Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Joachima

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święty Joachimie,
Któryś Jezusa miał za wnuka,
Ojcze Matki Bożej,
Ozdobo pokolenia Judy,
Szlachetny potomku Jessego,
Pochodzący z rodu Dawida,
Wizerunku cierpliwości,
Zwierciadło miłosiernych,
Przykładzie pobożności i ufności,
Wzorze mocnej wiary,
Ucieczko uciśnionych,
Ozdobo świętego stanu małżeńskiego,

Bądź nam miłościw, przepuść nam, Panie.
Bądź nam miłościw, wysłuchaj nas, Panie.

Od wszelkiego złego, wybaw nas, Panie.
Od grzechu każdego,
Od przekraczania Twoich przykazań,
Od wszelkiej nieufności i niecierpliwości w zmartwieniach,
Od wszelkiego niebezpieczeństwa ciała i duszy,
Od śmierci wiecznej,
Przez wstawienie się za nami świętego Joachima,

My, grzeszni, prosimy Cię, wysłuchaj nas.
Abyś się nad nami zmiłował,
Abyś nam grzechy odpuścić raczył,
Abyś serca nasze do pożądania dóbr niebieskich wznieść raczył,
Abyś w nas stateczną chęć do osiągnięcia wiecznej szczęśliwości wzbudzić raczył,
Abyś nas w cierpieniach i przykrościach tego życia wzmacniać raczył,
Abyśmy po tym życiu na wieczną nagrodę zasłużyć mogli,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Módl się za nami, święty Joachimie.
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Panie, Boże naszych ojców, Ty wybrałeś świętego Joachima na ojca Maryi, która została Matką Twojego wcielonego Syna, przez jego wstawiennictwo daj nam osiągnąć zbawienie obiecane Twojemu ludowi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Tomasz : 26.07.2023, 21:43
 Święty Joachimnie módl się za mną każdego dnia i nocy nieustannie o zdrowie i siły i o zgodę w rodzinie i pokuj na Świecie i żebym spotykał na swojej drodze samych dobrych ludzi proszę cię o twoja opiekę i Boże błogosławieństwo 🙏♥️🌹
 marzena aneta: 26.07.2023, 00:30
 Litania do Joachima Świętego dziękuję Joachimie Święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość uczciwość ufność wiare na świecie tym dziękuję Joachimie Święty módl się za nami dziękuję Joachimie Święty kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrą spowiedź świętą dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Sławek : 25.07.2023, 21:22
 Czcigodny Tato Matki Bożej i dostojny Dziadku Pana Jezusa - Święty Joachimie, proszę o Twoje orędownictwo za mną i moimi Najbliższymi.Opiekuj się wraz ze Świętą Anną ,małżonką Twoją moimi ukochanymi dziadkami i babciami.Niechaj jak najrychlej dostąpią udziału wraz z Wami i całą Świętą rodziną w chwale i radości nieba.
 Ewa: 23.07.2023, 13:09
 Święty Joachimie, miej w opiece całą moją rodzinę, a zwłaszcza mojefo ukochanego tatę Ryszarda. Wyproś dla niego najpotrzebniejsze łaski.
 Ewa: 23.04.2023, 08:35
 Święty Joachimie, dziadku Pana Jezusa i tato Maryi, proszę o wstawiennictwo w wysłuchaniu próśb żebyśmy stali się z Adamem rodzicami oraz o poukładanie z Bożą Pomocą naszej relacji, o naprawienie wszystkiego.
 Anna: 26.07.2022, 21:51
 Święty Joachimie proszę Cię pokornie, wyproś mi u Miłosiernego Boga łaskę dobrej pracy i dobrych zarobków, aby skończyły się moje wszystkie problemy finansowe.
 Sebastian : 26.07.2022, 14:58
 Sw Joachimie proszę o wstawiennictwo za moimi rodzicami. Proszę miej w opiece również inne rodziny
 Maria: 26.07.2022, 14:09
 Swieta Anno i Joachimie prosze Was o pomoc Boza dla syna i dla mnie w intencji stalej pracy dla niego na czas nieokreslon,o odzyskanie pieniedzy dla nas,o zdnanie egzaminu dla sy na,o warunki do zycia/o pogromirenie wystepkow alkoholika i jego oddalenie/. Dzikuje bardzo.
 Maria: 26.07.2022, 14:02
 Swiety Joachimie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza oraz madrosc i pomyslnosc w jego wszystkich sprawach zawodowych i w zyciu. Dziekuje bardzo.

 Irena: 26.07.2022, 07:41
 Św. Joachimie błagam pomóż mojej córce założyć rodzinę, spotkać dobrego człowieka, który będzie jej mężem. Proszę o Twoja pomoc i błogosławieństwo. Amen
 Ewa: 22.01.2022, 12:02
 Św Joachimem wzorze ojca i męża uciekam się do Ciebie za swoim synem Maciejem wstaw się za nim u Boga .Ja matka jestem bezradna już tracę siły kiedy widzę zło jakie czyni wobec siebie mój syn .Kiedy nie chce zaakceptować siebie jako mężczyznę ,godnego roli męża i ojca .Kiedy mówi że chciałby być kobietą .To rani serce .Proszę Cię o łaskę żywej wiary dla niego i całej rodziny
 Maria: 02.11.2021, 18:20
 Sw..Joachimie prosze Cie o powrot do zdrowia dla syna i dla mnie. W intencji pomocy Twojej w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach Tobie i Panu Bogu wiadomych. Uchron nas od nieszczesc i koronawirusa Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 26.07.2021, 17:17
 Sw.Joachimie prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow naszych i J.R.D.R.A nieprzyjaciol. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzyamne dla mnie i dla rodziny.
 Czcicielka: 26.07.2021, 15:57
 Św Joachimie , ozdobo swietego stanu malzenskiego błagam o łaskę opamiętania i powrotu do dzieci i męża dla mojej chrzesnicy.
 Liza: 04.05.2021, 08:01
 Święty Joachimie, proszę, dopomóż dziś swojemu imiennikowi , mojemu synowi w zdaniu matury. Miej go w opiece.
 Grzegorz: 23.04.2021, 18:04
 Św. Joachimie patronie mojego Ojca Joachima proszę o wstawinnictwo i modlitwę za Ojca o zdrowie i wyjście ze szpitala abyśmy mogli się zobaczyć. Modl sie za nami i naszą rodziną Amen
 Gość: 31.12.2020, 08:24
 Święty Joachimie módl się za moją babcie K . O dużo zdrowia na nadchodzący nowy rok 🌺🌺
 NN: 12.10.2020, 19:39
 Św Joachimie Dziadku Pana Jezusa proszę o Twoje wstawiennictwo żebym znalazła szybko dobrą pracę, która będzie zgodna z Wolą Boga Ojca.Proszę w myśl słów: "proście a będzie Wam dane..."
 Anna.: 03.10.2020, 06:35
 Św.Joachimie pokornie proszę o Twoje wstawiennictwo do twojego wnuka Jezusa i Twojej córki Maryi o wiarę,miłość,nadzieję dla całej mojej rodziny i proszę Cię o wolne miejsce na parkingu Św. Joachimie.Proszę o modlitwę za dzieci co się porodziły w mojej rodzinie.Bądź Błogosławiony Św.Joachimie AMEN.
 Ireneusz: 17.08.2020, 10:41
  Święty Joachimie utrzymaj mimo wszystko iskrę pozytywną duszy mojej i guru,a oddal niefrasobliwe przejawy atakującej prawie Pyrrusowej pychy.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej