Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

Po raz pierwszy Najświętsza Maryja Panna ukazała się skromnej Bernadecie z Lourdes 11 lutego 1858 roku. Bernadetta 25 marca zapytała Piękną Panią o jej imię, Ona odpowiedziała: "Jestem Niepokalane Poczęcie".

Najświętsza Maryja Panna z Lourdes jest otaczana czcią we wszystkich zakątkach świata. Niezliczone cuda, które zdarzyły się za Jej wstawiennictwem spowodowały jedno z najcudowniejszych odnowień w historii Kościoła.

Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

Miłosierny Boże, wspomóż naszą słabość, abyśmy, którzy pamiętamy o Niepokalanej Matce Bożej, za jej pomocą podnieśli się z naszych niegodziwości. Amen. Matko Najświętsza, słynąca w Lourdes wielkimi łaskami, przez dobroć, jakiej dajesz tyle dowodów w tym wybranym miejscu, błagamy Cię pokornie, uproś nam wszystkie cnoty, aby nas uświęciły oraz wyjednaj nam zupełne zdrowie duszy i ciała i dopomóż, abyśmy go użyli na chwałę Boga, dla dobra bliźnich i zbawienia duszy. Amen.

Krótka modlitwa do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

Miłosierny Boże, wspomóż naszą słabość, abyśmy, którzy pamiętamy o Niepokalanej Matce Bożej, za jej pomocą podnieśli się z naszych niegodziwości. Amen.

Modlitwa o wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes

Niepokalana Dziewico z Lourdes, gromadzimy się dzisiaj u Twoich stóp, aby oddać Ci cześć. Przyjmij nasz hold uwielbienia, który Ci składamy jako Matce Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Pragniemy Cię sławić tak, jak sławił Cię archanioł Gabriel i jak sławi Cię Kościół przez wieki. Pełni ufności przychodzimy do Ciebie równie po to, aby w Twoje niepokalane ręce złożyć nasze błagania wierząc w Twoje przemožne orędownictwo u Boga.

Przynosimy Ci nasz codzienny trud, nasze radości i nasze nędze. Wstawiaj się za nami do Boga, bo potrzebujemy Jego światła, potrzebna nam moc i miłosierdzie, ponieważ jesteśmy słabi i upadamy, potrzebna nam Jego łaska, abyśmy mogli żyć według Jego przykazań. Amen.

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes za chorych

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes za chorych Boże, Ty pokazujesz nam nieskończone miłosierdzie swoje poprzez znaki i cuda, dokonane przez wstawiennictwo naszej Matki, Niebieskiej Lekarki. Pokornie Cię prosimy, abyśmy za Jej przyczyną cieszyli się łaską zdrowia duszy i ciała.

Modlitwa do Matki Bożej z Lourdes o potrzebne łaski dla chorych i cierpiących

Matko Boża z Lourdes, Uzdrowienie chorych, przychodzę do Ciebie, aby prosić Cię o potrzebne łaski dla wszystkich chorych i cierpiących, a szczególnie dla... [wymienić]. Ty wiesz, jak bardzo ten człowiek cierpi, Ty wiesz, jak mu ulżyć w bólu. Pani moja, Twoje wstawiennictwo może naprawdę dokonać cudu, dlatego proszę Cię o potrzebne łaski dla chorego, aby z pokorą przyjął to, co Pan na niego zsyła. Daj mu nadzieję, że jego cierpienie ma sens, uproś wiarę w jego celowość, a także spokój ducha. Proszę, Matko Boża, zanieś moją modlitwę przed Boży tron. Amen.

Modlitwa Jana Pawła II do Matki Bożej z Lourdes

Ave Maria, Niewiasto uboga i pokorna,
błogosławiona przez Najwyższego!
Dziewico nadziei, proroctwo nowych czasów,
przyłączamy się do Twego kantyku chwały,
by celebrować miłosierdzie Pana,
by głosić nadejście Królestwa
i całkowite wyzwolenie człowieka.
Ave Maria, pokorna służebnico Pańska,
chwalebna Matko Chrystusa!
Dziewico wierna, święte mieszkanie Słowa,
naucz nas wytrwałości w słuchaniu Słowa,
uległości wobec głosu Ducha,
uwagi na Jego apele w skrytości sumienia
oraz na Jego przejawy w wydarzeniach historii.
Ave Maria, Niewiasto boleści,
Matko żywych!
Dziewico pod Krzyżem, nowa Ewo,
bądź naszą przewodniczką na drogach świata,
naucz nas żyć miłością Chrystusa i szerzyć ją,
stać w raz z Tobą pod niezliczonymi krzyżami,
na których Syn Twój wciąż jest krzyżowany.
Ave Maria, Niewiasto wiary,
pierwsza spośród uczniów!
Dziewico Matko Kościoła, pomóż nam zawsze
zdawać sprawę z nadziei, która jest w nas,
ufając w dobroć człowieka i w miłość Ojca.
Naucz nas budować świat od środka:
w głębokości milczenia i modlitwy,
w radości miłości braterskiej,
w niezastąpionej płodności Krzyża.
Święta Maryjo, Matko wierzących,
Pani nasza z Lourdes,
módl się za nami.
Amen.

Modlitwa do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

Wasze komentarze:
 Babcia: 09.04.2024, 21:49
  Cudowna Matko Boża Uzdrowienie Chorych z Lourdes proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Hubertusia.
 Malgorzata: 11.02.2024, 23:48
 Matko Boża z Lourdes proszę uproś łaske uzdrowienia duszy i ciała,pokoj serca dla mnie i moich bliskich. Maryjo proszę przynieś nam łaskę uzdrowienia z choroby i nawrócenia dla tych co się pogubili w wierze.. Matko miej nas w Swojej opiece.
 Maria: 11.02.2024, 10:33
 Matko Boza z Lourdes prosze Cie o powrot do zdrowia dla Syna i dla mnie. W intencji pomocy Twojej we wszystkich naszych potrzebach:zawodowych,urzedowych,ekonomicznych,mieszkaniowych i w zyciu. Dziekuje bardzo.
 matka: 11.02.2024, 09:58
 Matyko Boza z Lourdes prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna oraz o dobra prace i dobra ,katolicka zone. Dzieuje bardzo.
 Andrzej: 10.02.2024, 09:14
 NIEPOKALANA PANI MATKO MOJA, PAMI Z LOURDES PROSZE CIĘ OZDROWIE, I ŻONE, SILNĄ WIARE NADZIEJE MIŁOŚĆ.
 Ela: 30.07.2023, 18:49
 Matko Boża wyproś łaskę zdrowia dla mojego męża,niech nie moja a wola Twojego Syna Jezusa Chrystusa się stanie.Jezu ufam Tobie.
 Anna. : 29.07.2023, 10:33
 Matko Przenajświętsza z Lurdes pokornie proszę o łaskę zdrowia dla mnie. Żebym wyzdrowiała z moich chorób. Proszę też o łaski dla mojej rodziny. Opiekuj się Matko nami wszystkimi. Matko wierzę że wysłuchasz moich próśb . Dziękuję Ci Najświętsza Mateńko . Nasza Ucieczko . Amen.
 Elzbieta: 07.07.2023, 08:36
 Matko Boza z Lourdes prosze Cie o cud uzdrowienia mojej mamy
 marzena aneta: 08.04.2023, 18:49
 Modlitwa do Najświętszej Marii Panny z Lourdes dziękuję Najświętsza Mario Panno z Lourdes kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Najświętsza Mario Panno z Lourdes módl się za nami dziękuję Najświętsza Mario Panno z Lourdes kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję

 Anna: 11.02.2023, 14:50
 Matko Boża z Lourdes błagam o pomoc dla mnie i rodziny. O uzdrowienie fizyczne , psychiczne i duchowe. Ratuj nas Maryjo Niepokalane Poczęcie błagamy
 marzena aneta: 11.02.2023, 09:37
 Modlitwa do Najświętszej Panny z Lourdes dziękuję kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie zdrowie zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej