Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Antoniego z Padwy

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, bez zmazy pierworodnej poczęta, módl się za nami.
Święty Antoni, chwało miasta Padwy,
Święty Antoni, przyjacielu serdeczny Dzieciątka Jezus,
Święty Antoni, wierny synu świętego Franciszka,
Święty Antoni, mężu świętej modlitwy,
Święty Antoni, perło ubóstwa świętego,
Święty Antoni, lilio czystości;
Święty Antoni, wzorze posłuszeństwa,
Święty Antoni, zwierciadło cnoty,
Święty Antoni, miłujący życie ukryte,
Święty Antoni, gardzący chwałą ziemską,
Święty Antoni, żarliwy apostole,
Święty Antoni, gotowy na męczeństwo za wiarę,
Święty Antoni, filarze Kościoła świętego,
Święty Antoni, przewodniku dusz,
Święty Antoni, gorliwy krzewicielu wiary,
Święty Antoni, nauczycielu prawdy,
Święty Antoni, skarbnico Pisma świętego,
Święty Antoni, niestrudzony w głoszeniu Ewangelii,
Święty Antoni, nawracający grzeszników,
Święty Antoni, zwalczający występki,
Święty Antoni, aniele pokoju,
Święty Antoni, odnowicielu obyczajów,
Święty Antoni, zdobywający serca dla Chrystusa,
Święty Antoni, opiekunie uciśnionych,
Święty Antoni, postrachu złych duchów,
Święty Antoni, wskrzeszający umarłych,
Święty Antoni, odnajdujący rzeczy zgubione,
Święty Antoni, chwalebny cudotwórco,
Święty Antoni, ozdobo Zakonu Serafickiego,
Święty Antoni, odbierający cześć w każdej świątyni naszego kraju,
Święty Antoni, Święty całego świata,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami, święty Antoni,
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Prosimy Cię, Panie, niech pomoże ludowi Twojemu ustawiczna modlitwa przezacnego Wyznawcy Twego i Doktora, świętego Antoniego, i niech nas uczyni godnymi Twej łaski na tym świecie, a w przyszłym obdarzy wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Danuta: 11.10.2021, 11:48
 Sw.Antoni,prosze Cie o powrot do zdrowia oraz o pomoc Boza w moich i moich dzieci potrzebach.Jak tez Blog.Boze w sprawach urzedowych i w zyciu. Bog zaplac za modlitwe.
 sw Antoni: 10.10.2021, 13:25
 Pomóż mi odnaleźć drogę do rozwiązania moich trudnych spraw beznadziejnych rodzinnych i zawodowych. Ty wiesz, dziękuję za wsparcie.
 Maria: 28.09.2021, 17:50
 Sw.Antoni prosze Cie o pomoc Boza o wybawienie z uzaleznienia i z choroby Jerzego. W intencji cudownej Twojej pomocy w pomyslnym rozwiazaniu jego i moich i moich dzieci spraw urzedowych,zawodowych,osobistych. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 19.09.2021, 19:43
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych. Z podziekownaiem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 matka: 07.09.2021, 18:44
 Kochany Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla Marcina i jego brata. W intencji pomocy Twojej dla nich w sprawach zawodowych, urzedowych,/o odzyskanie pieniedzy dla dzieci i dla mnie/mieszkaniowych/w przeprowadzce/. Amen.
 Maria: 02.09.2021, 18:06
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji pomocy Bozej w odzyskaniu moich i moich dzieci pieniedzy/o cofniecie umowy bez kary,o odnalezienie mojej zguby/. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otryzmane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 31.08.2021, 18:31
 Sw.Antoni prosze Cie o pomoc Boza w udaremnieniu nieuczciwosci urzedu w odzyskaniu pieniedzy dla mnie i dla syna/o odejscie bez kary od niekorzystnej umowy/. Pomoz nam sw.Antoni we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. Bog zaplac za modlitwe.
 Teresa: 17.08.2021, 12:14
  Kochany Sw.Antoni, prosze Cie o pomoc w nauce dla syna i Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminu.O przedluzenie umowy dla syna na czas nieokresolony/o odbycie stazu/. O blog.Twoje dla dzieci i dla mnie we wszystkich przedsiewzieciach. Dziekuje bardzo.
 Teresa: 12.08.2021, 10:52
 Sw.antoni prosze Cie o powrot do zdrowia oraz pomoc Twoja we wszystkich potrzebach moich i moich dzieci oraz dla J.R.D.R.A./udaremnij zlo nieprzyjaciol naszych,spraw,by pojawili sie uczniowie,jak tez zapanowal pokoj,dopomoz w odbyciu stazu zaw.dla syna/. Amen.

 matka: 10.08.2021, 14:08
 Kochany Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla syna i dla mnie oraz o pomoc Boza dla syna w nauce i zdanie egzaminu na prawo-jazdy.Jak tez o przedluzenie umowy o prace na czas nieokreslony. W intencji udaremnienia zla i nienawisci ze strony nieprzyjaciol. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 03.08.2021, 16:31
 Kochany Sw.Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji uzdrowienia oczu Danuty i z innych chorob. W intencji warunkow mieszkaniowych,o udaremnienie zla i nekania ze strony mezczyzny uzaleznionego.O oddalenie go. Dziekuje bardzo.
 Zofia : 26.07.2021, 12:03
 Święty Antoni bardzo proszę wstawiaj się za mną i moimi bliskimi do Pana Boga. Pomóż Święty Antoni we wszystkich sprawach życia, którymi nie potrafimy sobie poradzić. Dziękuję za wszystko Święty Antoni, nasz Orędowniku.
 matka: 17.07.2021, 12:43
 Sw.Antoni prosze Cie o powrot do zdrowia dla Marcina. W intencji blog.Twojego w jego wszystkich przedsiewzieciach:zawodowych,mieszkaniowych,rodzinnych,spolecznych.O bezpieczenstwo. z podziekownaiem za modlitwe i za lask i otrzymne.
 matka: 17.07.2021, 12:41
 Sw.Antoni prosze Ce w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji blog.Twojego w jego wszystkich sprawach:zawodowych,o zdanie egz.motoryzacyjnego,o technicznosc,o nowe talenty informatyczne. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 Maria: 06.07.2021, 16:57
 Kochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla Danuty. W intencji otrzymania dla niej w calosci dobr ziemskich i duchowych. Z podziekownaiem za modlitwe i za laski otrzymane dla niej i dla rodziny.
 Maria: 21.06.2021, 13:38
 Sw.Antoni prosze Cie o zdrowie dla syna i dla mnie. W intencji cudownej Twojej pomocy w rozwiazaniu naszych trudnych spraw urzedowych,ekonomicznych,mieszkaniowych. Amen.
 matka: 08.06.2021, 14:27
 Kochany Sw.Antoni,cudotworco Bozy prosze Cie o pomoc dla syn a w odbyciu stazu oraz w zdaniu egzaminow motoryzacyjnych.O nowe talenty techniczne,informatyczne. W intencji postawienia na jego drodze ludzi dobrych i uczciwych,ktorzy dopomogliby mu i mnie w naszych sprawach. Bog zapc za modlitwe.
 Eb: 08.06.2021, 11:32
 Proszę o uwolnienie z alkoholu dla Agnieszki
 Teresa: 01.06.2021, 14:58
 Sw.Antoni prosze Cie w intencji pojednania z kolezanka oraz dobrych,uczciwych przyjaciol dla mnie i dla dzieci oraz dla rodziny. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 01.06.2021, 14:49
 Kochany Sw.Antoni Cudotworxco Bozy,prosze Cie w intencji blagalno-dzikeczynnej o pogromieniu wystepkow alkoholika z mania przesladowcza oraz kobiet. W intencji pomocy Bozej w moich wszystkcich potrzebach. Pomoz nam Sw.Antoni.
(1) [2] [3]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej