Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do wszystkich świętych o pomoc

Modlitwa o pomoc w trudnej sytuacji

Dobry Boże! Przychodzę dziś do Ciebie z wielkim zmartwieniem Tobie wiadomym. Wiesz, jak bardzo przygniata mnie moje cierpienie, wiesz jak bardzo nie mam już sił. Dziś proszę Wszystkich Świętych Naszego Kościoła o wstawiennictwo, powierzając się im w opiekę i błagając ich o modlitwę.

Święta Maryjo, Święta Boża Rodzicielko, spójrz na mnie z matczyną miłością, przytul do swojego serca i daj mi pocieszenie w zmartwieniu.

Święci Michale, Gabrielu i Rafale, dodawajcie mi siły do walki, by nigdy nie zabrakło mi wiary, bym nigdy nie zwątpiła w Dobroć i Opiekę Pana Boga, pod wpływem bólu, który teraz przeżywam.

Wszyscy Święci Aniołowie, czuwajcie nade mną i módlcie się, by ta trudna sprawa w moim życiu została wkrótce rozwiązana.

Wszyscy Patriarchowie i Prorocy, błagam, módlcie się za mnie, módlcie się o mądrość dla mnie, bym potrafiła znaleźć wyjście z sytuacji, która po ludzku zdaje się być dla mnie za trudna. Dodawajcie mi odwagi, rozjaśniajcie umysł, bym potrafiła odmienić swoje życie, bym umiała stać się nowym, lepszymczłowiekiem.

Wszyscy Apostołowie i Uczniowie Naszego Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za mnie i pomóżcie mi zachować czystość serca. Nie pozwólcie, bym w obliczu własnych problemów, zapomniała o moich bliźnich, również potrzebujących pomocy.

Wszyscy Święci Męczennicy, błagam, módlcie się za mnie i dodawajcie mi odwagi, pomóżcie mi codziennie uświęcać się w moim cierpieniu, pomóżcie, by było ono dla mnie najcenniejsza nauką i wydało owoce na chwałę Pana.

Wszyscy Święci Biskupi Kościoła, Kapłani i Zakonnicy, módlcie się za mnie, dodajcie mi pokory i cierpliwości, bym godnie znosiła to, co mnie spotkało.

Wszyscy Święci Świeccy, módlcie się za mnie i nauczcie mnie, jak mam się nie poddać, jak czerpać natchnienie z Ewangelii i żyć nią na co dzień.

Panie Jezu Chryste, przez wzgląd na Twoje cierpienie na krzyżu, ulituj się nade mną i wszystkimi cierpiącymi na tej Ziemi.

Panie Boże, w Trójcy Jedyny, obdarz mnie swoim miłosierdziem. Amen.

Modlitwa do wszystkich świętych o pomoc

Wasze komentarze:
 Kasia33: 01.11.2023, 19:32
 Wszyscy Swieci wysluchajcie mojej modlitwy i pomozcie mi zeby nauczycielka Adriana powiedziala pracownikowi socialnemu ze niema zadnych problemow z Adrianem w szkole ze sie dobrze uczy i ze robi postepy i ze jest wszystko dobrze
 marzena aneta: 01.11.2023, 11:27
 Modlitwa do Wszystkich Świętych o pomoc dziękuję Wszyscy Święci kocham Was bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek szczęśliwość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Wszyscy Święci kocham Was bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 05.03.2023, 08:50
 Modlitwa do wszystkich świętych o pomoc dziękuję Wszyscy Święci kocham Was proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym świecie dziękuję Wszyscy Święci módlcie się za nami dziękuję Wszyscy Święci kocham Was proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej