Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do bł. Rafała Chylińskiego

Wspomnienie liturgiczne 2 grudnia

Bł. Rafał Melchior Chyliński, kapłan, zakonnik. Melchior Chyliński urodził się w rodzinie szlacheckiej 1690 r., we wsi Wysoczka (woj. poznańskie). W 1712 r. zaciągnął się do wojska, jako zwolennik króla Stanisława Leszczyńskiego. Z czasem został oficerem i komendantem chorągwi. W trzy lata później opuścił wojsko. Wkrótce potem wstąpił do franciszkanów. Tam otrzymał imię zakonne Rafał. Dwa lata później przyjął święcenia kapłańskie. Życie ascetyczne łączył z posługą misyjną. Przebywał w klasztorach w Radziejowie, Poznaniu, Warszawie, Kaliszu, Gnieźnie, Warce nad Pilicą. Był cenionym spowiednikiem, kaznodzieją i opiekunem cierpiących, ubogich, opuszczonych. Jego pobożność oraz miłosierdzie zjednały mu za życia opinię świętości. Zmarł 2 grudnia 1741 r. w Łagiewnikach koło Łodzi. Tam znajdują się jego relikwie. Ojca Rafała beatyfikował Jan Paweł II w Warszawie (1991).

W ikonografii bł. Rafał przedstawiany jest w brązowym habicie franciszkańskim i w czerwonej stulę. Jego atrybutami są: księga na stole, dyscyplina, krzyż.

Modlitwa do bł. Rafała Chylińskiego

Boże, Ty dałeś błogosławionemu Rafałowi Chylińskiemu, prezbiterowi, łaskę naśladowania Chrystusa pokornego i ubogiego oraz niesienia pomocy potrzebującym i chorym w duchu ewangelicznej miłości; spraw, abyśmy za jego przykładem pełnili dzieła chrześcijańskiego miłosierdzia i zasłużyli na przyjęcie do grona błogosławionych w Twoim królestwie. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Modlitwa do bł. Rafała Chylińskiego

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 02.12.2023, 13:04
 modlitwa do błogosławionego rafała chylińskiego dziękuję modlitwa odmówiona dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o uwolnienie mnie z odkładania na później wszystkiego dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża w moim wieku mam czterdzieści pięć lat niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Anna Radońska : 09.09.2023, 22:01
 Błogosławiony Rafale Chyliński ..dziękuję Ci za modlitwę i opiekę nad moją rodziną .Dziękuję za wszelkie łaski i pomoc w rozwiązaniu wielu spraw ...Błogosławiony Rafale proszę o modlitwę i pomoc w uzdrowieniu mojego syna Radka z choroby epilepsji ...Proszę jako matka .chroń mojego syna Radka i Emila .pomóż rozwiązać wszelkie problemy zarówno zdrowotne ,zawodowe i osobiste ....Tak dużo Ci zawdzięczamy cudów .....Wiem, że wiele dobrych rzeczy i ludzi postawiłaś na naszej drodze ,,aniołów,,kocham Cię za to i bardzo bardzo dziękuję...pobłogosław nam i wyproś u Pana Boga potrzebne nam łaski ....Dziękuję. , ,módl się za nami ......Dziękuję Miej nas w opiece .amen., dziekuje za pracę synów i za dobrych ludzi którzy okazali się,,aniołami,, BĄDZ ZAWSZE Z NAMI ,,TRZYMAJ NAS ZA RĘKE I PROWAĆ .
 Maria: 04.07.2023, 11:05
 Bl.Rafale Chylinski prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki. W intencji pomocy Twojej,by syn znalazl etatowa prace wsrod dobrych ludzi. A nieuczciwych ludzi/J.E.S.E.A.L.J.A.Z.R./ dotknij krwia Pana Jezusa i uczyn z Szawla ich w Pawla.. Bog zaplac za modlitwe.
 marzena aneta: 02.12.2022, 18:28
 Błogosławiony Rafale Chyliński kocham Cię dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński módl się za nami dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Błogosławiony Rafale Chyliński proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej