Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Peregryna

(patron chorych na raka)

Święty Peregrynie, dałeś nam przykład do naśladowania bo jako chrześcijanin byłeś oddany miłości, jako Serwita byłeś wierny w służbie, jako pokutnik pokornie uznawałeś swój grzech, dotknięty - cierpliwie znosiłeś cierpienie. Oręduj za nami u Ojca Niebieskiego abyśmy jak Ty, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaskę, o którą prosimy.

* * *

O święty Peregrynie, Ty, którego zwano "potężnym" i "cudownym pracownikiem" z powodu licznych cudów, które otrzymywałeś od Boga dla tych, którzy uciekali się do Ciebie. Przez tak wiele lat znosiłeś na swym własnym ciele chorobę rakową, która niszczy samą istotę naszego jestestwa, i który uciekłeś się do Źródła wszelkiej łaski, gdy człowiek był już bezsilny.

Zostałeś wyróżniony wizją Chrystusa, który zszedł z Krzyża by Cię uzdrowić. Proś Boga i Matkę Boską o uzdrowienie dla tych chorych, których powierzamy Tobie. Wsparci w ten sposób przez Twe potężne wstawiennictwo będziemy śpiewać Bogu, teraz i na wieki, pieśń wdzięczności za Jego wielką dobroć i miłosierdzie.

Modlitwy do św. Peregryna

Wasze komentarze:
 Córka : 06.09.2022, 21:29
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, spraw proszę aby wynik były dobre, spraw aby szybko odzyska siły, smak i energię. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 05.09.2022, 22:07
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby wynik były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 04.09.2022, 21:10
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę. Miej nas w opiece, spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 03.09.2022, 22:28
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły, energię, spraw proszę aby szybko odzyska smak i apetyt. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 02.09.2022, 22:20
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw proszę aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby wynik były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 01.09.2022, 21:24
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw proszę aby naświetlania ją wyleczyly, spraw aby wynik były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem
 Córka : 31.08.2022, 22:00
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, spraw proszę aby wynik były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 30.08.2022, 20:42
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw proszę aby naświetlania ją wyleczyly, spraw proszę aby wynik były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 29.08.2022, 20:26
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią spraw aby naświetlania ją wyleczyly. Spraw proszę aby wynik badań były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem

 Córka : 28.08.2022, 21:15
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień był, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, spraw proszę aby wynik były dobre, aby lekarz miał dla nas dobre wiadomości. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 27.08.2022, 20:50
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby szybko odzyskala siły, smak, apetyt i energię. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 26.08.2022, 22:14
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby szybko odzyska siły, smak i apetyt. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 25.08.2022, 20:35
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę. Miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 24.08.2022, 19:56
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw aby odzyskała apetyt, smak, daj jej siły aby pokonała chorobę. Miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 23.08.2022, 20:15
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby wyzdrowiala,,aby wyniki były dobre. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 22.08.2022, 20:43
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby szybko odzyska siły, smak i apetyt. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 21.08.2022, 20:48
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly, daj jej siły aby pokonała chorobę, spraw proszę aby szybko odzyska siły, smak i apetyt. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem, aby rodzina nas wspierala.
 Córka : 20.08.2022, 22:53
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby naświetlania ją wyleczyly. Miej nas w opiece, spraw proszę aby szybko odzyskala siły, smak i apetyt. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 19.08.2022, 21:26
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw aby wyzdrowiala, spraw proszę aby szybko odzyskala, siły smak i apetyt. Wypros dla nas łaskę i miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
 Córka : 18.08.2022, 20:45
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam wstaw się proszę za moją ukochaną mamą Basią, spraw proszę aby szybko odzyska siły, smak i apetyt, spraw aby naświetlania ją wyleczyly. Miej nas w opiece. Spraw proszę abyśmy mogły cieszy się życiem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej