Aneta: 30.03.2015, 10:37
 Ukochany Janie Pawle II, błagam o Twe wstawiennictwo u Najświętszej Mari Panny i Jezusa, bardzo proszę, mój ojciec jest chory na nowotwór trzustki z przerzutami,błagam o jego uzdrowienie. O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy. Módlmy się za wszystkich chorych.
 Synowa: 24.03.2015, 00:49
 Panie Jezu Miłosierny proszę Ciebie o uzdrowienie mojego teścia Andrzeja z raka.
 leszek: 16.03.2015, 13:02
 Ludzie wierzcie, na własnym przykładzie wiem, jaka jest siła Boga!!!!!!!!
 iwona: 14.03.2015, 11:25
 prosze o modlitwe o zdrowie mam nowotwór
 Jolanta: 19.01.2015, 23:26
 Panie Boże Najwyższy,błagam Cię o ochronę przed tą straszną chorobą dla mnie i męża. Błagam o błogosławieństwo na dalsze lata zdrowego życia. Gdyby jednak okazało się że któreś z nas zapadło na tę chorobę odwróć ją,błagam. Poddajemy się Twojej Woli Panie i wierzymy,że wszystko będzie dobrze. WOLA TWOJA I MIŁOŚĆ PANIE DZIAŁA CUDA. WIERZĘ.
 Basia: 18.01.2015, 17:08
 Panie mój najdroższy, Ty wszystko możesz, błagam Cię uzdrów mnie z tej strasznej choroby.
 paweł: 12.01.2015, 20:20
 Jezu pomóż mojej mamusi wygrać z chorobą nowotworową proszę cię !
[1] (2) [3] [4] [5]


Autor

Treść

Nowości

św. Cezary z Nazjanzuśw. Cezary z Nazjanzu

Modlitwa do św. Cezarego z NazjanzuModlitwa do św. Cezarego z Nazjanzu

św. Tarazjuszśw. Tarazjusz

Modlitwa do św. TarazjuszaModlitwa do św. Tarazjusza

Modlitwa do bł. Marii Adeodaty PisaniModlitwa do bł. Marii Adeodaty Pisani

Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej