Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

W niesłusznym oskarżeniu

Panie Jezu, Ty przede wszystkim wiesz, co to znaczy być niesłusznie oskarżonym. Zdarzyło się to mnie właśnie teraz. Proszę, pomóż mi zachować się tak jak Ty i nie szukać zemsty. Raczej obdarz mnie odwagą, abym szukał sprawiedliwości, jeśli moja sytuacja jest poważna, a moje postępowanie niewinne. Amen.

Modlitwa w niesłusznym oskarżeniu

Wasze komentarze:
 Marzena: 29.08.2011, 20:22
 Panie Jezu spraw abym mogła wreszcie wybaczyć i wyzbyć się wszelkiego gniewu związanego z oskarżeniami i krzywdą, którą nam wyrządzono. Odsuń od nas złe duchy i moce, które nie dają nam spokojnie żyć. Broń nas przed nieszczerymi ludżmi i ich oszczerstwami, pomóż nam dobrem zwyciężać zło. Proszę o pozytywne rozwiązanie sprawy związanej z niesłusznym oskarżeniem.
 magda: 15.08.2011, 16:57
 Panie blagam w imieniu taty i swoim zeby te oskarzenia ktore na niego spadly okazaly sie nieprawda i zeby jego prawda zwyciezyla.
 m: 14.07.2011, 05:21
 Panie Jezu prosze Cie o pomoc dla mojej rodziny.Ufam Tobie.
 piatka: 02.06.2011, 20:24
 Prosze cie Boze o to by cierpienie ktorego doswiadczamy zrodzilo dobro.By ludzi ktorzy nas kkrzywdza czegos to nauczylo,by oprocz nerwow ,klopotow ,zniechecenia dalo to owoc w postaci przemiany w ludzkich sercach.Modle sie o to i prosze o modlitwe ludzi to czytajacych.
 Urszula: 29.12.2010, 12:45
 Panie Jezu Miłosiernego Serca wiem , że nie jestem bez grzechu , koję się Przed Twym Obliczem i Błagam o Litość dla Mnie i Mojej Rodziny o Wybaczenie i Danie Nam Szansy na dobre Nowe Szczęśliwe Życie Rodzinne i Ludzkie . Błagam Jezu Miły Uwolnij mnie od brzemienia grzechów z przeszłości i popełnionych błędów , Błagam Cię Panie Mój Zjednaj Moją Rodzinę , Błagam Niech były Mąż Mój Odrzuci wszelkie zło manipulacje i złe życzenia i zło wszelakie skierowane w moją i dzieci Naszych stronę , Błagam Niech Wreszcie Zauważy W Nas Jedność i Prawdziwą Miłość , Niech Zwróci się Wreszcie Uczciwie i Szczerze z Prawdziwą Miłością W Naszą Stronę Błagam Panie Mój NIECH ZAPANUJE MIĘDZY MĘZEM MNĄ I NASZYMI DZIEĆ ZGODA MIŁOŚĆ ZROZUMIENIE WZAJEMNA POMOC I WSPANIAŁE RODZINNE RELACJE BŁAGAM PANIE MÓJ i Odwróć i Odpędź i Zabierz od Nas Wszelkie Złe Myśli Złe Duchy Złe Osoby i Szatana i Błagam Strąć to Całe Zło w Odchłań Piekielną w imię Twoje Jezusa Chrystusa a Pana Naszego AMEN JEZU UFAM TOBIE KOCHAM CIĘ MIŁUJĘ I UWIELBIAM ODDAJĘ TOBIE NASZĄ RODZINĘ W TWOJE RĘCE BO TYLKO TY BOŻE MIŁY MOŻESZ NAM POMÓC SIĘ ODNALEŹĆ I SPRAW BYŚMY WSZYSCY WSZYSTKO SOBIE WYBACZYLI - KOCHAM CIĘ
 aga: 02.12.2010, 21:53
 Panie Jezu spraw, abym już nie cierpiała z powodu plotek na mój temat. Proszę Cię, aby osoby, które buntują innych przeciwko mnie zrozumiały swój błąd i zaprzestały tego czynić.Proszę Cię, abym zło dobrem zwyciężała.
 Marzena: 27.11.2010, 21:23
 Panie Boże spraw aby moje dzieci nie cierpiały więcej z powodu plotek i oszczerstw. Spraw , aby sprawy z przeszłości się wyjaśniły i nie wracały więcej a moje dzieci postępowały mądrze i rozsądnie. Chroń je Boże przed nieszczerymi i zawistnymi ludżmi. Amen.
 zdzisław: 29.09.2010, 09:47
 Panie Jezu przebacz im bo niewiedzą co czynią .Ocal mnie przed ich fałszywymi oszczerstwami w duch prawdy proszę by prawda i poszanowanie drugiego człowieka zwyciężyła.
 anna : 21.06.2010, 08:16
 Pomóż mi Boże aby sprawiedliwośc wyszła na jaw,dziękuję Ci za cierpliwośc

 Elżbieta: 28.04.2010, 16:36
 Panie Boże spraw by wszystko powróciło do normy. Nie pozwól tak mnie szkalować bo nic złego n ie zrobiłam. Nie opuszczaj mnie.
 Kazimiera: 07.04.2010, 23:59
 Panie spraw aby miala siłe aby nieść krzyż który został na mnie nałożony. Pomóz mi w ciękich chwilach.JEZU UFAM TOBIE
 Kazimiera: 07.04.2010, 23:21
 Panie spraw aby miala siłe aby nieść krzyż który został na mnie nałożony. Pomóz mi w ciękich chwilach.JEZU UFAM TOBIE
 G: 04.03.2010, 21:51
 Panie Jezu Ty znasz ludzkie serca i umysły, przed Toba nie ma tajemnic, spraw prosze w roku kapłańskim by prawda została ujawniona - uwolnij Kapłana od pomówienia i przywróć Mu Jego godność...
 j.: 28.02.2010, 21:04
 Dobry ojcze odsun ode mnie widmo prymitywnych cynikow i widmo procesu. Badz milosciw mnie grzesznej , Ty wszystko mozesz !!! strzez mnie !od ludzkiej pychy i falszu.
 joanna : 10.02.2010, 15:58
 panie jezu wiara w ciebie daje mi pewnosc siebie siły i chec do zycia ale mojemu mezowi to przeszkadza uwaza mnie za wredna fałszywa mówi ze pochodze z biednej rodziny a teraz sie wywyzszam ty panie dobrze wiesz ze wszystko co osiagnełam to dzieki ciezkie pracy twojej łasce prosze cie daj mi siły
 Siostrzyczka: 05.02.2010, 13:17
 Panie wiesz,że jestem niewinna ale nie mogłam postąpic inaczej.Wybrałam to,co dla mnie lepsze.Pomóż im zrozummiec moje postepowanie.PROSZĘ.
 Justyna: 29.01.2010, 23:10
 Boże spraw aby osoby będące w moim otoczeniu nie oskarżały mnie o to czego nie zrobiłam. Ty dobrze o tym wiesz że jestem niewinna. A nie chcę już tracic przyjaciół. Proszę Cię o pomoc. Amen
 basia: 06.01.2010, 21:55
 wczoraj już widziałam świtełko w tumelu, a dziś płacze od rana. Boże wszyscy mnie opuścili, nikt mi nie wierzy zostałeś mi tylko Ty, Panie. Wg nich jestem najgorszym człowiekiem, ubliżam, wyzywam i obgaduje, tylko nie miałam nigdy okazji aby wyjaśnić te nieporozumienia. od dziś wiem że już to nie nastąpi. Kocham Cię Jezu zemsty też nie szukam, niczego już nie chce, tylko Ciebie Panie Jezu ty znasz moje serce.
 Ela: 04.11.2009, 19:13
 Jezu, zostałam fałszywie oskarżona. Konsekwencje ponoszę do dziś. Bardzo Cię proszę, aby prawda wyszła na jaw i aby znalezli się odważni ludzie, którzy potępią to kłamstwo
 Ja 1: 02.10.2009, 09:00
 Panie Jezu, to takie przykre, gdy ktoś musi ponosić karę za czyn kogoś innego. Dlaczego tak jest, że człowiek słabszy musi być deptany, a cwaniak zawsze jest "górą "?Dlaczego szef, który powinien być tym sprawiedliwym, także trzyma stronę silniejszego cwaniaka? Pomóż mi Jezu......Ty najlepiej wiesz , jak to jest w takiej sytuacji, gdy jest się osamotnionym, bo nikt nie chce się narażać dla słbego?
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej