Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Codzienne ofiarowanie

Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Maryi wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje.

Łączę je z tymi wszystkimi intencjami, w jakich Ty za nas ofiarowałeś się na krzyżu i nieustannie ofiarujesz się na ołtarzu. Ofiaruję Ci je za Kościół święty, za Ojca świętego i na intencje na dzień dzisiejszy wyznaczone, za potrzeby naszej parafii, rodziny, za przełożonych i krewnych tak żywych, jak i zmarłych.

Pragnę też zyskać wszystkie odpusty, jakich dostąpić mogę i ofiaruję je za dusze w czyśćcu. Amen.

Modlitwa codziennego ofiarowania

Wasze komentarze:
 Załamana: 19.03.2012, 12:37
 Boskie Serce Jezusa, błagam Cię o pomoc w wyleczeniu się mojego męża z ciężkiej choroby.
 krystyna: 08.03.2012, 15:28
 Boskie Serce JEZUSA dziekuję za wszystkie łaski,które codziennie otrzymuje.JEZU UFAM TOBIE.Panie daj pokój i miłośc aby wypłynęły z mojego serca do blizniego. JEZU UFAM TOBIE.
 ewa: 17.02.2012, 12:59
 Jezu, dobry Pasterzu, ja wiem, że gdy tylko zechcesz, uwolnisz moją córkę od lęku, który ją prześladuje i sprawisz, że dostanię pracę, o którą sie stara. Wierzę, o dobry Jezu i ufam Tobie całym sercem.
 Józef: 19.01.2012, 22:02
 Najświętsze Serce Jezusa które ukochało nas miłością niewyobrażalną obdarz i mnie choć odrobinką tej miłości i broń mnie przed grzechem nienawiści tych którzy nam szkodzą.Dobry Jezu daj im opamiętanie,a wszystkim ludziom laskę zrozumienia prawdy.
 Człowiek: 31.12.2011, 20:59
 Mój Kochany Jezuniu!jakim szczęściem obdarowałeś moją nie godną dusze,jakim światłem napełniłeś moje życie że każdy dzień to najwspanialszy dar ,to minuty pełne miłości Twojej ,to chwile w których dusza moja łączy się z Tobą,przychodzisz do mnie w tym malutkim dziecku które tuli się do matki,w tym człowieku zdeptanym przez życie,pozwalasz mi poznawać i kochać Ciebie ,bardzo Ci dziękuję mój Kochany Jezuniu że uniżyłeś się nad nędzą moją i wprowadziłeś mnie w świat w którym moje oczy widzą i moje uszy słyszą to co powinny na wieki zapisać w swojej duszy,aby Obraz który będą nosić w sercu jaśniał blaskiem nieba,bądź przy mnie nawet wtedy kiedy zgrzeszę spraw aby grzech mój palił moją duszę boleścią Twoją niech mój żal za grzechy zjednoczy się z Twoim konaniem,Miłuje Ciebie coraz mocniej ,dlatego błagam pozwól mi w tym nowym roku ukochać Ciebie jeszcze mocniej ,naucz mnie cichości i pokory,obym nigdy nie zasmuciła majestat Boga Jedynego w Trójcy Świętej ukrytego.W Tobie jest życie za którym szaleje moja dusza.Ty i tylko Ty mój Jezuniu.
 Asia: 23.11.2011, 20:20
 Panie Jezu Ufam Tobie dziekuje za Laski kazdego dnia dla mnie i mojej rodziny,zawierzam cala rodzine Najswietszemu Sercu Jezusowemu i Swietej Rodzinie i prosze o kierowanie i oswiecanie przez Ducha Swietego w dalszym zyciu jak i Pokoj na ziemi.Strac do piekiel zle moce ciemnosci by nie nekaly ludzi.Amen.
 Gosia: 04.10.2011, 11:02
 OFIARUJE TOBIE PANIE SWOJA RODZINE NASZE KLOPOTY I TRUDNOSCI ABY NIE PODDAWAC SIE PROBLEMOM OPIEKUJ SIE NAMI PANIE I WSKAZUJ NAM DROGE DO SIEBIE . ZEBYSMY ZAWSZE WIERZYLI W CIEBIE BO TYS JEST PRAWDA I ZYCIEM AMEN
 sas: 19.09.2011, 03:13
  Panie ofiarowuje Ci wszystko, co mam. Wiem, że to nie wiele. Ofiarowuje Ci moje serce, moje myślenie, troski dnia codziennego, marzenia. Ofiarowuje Ci to co mam najcenniejszego, swoją rodzinę i siebie. ofiaruje to co mnie boli i dreczy wszystko o co sie martwie i co zatruwa moje pragnienie .daj mi wolnosc od szatana .Amen
 sas: 19.09.2011, 03:10
  Panie Jezu ofiaruje Tobie moje zmartwienia i klopoty finasowe ,prosze ulecz nasze chore malzenstwo. nie opuszczaj nas Panie Jezu.Bez Ciebie nie moge zyc . Zeslij Bozy Pokoj na nasza rodzine niech nigdy wiecej nie bedzie klotni .

 Ella: 14.09.2011, 13:50
 MIŁOSIERNY PANIE JEZU ...BĄDŻ Z NAMI ...AMEN!!
 Maria: 02.09.2011, 19:47
 Panie Jezu Miłosierny,ofiaruję Ci moich synów,Proszę o zdrowie ,potrzebne Łaski,szczęśliwe związki rodzinne i potomstwo.Panie Jezu prowadż moje dzieci bezpieczną droga.drogą Przykazań Bożych.Proszę Cię,Weż Panie Jezu moję dzieci pod Swoją Opiekę.Jezu Ufam Tobie,Kocham Cię .Dziękuję,że Jesteś.
 Maria: 28.08.2011, 09:18
 Panie Jezu Miłosierny,dziękuję za szczęśliwą operację płuca,za to,że wysłuchałeś mojej prośby,Proszę o szybki powrót do zdrowia i uleczenie mnie z pozostałych chorób,Wiem,że nie ma dla Ciebie Rzeczy nie możliwych.Dziękuję Ci Panie za to,że Jesteś i mnie nie opuszczasz.Kocham Cię Panie Jezu Łaskawy.To Ty Panie Jesteś moim lekarzem.
 asia: 28.08.2011, 01:47
  Panie Jezu ofiaruje Tobie moje zmartwienia i porosze o poprawe zdrowia dla mojego Meza. Kocham Cie.Amen.
 asia: 25.08.2011, 00:00
 Miłosierny Jezu proszę o zdrowie dla mojego meza. Kocham Cie.Amen.
 Marzena: 20.08.2011, 10:43
 Najświętszwe Serce Jezusa proszę Cię o pokój w rodzinie i sąsiedztwie. Chroń nas przed obmową i oszczerstwami, daj nam siłę wybaczyć i przetrwać trudne chwile. Amen.
 Ella: 03.08.2011, 17:06
 NAJDROŻSZY JEZU ...OFIARUJĘ TOBIE MOJE BÓLE NA PRZEBŁAGANIE ZA MOJE GRZECHY. OFIARUJĘ MOJE DZIECI ..MIEJ JE W OPIECE , UPRASZAM ZDROWIE I ZGODĘ A TAKŻE ROZWIĄZANIA TRUDNYCH PROBLEMÓW. SERCE JEZUSA .... BĄDŻ NASZĄ OSTOJĄ I POMOCĄ , PROSZĘ . AMEN!!
 kasia: 26.07.2011, 15:33
 Drogi Jezu Panie proszę Cię o zdrowie i o prace.Aby mój ojciec się nawrócił.Prosze o modlitwy
 Rita: 12.07.2011, 13:41
 Panie Jezu spraw aby moj mąż odzyskał zdrowie i rzucił palenie. Miej nas w opiece swojej
 GR: 01.07.2011, 17:23
 Panie Jezu Twojemu Najswietszemu Sercu ofiaruje moje cierpienie. i wszystkie problemy w moim zyciu ,Zawierzam cala moja rodzine Uswiec nas codziennie przez prace i modlitwe i milosc jaka kieruje do Ciebie za moich najblizszych ,Jezu Ufam Tobie. Jezu Kocham Ciebie. o moj Jezu badz nam pomoca i zmiluj sie nad nami. bedz przy nas zawsze ,nie opuszczaj nas . tak bardzo Ciebie potrzebujemy .
 JOLANTA: 29.06.2011, 11:37
 Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Maryi wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje. Łączę je z tymi wszystkimi intencjami, w jakich Ty za nas ofiarowałeś się na krzyżu i nieustannie ofiarujesz się na ołtarzu. Ofiaruję Ci je za Kościół święty, za Ojca świętego i na intencje na dzień dzisiejszy wyznaczone, za potrzeby naszej parafii, rodziny, za przełożonych i krewnych tak żywych, jak i zmarłych. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty, jakich dostąpić mogę i ofiaruję je za dusze w czyśćcu. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej