Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Wspomnienie liturgiczne 8 maja

Święty Stanisławie, nieustraszony Pasterzu dusz powierzonych Twej pieczy, który w obronie Swej owczarni poniosłeś śmierć męczeńską z rąk bezbożnych siepaczy, wyjednaj nam, prosimy Cię pokornie, zasługami Twymi u Boga, abyśmy byli zawsze gorliwymi cnót Twych naśladowcami. Przemożny Patronie ziemi naszej, ochraniaj ją od wszelkich klęsk i niedoli, byśmy dochowali statecznie wiary, którą przed wiekami głosiłeś naszym praojcom i wytrwali w gorącej miłości, służbie Bożej i w jedności z Kościołem świętym, a tak zasłużyli sobie na wieczne zjednoczenie nasze z Bogiem w królestwie niebieskim. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * * * *

O święty Stanisławie, Obrońco nasz i Orędowniku, uproś nam łaskę prawdziwej pokuty. Niech sercom naszym skruszonym i upokorzonym wróci doskonała czystość: czystość w myśli, w mowie i w uczynku, czystość w obyczaju. Niech duchem Bożym odnowione oblicze ziemi naszej czystością zakwitnie, żebyśmy wszyscy podobali się Bogu i żeby Bóg dusze nasze zbawił. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, miłośnika czystości. Amen.

Wasze komentarze:
 Bożena : 08.05.2024, 10:02
 Św. Stanisławie miej w opiece całą moją rodzinę. Wstawiaj się za nami u Naszego Pana. Wypraszaj potrzebne nam łaski aby kłopoty z którymi borykamy się od lat zmniejszały się i nasza sytuacja finansowa uległa poprawie.
 Stasia: 08.05.2024, 09:59
 Sw.Stanislawie, mój Patronie, dziękuję Ci za wszystkie wyproszone łaski, ucałuj moją Mamusie, dzieki której noszę Twoje Imię, wstawiaj się za całą moją Rodziną, ratuj nas przed wojną.Amen
 Marta: 08.05.2024, 09:40
 Kochany Św Stanisławie Błagam uprościć u Boga Ojca wyjście z długowi Aby mój mąż nie zaciągał ich więcej Zechciał pracować na etat i miec emeryturę i ubezpieczalnie Chciał żyć zwyczajnie .Prosze abyśmy wszyscy całą rodziną miłowali Boga Ojca i jego matkę Maryję Proszę również o zdrowie i udaną operację serca lub brak jej jeśli taka jest decyzja Boża Może tak będzie lepiej Chodzi o moją mamę Alinę Amen
 ala: 08.05.2024, 06:07
 Święty Stanisławie proszę za Twoim wstawiennictwem o Dobro i Pokój w naszej Ojczyźnie, Polsce.
 Fosa: 25.10.2023, 23:20
 Święty Szarbelu, proszę o zdrowie i szczęście dla mojego jedynego Syna. Niech nie doświadcza złego.
 annas : 03.06.2023, 13:35
 Święty Stanisławie nigdy nie zwracałam się do Ciebie o pomoc ulituj się nademna dopomóż mi wyjść z tej choroby.
 Andrzej: 14.05.2023, 21:34
 Św. Stanisławie módl się za naszych bliskich i najdroższych zmarłych by mieli udział w zmartwychwstania Pana Jezusa i otrzymali łaskę odpuszczenia wszystkich ziemskich grzechów całego życia dostając się do wiecznej szczęśliwości w Niebie, a nam żyjącym wypraszaj łaski zdrowia oraz by strącone zostało do piekła opętanie szatańskie sąsiadów i krewnych.
 marzena aneta: 09.05.2023, 14:17
 Modlitwa do Świętego Stanisława biskupa i męczennika Święty Stanisławie biskupie i męczenniku kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Stanisławie biskupie i męczenniku módl się za nami dziękuję Święty Stanisławie biskupie i męczenniku kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Paulina: 08.05.2023, 16:32
 Święty Stanisławie,polecam Twojej opiece całą moją rodzinę. Proszę o zdrowie i pomyślność dla taty w walce z chorobą nowotworową. Święty Stanisławie módl się za nami. Amen.

 Maria. : 08.05.2023, 10:28
 Sw. Stanislawie miej całą moją rodzinę w opiece. Oreduj za nami u naszego kochanego Ojca i naszej Matuchny w niebie.
 Kazimiera: 08.05.2023, 09:18
 Św. Stanisławie, miej dziś w swej opiece Patryka, który zdaje ważny egzamin maturalny. Oświetlenie jego umysł i spraw, by zadania nie były trudne.
 Maciej: 08.05.2023, 08:44
 Św Stanislawie, pokornie Cię proszę o pomoc w problemach moich i wyproszenie łaski uwolnienia z depresji i lęków
 jolanta: 08.05.2023, 08:14
 Sw.Stanislawie prosze ciebie o wstawiennictwo za moim bratem Stanislawem. Upros mojemu bratu odpuszczenie wszystkich grzechow, darowanie kar za nie oraz i laske ogladania Boga w Niebie.
 Barbara : 08.05.2023, 06:15
 Święty Stanisławie męczennik, proszę Cię o uzdrowienie mojego Brata Antoniego z groźnej choroby i prowadź rękę lekarza w czasie zaplanowanego zabiegu. uproś potrzebne Łaski A zwłaszcza łaskę wiary i nadziei dla całej Rodziny.
 Ewa Konarska : 27.03.2023, 21:43
 Sw. Stanisławie proś Pana naszego Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla chorego Stasia,a dla drugiego Stasia o łaskę otrzymania sakramentu Chrztu i I Komunii Świętej oraz o wiarę dla Jego rodziców 🙏
 Maria: 18.09.2022, 11:10
 Sw.Stanislawie prosze Cie o powrot do zdrowia z ciezkiej choroby syna i mnie. W intencji udaremnienia zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika oraz S.E.M.R.M,Cz/.. Dziekuje ardzo.
 Mama: 08.05.2022, 21:46
 Święty Stanisławie, polecam Twojemu wstawiennictwu mojego syna Stasia, lat 9, aby był odważnym, mężnym i bogobojnym człowiekiem. Dziękuję.
 Danka: 20.01.2022, 10:14
 Św. Szarbelu błagam o proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego o zatrzymanie choroby nowotworowej u mojego męża Leonarda. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski
 Fosa: 07.01.2022, 00:30
 Święty Szarbelu, proszę o pomyślność leczenia mojej siostry i poprawę zdrowia mojego męża. Uzdrów duszę i ciało mnie i moim Bliskim. Dziekuję za wszystkie łaski.
 Krystyna Hearn: 09.11.2021, 12:40
 Za dusze zmarłych mojej rodziny. Niech św. Stanislaw wyprasza im niebo.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej