Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Wspomnienie liturgiczne 30 listopada

Sw. Andrzej, brat św. Piotra, rybak z Betsaidy galilejskiej, uczeń św. Jana Chrzciciela, przyprowadził do Chrystusa swego brata, Szymona Piotra. Głosił Ewangelię na czarnomorskich wybrzeżach Azji Mniejszej, u Scytów, w Tracji i w Grecji, gdzie poniósł śmierć męczeńską z rozkazu Egeasza, około roku 60, w Patras, przez ukrzyżowanie na krzyżu w kształcie litery X (krzyż św. Andrzeja). Relikwie znajdujące się od roku 375 w kościele Apostołów w Konstantynopolu, w roku 1208 dostały się do Amaldi we Włoszech. Imię jego dwukrotnie się powtarza w kanonie Mszy św.

Jest patronem narodów słowiańskich, Grecji, Szkocji oraz archidiecezji warmińskiej.

Krótka modlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Panie, który kazałeś św. Andrzejowi, Twemu Apostołowi, nauczać i rządzić w Twoim Kościele, spraw, abyśmy zawsze mogli liczyć na jego wstawiennictwo u Ciebie. Amen.

Modlitwa o wstawiennictwo do św. Andrzeja Apostoła

Wszechmogący wieczny Boże, św. Andrzej Apostoł był głosicielem Ewangelii i pasterzem Twojego Kościoła, pokornie prosimy Cię, aby nieustannie wstawiał się za nami. Przez Chrystusa Pana naszego.

Modlitwa o opikę do św. Andrzeja Apostoła

Św. Andrzeju, Ty pierwszy poznałeś Baranka Bożego i poszedłeś za Nim. Z Twoim przyjacielem św. Janem przebywałeś u Jezusa przez cały dzień, następnie przez całe swoje życie, a teraz całą wieczność.

Jak przywiodłeś swego brata św. Piotra do Chrystusa i wielu innych po nim, tak i nas przyprowadź. Naucz wędrować z ludźmi do Pana w miłości i w całym oddaniu się Jemu. Pomóż nam uczyć się lekcji krzyża, niesienia go codziennie bez skargi, aby zaprowadził nas jak Ciebie do Jezusa. Amen.

Modlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Wasze komentarze:
 Andrzej : 08.05.2024, 23:51
 Patronie mój pierwszy Apostole i wielki święty męczenniku wybłagaj u Najwyższego łaskę uzdrowienia dla mnie i zabierz ode mnie ból i cierpienie,pomóż abym dostąpił łaski zbawienia oraz zgody, pobożności i zdrowia dla mojej rodziny .
 Kamil: 25.01.2024, 11:52
 Święty Andrzeju otwórz proszę moje serce na miłość Pana Boga, amen.
 Andrzej : 22.01.2024, 10:12
 Święty Andrzeju mój patronie proszę Cię wyproś u Boga Wszechmogącego cud uzdrowienia dla naszego syna Tomasza z choroby nowotworowej.
 Barbara : 14.01.2024, 21:35
 Św Andrzeju wstawiaj się za córką o powrót do Boga, o życie zgodne z przykazaniami. Proszę pomóż mi w trudnej sytuacji życiowej
 Maciej: 30.11.2023, 02:06
 Dziękuję
 Maciej: 30.11.2023, 02:03
 Św Andrzeju wybłagaj mi u Pana Boga łaskę miłości, ślubu i dzieci z Gosią Jarubas. Św Andrzeju wybłagaj proszę o łaskę dużych pieniędzy w wygranej na loterii. Wybłagaj mi łaskę mądrości żebym dobrze z nich korzystał. Proszę wybłagaj mi łaskę zaufania, trzeźwości, uczciwości, przeprosin, poprawy, odstawienia tytoniu. Proszę wybłagaj mi łaskę udanej terapii i ukończenia jej. Wybłagaj mi łaskę udanych postępów. Wybłagaj mi łaskę wiary, nadzieji i miłości. Proszę o łaskę szacunku, wierności i lojalności. Proszę o spełnienie marzeń. Błagam wstaw się za mną u Pana Jezusa i Matki Jego o spełnienie moich próśb i blagań. Kocham Cię Matko przenajświętsza. Św Andrzeju wstaw się za mną u Pana Boga naszego. Amen
 marzena aneta: 30.11.2022, 17:07
 Święty Andrzeju Apostole kocham Cię dziękuję Święty Andrzeju Apostole módl się za nami dziękuję Święty Andrzeju Apostole prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Andrzeju Apostole proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej