Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Jana Bosko

Wspomnienie liturgiczne 31 stycznia

Krótka modlitwa do św. Jana Bosko

Miłosierny Boże, który wezwałeś św. Jana Bosko, by był ojcem i nauczycielem młodych, spraw, abyśmy zachęceni jego wielkim miłosierdziem mogli służyć Tobie i nigdy nie zmęczyli się prowadzeniem innych do Twego Królestwa. Amen.

Modlitwa do świętego Jana Bosko

Święty Janie Bosko, ojcze i nauczycielu młodzieży, oręduj za nami u Boga razem z Maryją Wspomożycielką, którą poleciłeś nam za Matkę i Mistrzynię. Strzeż nieustannie Rodziny Salezjańskiej, którą założyłeś z natchnienia Bożego. Utwierdzaj nas, abyśmy pośród zmiennych kolei życia, wytrwali w powołaniu salezjańskim. Kieruj do Rodziny Salezjańskiej nowe, gorliwe powołania, by wypełniać Bożą misję wśród młodzieży w oratoriach, szkołach, parafiach i na misjach.

Pomagaj nam, dzieci, młodzież i dorosłych uczyć prawdy, uczciwości i pobożności. Osłaniaj ich od zepsucia moralnego, bezbożności i niszczących nałogów. Spraw, abyśmy gorliwie, dobrym słowem i przykładem, umacniali w ich sercach wiarę, nadzieję, miłość i męstwo. Wyjednaj nam u Boga błogosławieństwo i siłę woli, abyśmy nieustannie dążyli do życia w doskonałości i świętości. Amen.

Modlitwa za wstawiennictem świętego Jana Bosko

Z wielką ufnością zwracamy się do Ciebie, święty Janie Bosko!

Prosimy Cię, wstaw się za nami do Wspomożycielki Wiernych, niech nam wyjedna coraz głębsze poznanie i umiłowanie Boga, byśmy Go już nigdy nie obrażali grzechem śmiertelnym, ale wytrwali w dobrym aż do śmierci. Amen.

Modlitwa do św. Jana Bosko

Wasze komentarze:
 matka: 31.01.2024, 10:00
 Swiety Janie Bosko prosze Cie o zdrowie i nowe talenty dla Syna informatyczno-techniczne.O dobra prace i dobra,katolicka zone.Ratuj go od strat,szkod,zlych ludzi,jak tez mnie. Dziekuje bardzo.
 czcicielka: 31.01.2024, 09:52
 Sw.J.Bosko prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Ryszarda,Jerzego, Danuty,Grzegorza,Marcina. W intencji pomocy Twojej w Twojej Madrosci w pomyslnym rozwiazaniu naszych trudnych spraw:urzedowych,zawodowych,ekonomicznych,mieszkaniowych. Dziekuje bardzo.
 Maria: 31.01.2024, 09:38
 Sw.J.Bosko prosze Cie o cudowna Toja pomoc we wszystkich potrzebach mojego Syna i moich:zdrowotnych/o cud uzdrowienia Syna/,urzedowych/o pozytywne zakonczenie mojej i Syna sprawy/ ,zawodowych/o dobra prace dla Syna/,ekonomicznych,mieszkaniowych,rodzinnych. Dziekuje bardzo.
 Agnieszka : 31.01.2024, 05:42
 Sw Janie Bosko błagam wypros łaskę zdrowia dla mojej siostry Dominiki 🌹 Amen
 Mama : 25.01.2024, 06:22
 Święty Janie Bosko proszę o telefon że jednak jest wolne miejsce na szkolenie specjalistyczne dla syna Proszę pomóż mu Sprawa jest bardzo trudna i prawie beznadziejna bo nie ma żadnych znajomości nikogo z rodziny a nawet szczęścia Proszę Cię pomóż mu
 Anna: 31.01.2023, 14:54
 Święty Janie Bosko błagam o pomoc dla mnie i mojej rodziny. Ratuj błagam. Proszę o pomoc dla córek Anny i Aleksandry. Proszę.
 Anna: 31.01.2023, 14:53
 Święty Janie Bosko błagam o pomoc dla mnie i mojej rodziny. Ratuj błagam.
 marzena aneta: 31.01.2023, 09:52
 Święty Janie Bosko kocham Cię dziękuję Święty Janie Bosko módl się za nami dziękuję Święty Janie Bosko kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Janie Bosko kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Tomek: 31.01.2023, 06:03
 Św. Janie Bosko, pomóż mi proszę 🌹🍀🍀🍀♦ pomóż proszę
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej