Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Antoniego z Padwy

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, bez zmazy pierworodnej poczęta, módl się za nami.
Święty Antoni, chwało miasta Padwy,
Święty Antoni, przyjacielu serdeczny Dzieciątka Jezus,
Święty Antoni, wierny synu świętego Franciszka,
Święty Antoni, mężu świętej modlitwy,
Święty Antoni, perło ubóstwa świętego,
Święty Antoni, lilio czystości;
Święty Antoni, wzorze posłuszeństwa,
Święty Antoni, zwierciadło cnoty,
Święty Antoni, miłujący życie ukryte,
Święty Antoni, gardzący chwałą ziemską,
Święty Antoni, żarliwy apostole,
Święty Antoni, gotowy na męczeństwo za wiarę,
Święty Antoni, filarze Kościoła świętego,
Święty Antoni, przewodniku dusz,
Święty Antoni, gorliwy krzewicielu wiary,
Święty Antoni, nauczycielu prawdy,
Święty Antoni, skarbnico Pisma świętego,
Święty Antoni, niestrudzony w głoszeniu Ewangelii,
Święty Antoni, nawracający grzeszników,
Święty Antoni, zwalczający występki,
Święty Antoni, aniele pokoju,
Święty Antoni, odnowicielu obyczajów,
Święty Antoni, zdobywający serca dla Chrystusa,
Święty Antoni, opiekunie uciśnionych,
Święty Antoni, postrachu złych duchów,
Święty Antoni, wskrzeszający umarłych,
Święty Antoni, odnajdujący rzeczy zgubione,
Święty Antoni, chwalebny cudotwórco,
Święty Antoni, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Antoni, odbierający cześć w każdej świątyni naszego kraju,
Święty Antoni, Święty całego świata,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami, święty Antoni,
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Prosimy Cię, Panie, niech pomoże ludowi Twojemu ustawiczna modlitwa przezacnego Wyznawcy Twego i Doktora, świętego Antoniego, i niech nas uczyni godnymi Twej łaski na tym świecie, a w przyszłym obdarzy wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Maria: 23.05.2022, 17:48
 Swiety Antoni,Cudotworoc Bozy prosze Cie o zdrowie dla sy na oraz natchnieniego w Duchu Swietym,by dokonczyl kurs na prawo-jazdy i pomyslnie przeszedl przez egzaminy.Prosze Cie tez o przedluzenie umowy o prace dla syna,jak tez zdolnosci techniczno-informatyczne,jezykowe. dziekuje bardzo.
 matka: 02.05.2022, 14:42
 Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna oraz zrobienie prawo-jazdy..Dopomoz mu tez w znalezieniu stalej,spokojnej pracy. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 02.05.2022, 14:35
 Kochany Swiety Antoni prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji pomocy Bozej dla dzieci i ich matki w naszych wszystkich przedsiewzieciach:urzedowych,zawodowych,miszkaniowych/remontowych,osobistych. Bog zaplac za modlitwe.
 Danka: 19.04.2022, 21:23
 Prosze Cie pokornie o pomoc w odzyskaniu funduszy zatraconych poprzez T.S. Wspomoz mnie Swiety Antoni, Tobie powierzam sie w Nowennie ku Twojej Czci.
 CELINA : 18.04.2022, 21:06
 SWIETY ANTONI POMOZ MI ODZYSKAC SKRADZIONE PIENIADZE
 Maria: 21.03.2022, 18:41
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie spojrzyj na mnie okiem laskawym w intencji cudu uzdrowienia syna. W intencji pomocy Twojej w jego i moich oraz jego brata wszystkich potrzebach. Dziekuje bardzo.
 matka: 01.03.2022, 13:50
 Sw.Anntoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji blog.Twojego w jego wszystkich przedsiewizeciach. Dziekuje bardzo.
 matka: 08.02.2022, 17:16
 Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji blog.Twojego w jego wszystkich potrzebach.Uchron nas od nieszczesc,koronawirusa. Dzikeuje bardzo.
 Maria: 04.01.2022, 13:33
 Kochany Sw.Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla Marii,Marcina,Ryszarda,Jerzego,Grzegorza. W intencji bezpieczesntwa i blog.Twojego w naszych wszystkich sprawach. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.

 Iwona: 14.12.2021, 21:29
 Najdroższy Święty Antoni! Proszę o modlitwę w intencji Wojtka, o światło Ducha Świętego, wytrwałość w nauce, umocnienie i otuchę, dobrych i mądrych nauczycieli, życzliwych kolegów. Proszę o opiekę nad moim synem ❤ Iwona
 Maria: 11.11.2021, 13:50
 Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o powort do zdrowia dla Marcina oraz opieke Sw.Antoniego na kazda chwile zycia. W intencji otrzymania dla niego i jego brata i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/O udaremninenie zla ze strony alkoholika/. Bog zaplac za modlitwe.
 Danuta: 11.10.2021, 11:48
 Sw.Antoni,prosze Cie o powrot do zdrowia oraz o pomoc Boza w moich i moich dzieci potrzebach.Jak tez Blog.Boze w sprawach urzedowych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe.
 sw Antoni: 10.10.2021, 13:25
 Pomóż mi odnaleźć drogę do rozwiązania moich trudnych spraw beznadziejnych rodzinnych i zawodowych. Ty wiesz, dziękuję za wsparcie.
 Maria: 28.09.2021, 17:50
 Sw.Antoni prosze Cie o pomoc Boza o wybawienie z uzaleznienia i z choroby Jerzego. W intencji cudownej Twojej pomocy w pomyslnym rozwiazaniu jego i moich i moich dzieci spraw urzedowych,zawodowych,osobistych. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 19.09.2021, 19:43
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Z podziekownaiem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 matka: 07.09.2021, 18:44
 Kochany Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla Marcina i jego brata. W intencji pomocy Twojej dla nich w sprawach zawodowych, urzedowych,/o odzyskanie pieniedzy dla dzieci i dla mnie/mieszkaniowych/w przeprowadzce/. Amen.
 Maria: 02.09.2021, 18:06
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji pomocy Bozej w odzyskaniu moich i moich dzieci pieniedzy/o cofniecie umowy bez kary,o odnalezienie mojej zguby/. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otryzmane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 31.08.2021, 18:31
 Sw.Antoni prosze Cie o pomoc Boza w udaremnieniu nieuczciwosci urzedu w odzyskaniu pieniedzy dla mnie i dla syna/o odejscie bez kary od niekorzystnej umowy/. Pomoz nam sw.Antoni we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 17.08.2021, 12:14
  Kochany Sw.Antoni, prosze Cie o pomoc w nauce dla syna i Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminu.O przedluzenie umowy dla syna na czas nieokresolony/o odbycie stazu/. O blog.Twoje dla dzieci i dla mnie we wszystkich przedsiewzieciach. Dziekuje bardzo.
 Teresa: 12.08.2021, 10:52
 Sw.antoni prosze Cie o powrot do zdrowia oraz pomoc Twoja we wszystkich potrzebach moich i moich dzieci oraz dla J.R.D.R.A./udaremnij zlo nieprzyjaciol naszych,spraw,by pojawili sie uczniowie,jak tez zapanowal pokoj,dopomoz w odbyciu stazu zaw.dla syna/. Amen.
(1) [2] [3] [4]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej