Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w smutku i niepokoju serca

Maryjo, nachyl ucha miłosierdzia ku prośbie mojej i oddal ode mnie smutek. Do Twoich stóp i przed miłosierne oczy Twojego Syna składam ten krzyż mój i oddaję Ci go, abyś pomogła mi dźwigać go według upodobania Twego Syna! Maryjo, pośredniczko łask, jeżeli to jest wolą Bożą, oddal ten kielich smutku ode mnie. Jeżeli Chrystus postanowił, że smutek ten dalej jeszcze mam znosić, to wyproś mi dar cierpliwości. Ty wiesz, jak jestem słaby i nędzny. Ty wiesz, że nie mógłbym nieść długo krzyża o własnych siłach. Amen. Amen.

Modlitwa w smutku

O, Ojcze wielkiego miłosierdzia i Boże wszelkiej pociechy, który przez proroka swego powiedziałeś: Wzywaj mnie w dzień utrapienia twego, a wyrwę cię i będziesz mnie czcił! - proszę cię - racz spojrzeć na mnie tak samo litościwie, jak spojrzałeś na ukochanego Syna Twego leżącego w krwawym pocie na Górze Oliwnej i zesłałeś Mu anioła, aby Go pocieszył.

O, Najdobrotliwszy Ojcze! Ty chcesz przecież, abyśmy się w potrzebach naszych do Ciebie uciekali i prosili Cię o odwrócenie wszelkiego zła. Ponieważ chcesz tego, abym Cię prosił, błagam Cię, racz mnie, jeżeli to będzie dla mnie zbawiennym, wydobyć z tego utrapienia.

Mój Ojcze, Ty wszystko możesz; jeżeli to jest Twoją Boską wolą, oddal ten kielich smutku ode mnie; przecież nie moja wola, ale Twoja niech się stanie! Jeżeli jest to zgodne z Twoją wolą o najdobrotliwszy Ojcze, to proszę Cię przez gorzką mękę i śmierć Jezusa Chrystusa i wszystkich męczenników, racz mnie uwolnić od tego smutku. Jeżeli zaś postanowiłeś, że mam ten smutek dłużej jeszcze nosić, to udziel mi cierpliwości. Ty wiesz, jak jestem słaby i nędzny; Ty wiesz, że nie mógłbym nieść długo tego krzyża o własnych siłach. Dlatego błagam Cię o łaskę i miłosierdzie, racz mi ten kielich cierpienia tak przyprawić, aby gorycz jego nie wywołała we mnie zwątpienia i rozpaczy, lecz aby mnie dla Twojej miłości, uczyniła silnym i chętnym do jego spełnienia. Amen.

Modlitwa w smutku i niepokoju serca

Wasze komentarze:
 Ela D.: 27.02.2018, 09:09
 Proszę wstaw się za moim synem. Proszę i błagam.
 Marzena: 17.01.2018, 18:22
 Maryjo matko ukochana proszę dopomóż dżwigać mi ten krzyż. Daj mi cierpliwość i wróć radość życia. Spraw abym nie poddała się i poradziła sobie z trudną sytuacją. Amen
 Maciej: 15.01.2018, 23:06
 Maryjo Matko Najświętsza proszę Cię pomóż mi we wszystkich moich problemach otocz opieką moją rodzinę i bliskich chroń przed wszystkimi co złe.
 Xyz: 12.01.2018, 12:57
 Matko Przenajswietsza, otocz Swą opieką moje dzieci i wnuki.
Chroń przed wszystkim co złe, niebezpieczne.
Amen.🌷
 Justyna: 11.01.2018, 21:59
 Matuleńko Przenajświetsza pomóż mi proszę, napełnij moje serce spokojem, otocz opieką moja rodzinę a szczególnie mojego synka Szymusia. Tobie chwała na wieki!!
 M.: 10.01.2018, 01:00
 Matuchno dopomóż mi,Ty znasz moje problemy najlepiej, proszę wspieraj mnie.
 Czesława: 09.01.2018, 10:31
 Matko kochana wstaw śie za mną i moimi córkami,ty najlepiej wiesz co robic w tych sytuacjach,dziekuje ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś,Bogu niech bedą dzieki iTobie Matuchno.AMEN.
 MARYSIA: 28.12.2017, 14:58
 MATUCHNO POCHYL SIĘ NADEMNĄ I POMÓŻ DŻWIGAĆ MI MÓJ KRZYŻ .OBYM POD JEGO CIĘZAREM NIE UPADŁA
 Z-WA: 08.12.2017, 12:53
  W tej Godzinie Łaski polecam siebie i córkę i naszych bliskich Twojej opiece Mateńko, proszę Cię o opiekę i zdrowie dla nas.
Ty wiesz Matko czego potrzeba każdemu z nas i za naszych zmarłych, błagam wysłuchaj moich modlitw i próśb złożonych u Twoich Świętych Stóp w Godzinie Łaski. Bądź z nami i nigdy nas nie opuszczaj.

 Czesia: 06.11.2017, 08:50
 Maryjo Matko Nieustającej Pomocy dopomóż mi w tym o co cie prosze w modlitwach moich nie zostawiaj mnie samej z tym wszystkim.Dziekuje ci za moje zdrowie siłe,wiare,prace,dzieci.Dopomóż moim dzieciom aby wreszcie założyły rodziny,nie były cieżarem dla mnie.JEZU MARYJO MATKO NASZ WSPIERAJ NAS .BóG ZAPŁAC.
 Zraniona grzesznica: 12.10.2017, 19:31
 Pomoz Nam nosic ten ciezki dla nas krzyw oddal od nas kazda z krzywd pomoz Nam byc razem na wieki wiekow Amen
 dora: 25.09.2017, 01:10
 Matko Najswietsza pomóż mi dźwigać mój krzyz,bądź moja Matka pocieszenia w trudnych chwilach ,dodaj mi sił i wiary .Proszę Cię Maryjo wstawiaj się za mną u swojego Syna , opiekuj się mną i moja rodzina ,obdarz nas zdrowiem i rozpal miłość w naszych sercach byśmy byli szczęśliwa rodzina i spraw by nasze życie zmieniło się na lepsze .
 Ola: 24.09.2017, 11:37
 Maryjo dopomóż mi dziwgać mój krzyż. Mamo moja wiesz jak bardzo cierpię, dlatego zwracam się do Ciebie, bo ufam, że pomożesz mi się podnieść. Pragnę być Ci wdzięczna do końca na zawsze
 Ola: 23.09.2017, 23:46
 Maryjo dopomóż mi dziwgać mój krzyż. Mamo moja wiesz jak bardzo cierpię, dlatego zwracam się do Ciebie, bo ufam, że pomożesz mi się podnieść. Pragnę być Ci wdzięczna do końca na zawsze
 U: 15.09.2017, 16:34
 Kochana Pani nasza,proszę Cię wstaw się u Pana naszego w niebie za moim Mężem i wyproś dla niego zdrowie oraz wszelkie łaski i błogosławieństwa.Sercem mym skromnie o to Cię proszę.Dziękuję Mateńko kochana.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej