Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Niepokalanego Serca Maryi


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Serce Marii, niepokalane, módl się za nami
Serce Marii, łaski pełne,
Serce Marii, błogosławione między sercami,
Serce Marii, najczystsze,
Serce Marii, najpokorniejsze,
Serce Marii, Kościele Boga wcielonego w Zwiastowaniu,
Serce Marii, nowymi łaskami ozdobione w Nawiedzeniu,
Serce Marii, przy Narodzeniu Pańskim dziwnym weselem napełnione,
Serce Marii, przy Ofiarowaniu mieczem boleści przeszyte,
Serce Marii, utratą Jezusa wielce zasmucone,
Serce Marii, przy znalezieniu Jezusa dziwnie rozweselone,
Serce Marii, w dźwiganiu krzyża przez Jezusa niezmiernym przygniecione ciężarem,
Serce Marii, z Jezusem na krzyżu rozpiętym do krzyża przybite,
Serce Marii, z umierającym Jezusem w morzu boleści pod krzyżem pogrążone,
Serce Marii, z umarłym Jezusem w żałości pogrzebione,
Serce Marii, ze zmartwychwstałym Jezusem radością ożywione,
Serce Marii, przy wniebowstąpieniu Pańskim niepojętym weselem napełnione,
Serce Marii, przy Zesłaniu Ducha Św. nową łask pełnością udarowane,
Serce Marii, uzdrowienie chorych,
Serce Marii, pociecho strapionych,
Serce Marii, ucieczko grzesznych,
Serce Marii, nadziejo konających.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.Módlmy się: Najmilsze Serce Marii, któreś pomiędzy sercami wszystkich stworzeń jest najczystsze i miłością ku Sercu Jezusowemu najbardziej gorejące, oraz względem nas grzeszników najmiłosierniejsze, uproś nam u Serca Pana Jezusa, Zbawiciela naszego, wszystkie łaski, o które Cię prosimy. O Matko miłosierdzia, jedno westchnienie Twoje, jedno uderzenie Serca Twego, gorejącego miłością ku Sercu Pana Jezusa, Boskiego Syna Twojego, może nas zupełnie pocieszyć. Uczyń nam tę łaskę, a to Boskie Serce Jezusowe dla synowskiej miłości, którą miało ku Tobie i zawsze mieć będzie, niezawodnie Cię wysłucha. Amen.


   

Wasze komentarze:
 Ewa: 08.12.2012, 12:37
 Matko Boża Niepokalana! Ufam Tobie, bo ufam Panu Jezusowi. Ufam i proszę o potrzebne łaski dla Marcina, Łukasza i Agatki.
 Jolanta: 01.12.2012, 21:23
 Ukochana Mateńko proszę o pomoc mojemu synowi .Dopomóż mu w jego problemach i wspomagaj w trudnych dla niego chwilach.Polecam Ci go w opiekę.Amen.
 maria: 20.11.2012, 06:44
 Najukochańsza Mateńko! Dziękuję Ci za opiekę. Oddaję Ci pod Twoją macierzyńską opiekę Kacpra, jego losy; pomóż w całej tej sytuacji....
 MATKA: 09.11.2012, 14:08
 NIEPOKALANE SERCEMARYI MATKI CHCE PODZIEKOWAC CI MATENKO ZA OTRZYMANA PROSBE KTORA OTRZYMALAM ZACORKE Z ZIECIEM ZIEC ZOSTAL WYRZUCONY ZE USA A CORKA BYLA OBYWATELKA USA ALE KANADA ICH PRZYJELA I SA RAZEM Z DZIECMI DZIEKUJE CI MATKO ZA ROZWIAZANY PROBLEM
 J: 03.10.2012, 15:09
 Niepokalane Serce Maryi, proszę o łaskę miłości, tak bardzo kocham tego człowieka, jest moją iskrą w życiu, Nadzieją, Miłością, Szczęściem, Radością, dzięki niemu chce mi się żyć, iść do przodu.., zmieniać na lepsze swoje życie..gdyby nie on nie było mnie tu w tym miejscu gdzie właśnie jestem..proszę otwórz jego oczy i serce na moją miłość, tęsknię za nim każdego dnia, chciałabym znów go przytulić.., potrzymać go za rękę.. , jestem przy nim szczęśliwa..ale tylko przy nim... on albo żaden..
 Аnia: 24.09.2012, 22:02
 Niepokalane Serce Maryi, miej swoje dziecko w opiece i sprzyjaj mi na egzaminie
 Magda: 09.09.2012, 23:38
 Niepokalane Serce Maryi, czuwaj nad moja rodzina i nade mna, uchron nas od wszelkiego zlego, soraw, zeby moj syn i synowa zblizyli sie do Boga i Kosciola i wzieli slub koscielny... Amen.
 Magda: 09.09.2012, 22:29
 Matko Przenajswietsza, miej w swojej opiece moje siostry i cala nasza rodzine i spraw w swojej niezmierzonej dobroci, zeby obydwie wyzdrowialy i mogly cieszyc sie zyciem w lasce... Prosze Cie tez za calago serca o laske i wszelka pomoc duchowa dla ks. Marka. Wysluchaj mnie, Matko... Amen.
 TERESA: 16.08.2012, 16:56
 NIEPOKALANE SERCE MARYI TOBIE ODDAJE SIEBIE I CALA MOJA RODZINE WEZ POD TWOJE SERCE WSZYSTKIE MOJE KLOPOTY
 wiola gy c: 15.08.2012, 18:18
 Matko Niepokalana, proszę o Twoją Matczyną opiekę dla mni. Proszę Mateńko, zabierz choroby i zmartwienia, daj siłę, zdrowie i radość w codziennym samotnym życiu, błogosław i wspieraj nas proszę.Niepokalane Serce Maryi błagam dopomóż mi w trudnej sytuacji uproś u Swojego SYNA o łaski dla mnie dopomóż błagam
 maria: 21.07.2012, 15:24
 Matko Niepokalana, proszę o Twoją Matczyną opiekę dla mnie,mamy i synów, Proszę Mateńko, zabierz choroby i zmartwienia, daj siłę, zdrowie i radość w codziennym samotnym życiu, błogosław i wspieraj nas proszę.
 Grzegorz: 09.07.2012, 00:14
 Mamo.Dzisiaj kolejna ciepła noc,księżyc za chmurami,niedawno padało widać jak wszystko paruje droga prawie sucha.Potrzeba deszczu była ogromna niech wszystko rośnie i się zieleni na chwałę Boga.A i trawa skoszona wspaniały aromat wypuszcza.Mamo czy Bóg uwielbia zapach skoszonej trawy? Żona już śpi, czasem jej nie doceniam brakuje mi miłości.Dzieci jak dzieci brykały cały dzień ciekawe wszystkiego.Położone do snu szybko zasnęły.Mamo czuwaj nad ich spokojnym snem.Mamo spójrz na Dominika nie ma apetytu nie chce jeść smutek nas ogarnia a i nerwy też się zdarzają.Często łapie infekcje. Mamo siedzę sobie i szukam Twojego Miłosierdzia.Niepokalane Serce Twoje Mamo jak jeszcze niewiele wiem.Mamo proszę niech ta noc ustąpi niech Światło rozpromieni ciemności.Niepokalane Serce Twoje Mamo oddaję Ci serce moje.Choć przeraża mnie ta myśl bo wiem jakie jest moje serce lecz Ty Mamo nie wzgardzisz nie odtrącisz nie słyszano żebyś opuściła tego kto się do Ciebie ucieka. Mamo.Pa.
 Ella: 07.07.2012, 00:10
 NIEPOKALANE SERCE MARYI , UPRASZAJ NAM ŁASKI ZDROWIA I ŚWIĘTOŚCI , ABYŚMY ŻYLI NA TYM PADOLE DLA CIEBIE I SYNA TWOJEGO. AMEN !!
 Asia: 02.07.2012, 23:04
 Niepokalana Maryjo I Niepokalane Serce Maryi badz moim schronieniem moja obrona i azylem na ziemi W Tobie Matko MOJA i w Twym Sercu pokladam cala ma Ufnosc i Nadzieje Kocham Cie i Twoje Slodkie Serce pelne milosci Kocham Cie Maryjo Matko moja i ufam Tobie na zawsze.
 REnata: 20.06.2012, 14:24
 Matko Kochana dziekuję za Twoja opiekę i wciąż proszę o jeszcze
 Ella: 16.06.2012, 22:05
  NIEPOKALANE SERCE MARYI MATKI - MIEJ NAS CHORYCH I CIERPIĄCYCH W SWOJEJ OPIECE, WYPRASZAJ U SYNA SWEGO NAJMILSZEGO MOC I CIERPLIWOŚĆ W CHOROBIE. BŁAGAM O UZDROWIENIE MOJEJ CÓRCI - UFAM TOBIE MATEŃKO NIEPOKALANA.AMEN!!
 Łucja: 09.06.2012, 15:24
 O dobra MATKO NIECH SERCE stoi na straży serca mojego ,niech wspomaga moją szarą codzienność i sprawi że przeżyję jeszcze wiele radosnych chwil oraz poznam wielu ciekawych ,mądrych i majętnych ludzi .Bóg zapłać za opiekę
 E///////: 28.05.2012, 16:42
 MATKO PRZEZ TE NIEPOKALANE SERCE WYJEDNAJ CUD ,ŻEBYM MOGŁA UPORAĆ SIĘ Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI I PROSZĘ O POTRZEBNE ŁASKI.
 renata: 15.05.2012, 22:04
 serce maryji blagam cie spraw zeby krystian sie nawrocil i byl z nami zeby pokochal ines dziekuje za otrzymane laski
 magda: 13.05.2012, 16:57
 Ofieruję Najkochańszemu Niepokalanemu Sercu Maryii swoję cierpienie, które ostatnio mi doskwierało, proszę o łaskę miłości, o dobrego męża. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej