Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Gerarda Majelli

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Maryjo, módl się za nami.

Św. Gerardzie, nadzwyczajnymi laskami już w dzieciństwie obdarzony, módl się za nami.
Św. Gerardzie, sług wiernych doskonały wzorze
Św. Gerardzie, aniele czystości i niewinności
Św. Gerardzie, serdeczny miłośniku Dzieciątka Jezusa
Św. Gerardzie, przedziwny sługo Niepokalanej Dziewicy
Św. Gerardzie, seraficzny czcicielu Eucharystii
Św. Gerardzie, wzorze miłości bliźniego
Św. Gerardzie, przykładzie prawdziwej pokory
Św. Gerardzie, wzorze doskonałego posłuszeństwa
Św. Gerardzie, heroicznie poddany Woli Bożej
Św. Gerardzie, mistrzu życia duchownego
Św. Gerardzie, postrachu szatanów
Św. Gerardzie, żywicielu głodnych
Św. Gerardzie, troskliwy ojcze ubogich
Św. Gerardzie, miłosierny opiekunie chorych
Św. Gerardzie, pocieszycielu strapionych
Św. Gerardzie, szczególny opiekunie matek rodzących
Św. Gerardzie, stróżu poczętych dzieci
Św. Gerardzie, nieustraszony misjonarzu
Św. Gerardzie, obdarzony charyzmatem nawracania grzeszników
Św. Gerardzie, przesławny cudotwórco
Św. Gerardzie, chlubo i podporo Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: Boże, który od młodości rozpaliłeś świętego Gerarda niezwykłą miłością do Swego ukrzyżowanego Syna, spraw łaskawie, abyśmy za jego przykładem stawali się żywym obrazem naszego Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Litania do św. Gerarda Majella

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 12.06.2023, 18:52
 Litania do Gerarda Majelli Świętego dziękuję Gerardzie Majello Święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Gerardzie Majello Święty módl się za nami dziękuję Gerardzie Majello Święty kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy mam dziękuję zdrowie biodra nogi oczy zęby zdrowe dziękuję proszę o pieniądze żebym miała zawsze dziękuję żeby się zgadzały dziękuję żeby każdy miał i szanował je dziękuję proszę o odzyskanie pieniędzy skradzionych w świecku żeby nikt nigdy nie kradł więcej dziękuję z tego będziemy sądzeni zdamy sprawe Bogu dziękuję dobro czyńmy wszyscy wszystkich dziękuję kochajmy się szanujmy się dziękuję proszę o dobrą spowiedź świętą na dniach najlepiej dziękuję proszę o dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 04.04.2023, 08:37
 Litania do świętego Gerarda Majelli dziękuję święty Gerardzie kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Gerardzie módl się za nami dziękuję Święty Gerardzie kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję
 Joanna: 30.01.2023, 13:43
 Św. Geraldzie proszę Cię o pomoc rodzącej Monice i uproś u Boga łaskę zdrowia dla Niej, noworodka Maciusia. dla synka Franusia i męża Adama. Bóg zapłać.
 matka: 02.01.2023, 18:54
 Sw.Gerardzie prosze Cie,aby w sercach dzieci,jak tez R.D.A.L.M.K. ozyl Pan Jezus.Prosze Cie natchnij ich,aby odbyli dobra spowiedz. Dziekuje bardzo.
 Maria: 29.10.2020, 16:20
 Sw.Gerardzie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna z ciezkiej choroby. W intencji zdrowia dla dzieci i ich matki oraz uchronienia nas od nieszczesc i wszelkiego zla/koronawirusa/ oraz bledow w drodze do zbawienia. Amen.
 Aneta : 03.08.2020, 02:24
 Św. Gerardzie, wspieraj nas w naszym życiu, dopomóż nam w osiągnięciu życia wiecznego w niebie. A i D.
 hn: 25.07.2020, 21:20
 Św.Gerardzie módl się za nami za moimi dziecmi,wnukami prowadz nas drogą do Chrystusa abyśmy nie ulegali pokusom i zlego ducha AMEN
 Ania: 16.05.2020, 09:12
 Święty Gerardzie, wstawiaj się za moimi synami Adamem i Mikołajem. Daj im zdrowie, mądrość i zapał do nauki🌷
 Adam: 24.01.2020, 17:36
 Św.Gerardzie błagam o modlitwę i wstawiennictwo za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 Matka: 09.12.2019, 23:17
 Święty Gerardzie, przesławny cudotwórco módl się za naszą rodzinę.Bóg zapłać.
 wierząca: 21.11.2019, 21:53
 św. Gerardzie wzorze doskonałego posłuszeństwa módl się za nami .Pocieszycielu strapionych módl się za nami.Św. Gerardzie postrachu szatanów módl się za nami . Przez Chrystusa , Pana naszego .Amen.
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej