Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Każdego dnia jestem Twój!

Panie Jezu. Dziękuje Ci za spokojną noc i za ten nowy dzień który mnie znów wita. Amen. * * * Ukochany mój Zbawco powierzam Ci wszystkie sprawy, które będą mnie dziś dotykać. Składam je wszystkie w Twoje miłosierne ręce. Dopomóż mi w tym otwierając moje oczy, uszy i rozum na działanie Ducha Świętego, abym przeżył ten dzień nie wyrządzając nikomu nic złego, ani nie dopuścił się nawet najdrobniejszego przewinienia przeciw Twojej Świętej Osobie. Zmieniaj mnie Jezu do Twojej jestem dyspozycji, weź mnie w Twoje ramiona. Jestem Twój, daje Ci swoje serce, swoje życie. Jeśli taka jest Twoje wola ulecz mnie miłościwy Chryste z moich chorób i różnych słabości. Ty Panie wiesz jak mocno one mnie dotykają. Prowadź mnie Jezu wybieram Cię za przewodnika po wszystkich krętych ścieżkach mego życia bo Tyś jest moja mocą moim największym szczęściem. Obejmij swoimi łaskami również... [wymienić] Amen. * * * Panie Jezu. Składam dzięki za ten przeżyty dzien. Z całego serca przepraszam za wszystko zło które Ci dziś uczyniłem. Daj mi Panie spokojna noc utul mnie w Twoich ramionach. Amen.

Tomek

Wasze komentarze:
 etrt ngc: 12.09.2023, 18:58
 fajna strona
 Joan: 24.02.2021, 21:52
 Szczęścia, miłości, piękna i bogactwa, każdemu wszystko
 Joanna: 25.05.2020, 21:23
 Panie Boże, bardzo proszę uratuj mnie, prowadź mnie proszę za rękę przez życie. Mam wrażenie, że błądzę, ale wierze Panie, że mnie nie opuścisz I mimo mojej nędzy uratujesz mnie z obecnych tarapatów, że jeszcze będzie dobrze. Wierzę, że masz plan na moje życie I że będzie to dla mnie dobre.
 Joanna: 04.03.2020, 13:45
 Bardzo prosze w intencji mnie i mojego partnera i naszej relacji o umocnienie jej,milosc,lojalnosc,szacunek i zebysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i kochali i zamieszkali razem.Dziekuje.
 Joanna: 21.02.2020, 14:09
 Panie,dziekuje z calego serca.
 Joanna: 05.02.2020, 14:19
 Panie,blagam ratuj nasza relacje. Bardzo kocham mojego partnera i pragne z nim byc,dac mu milosc,uczciwosc,lojalnosc,dom,rodzine i szczescie. Prosze pomoz nam.Dziekuje.
 Joanna: 24.01.2020, 12:26
 Panie,blagam z calego serca w intencji mnie i mojego partnera o uratowanie,umocnienie naszej relacji.Prosze o wzajemna milosc,dobroc,radosc,wiernosc,lojalnosc i szacunek.Prosze,abysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i szanowali.Bardzo go kocham,pragne jego dobra i pragne widziec go szczesliwym.Panie,blagam wlej w nasze serce Twoja milosc zebysmy zawsze podazali ku dobremu i kochali sie coraz mocniej.Dziekuje za wszystko.
 MARYSIA: 01.02.2018, 22:41
 PANIE KAŻDEGO DNIA JESTEM TWOJA PROSZĘ PRZYTUL MNIE DO SWOJEGO SERCA I ZABIERZ ODE MNIE WSZELKI LĘK.
 Wioleta: 06.01.2016, 01:19
 Panie Boze Dziękuje Ci za Wszystko!!! co mi Dajesz za kazdy dzien mego Życie i moim bliskim za zdrowie za Radosc a nawet za smutek Kocham Cie Całym swoim sercem Tobie się odaje sercem i Duszą nie opuszczaj mnie Nigdy i nie pozwol szatanowi Zblizyc sie do Mnie! Miej mnie i moją Rodzine w Swej Opiece . Przytul mnie i moich dzieci do Swego Najswientrzego Serca i Utul nas Swą wielką Nieskonczoną Miłosierdzią. I Prowadz nas swą drogą bysmy nigdy nie bładzili. Bysmy zawsze Zyli wedug Twego przykazania Panie Boze nasz Ufam Tobie:). A wszystkim zmarłym daj Swoje Bogosławienstwo by mogli ujrzec Twoje Królestwo

 Wioleta: 06.01.2016, 01:15
 Panie Boze Dziękuje Ci za Wszystko!!! co mi Dajesz za kazdy dzien mego Życie i moim bliskim za zdrowie za Radosc a nawet za smutek Kocham Cie Całym swoim sercem Tobie się odaje sercem i Duszą nie opuszczaj mnie Nigdy i nie pozwol szatanowi Zblizyc sie do Mnie! Miej mnie i moją Rodzine w Swej Opiece . Przytul mnie i moich dzieci do Swego Najswientrzego Serca i Utul nas Swą wielką Nieskonczoną Miłosierdzią. I Prowadz nas swą drogą bysmy nigdy nie bładzili. Bysmy zawsze Zyli wedug Twego przykazania Panie Boze nasz Ufam Tobie:). A wszystkim zmarłym daj Swoje Bogosławienstwo by mogli ujrzec Twoje Królestwo
 Krystyna: 24.11.2014, 08:41
 Przytul Jezu mnie i moja kochaną rodzinę.Ulecz nas z naszych słabości i grzechów, wzmocnij wiarę i to co w nas szlachetne i wzniosłe.Pozwól wyjść z kłopotów finansowych moim bliskim.Proszę najpokorniej.Proszę żeby pewien Jasiu został ochrzczony-najpokorniej proszę.
 zdzisław: 13.10.2014, 09:25
 Jezu ty wiesz jakim jestem i kim jestem ,mimo mych wad jesteś Dziękuje bardzo dziękuje mój Jezu
 Casimir: 01.12.2013, 07:43
 Panie Jezu zawsze jestem z Tobą i dla Ciebie. Ty mnie stworzyłeś i na zawsze jestem twoją własnością. I nikt nie może mnie Tobie odebrać. Proszę Cię nie dopuść do tego by szatan kiedyś mnie posiadł w wyniku działań swych sług. Daj mi zwycięstwo nad wszelkim złem które mnie czeka z jego strony. Nie dopuść też do radości jego sług z powodu mego upadku. Jezu ufam Tobie.
 Ewa: 25.09.2013, 07:12
 Panie dziękuję za wszystko. Tyle Ci zawdzięczam. Pragnę każdą chwilę życia oddać Tobie. Powierzam Twojemu miłosierdziu całą moja rodzinę.
 zonia: 05.04.2013, 19:08
 Panie dziekuje Ci xa wszystkie dary -daj mi sily -rozum dla moich dzieci-i pomyslnosc w zyciu
 Ona: 04.07.2011, 20:09
 Panie Boze znow nie jest tak jak powinno ,ciągle upadam.Jestem tak słaba oddaje Ci to Boze .Spraw przemień mnie Boze w to co najceneiejsze w Twych oczach.Wyzwól mnie z mocy zła ,ze złych mysli ,pragnień.
 Dominika: 22.03.2011, 13:13
 Panie weź mnie za rękę , i kieruj mną, Daj mi Boże serce czyste, i oświeć dzisiaj w szkole mój rozum
 W.D.: 10.04.2010, 15:42
 Panie mój cała jestem Twoja,czyń wobec mnie swoją wolę.Proszę niech nie wybiegam naprzód, ani nie oglądam się wstecz za siebie,Naucz mnie proszę żyć dniem dzisiejszym,na większą Twoją chwałę.
 Jerzy: 28.03.2010, 16:35
 Panie Boże Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. W Tobie nadzieja Dziekuje z calego serca Jerzy
 magda: 19.10.2009, 12:23
 Panie moj Boze blagam Cie jeszcze o jedna wazna rzecz ktora ciagle nie daje mi spokoju,zeby ten moj zdany egzamin z kpk zaliczyli mi w dziekanacie.Blagam ze wszystkich sil,badz po mojej stronie Boze.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej