Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Walentego

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święty Walenty, kapłanie i męczenniku, módl się za nami.
Gorliwy wyznawco Chrystusa,
Nieustraszony głosicielu słowa Bożego,
Mężny pasterzu Owczarni Chrystusowej,
Zwierciadło Chrystusowego kapłaństwa,
Szafarzu miłosierdzia Bożego,
Orędowniku pewny u Boga,
Przykładzie miłosierdzia chrześcijańskiego,
Ojcze ubogich i sierot,
Nadziejo strapionych,
Lekarzu chorych,
Ratunku w każdej chorobie,
Podający rękę niewidomym,
Wypraszający zdrowie duszy i ciała,
Opiekunie młodzieży,
Stróżu czystości przedmałżeńskiej,
Patronie narzeczonych,
Obrońco rodzicielstwa,
Stróżu szczęścia rodzinnego,
Nauczycielu pokornego poddania się woli Bożej,
Przewodniku wśród doświadczeń życia,
Wzorze poświęcenia się dla Boga,
Towarzyszu podróżujących,
Podporo upadających,
Ostojo w niebezpieczeństwach,
Obrońco w godzinie śmierci naszej,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Módl się za nami, święty Walenty.
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Panie Jezu Chryste, który chwalą niebieską obdarzyłeś świętego Walentego, kapłana i męczennika, udziel nam za jego wstawiennictwem zdrowia duszy i ciała, abyśmy czystym sercem mogli Ci służyć. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wasze komentarze:
 Dominik : 14.02.2024, 20:52
 Św. Walenty wspieraj mnie proszę. Dziękuję.
 marzena aneta: 14.02.2024, 15:50
 Litania do Świętego Walentego dziękuję Litania Odmówiona dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o pomoc tu proszącym dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość szacunek uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode czarne ładne włosy młody wygląd symetryczną twarz zdrowie biodra nogi oczy zęby zdrowe dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie pieniędzy skradzionych w świecku żeby nikt nie kradł z tego będziemy sądzeni zdamy Bogu sprawe dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o pieniądze żebym miała zawsze dziękuję żeby mieli wszyscy i je szanowali dziękuję żeby pracowali uczciwie zarabiali dziękuję żeby mądrze pieniądze wydawali dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie syna którego wychowam na kapłana dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o dobrego kawalera męża w moim wieku niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję Święty Walenty kocham Cię bardzo mocno proszę o prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Agnieszka: 14.02.2024, 06:21
 Sw Walenty proszę wspomagaj nas swoją opieką i chroń nas od grzechu
 matka: 12.02.2024, 17:29
 Sw.Walenty prosze Cie w intenci blagalnej o cud uzdrowienia Syna oraqz o dobra prace i dobra,katolicka zone i synowa. Dziekuje bardzo.
 Katarzyna Anna: 11.02.2024, 13:48
 Św Walenty proszę o Twoje potężne wstawiennictwo w intencji uzdrowienia z choroby oraz proszę o miłość. Proszę o ulgę dla Łukasza, który opiekuje się mamą i o łaski dla tej kobiety, o dobrą śmierć dla niej. Proszę o dobrą żonę dla niego. Proszę o siły i pomyśne zakończenie bardzo trudnej sprawy. Proszę o szczególne łaski zdrowia i sił potrzebne do intensywnej pracy. Proszę o wiarę w to że mogę spotkać miłość i o dobrego chłopaka. Panie daj mi odwagę potrzebną do opuszczenia mojej wieży i otwarcia mojego serca. Proszę o dobrą organizację pracy i o światło Ducha Świętego, o pomysły na spotkania, które mam prowadzić. Proszę uzdolnij mnie do miłości i do dawania oraz do posługi we wspólnocie.
 Maria: 09.12.2023, 19:45
 Swiety Walenty prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia moich dzieci i ich matki.Jak tez Jerzego i jego dzieci. W intencji cudownej Twojej pomocy we wszystkich naszych pot rzebach.O wybawienie z nienawisci nieprzyjaciol naszych Z gory bardzo serdecznie dzikeuje.
 naria : 26.11.2023, 06:26
 sw.Walenty Uzdrow mego wnusia Mikolaja
 Maria: 11.11.2023, 19:57
 Swiety Wenanty prosze Cie o pomoc Twoja,by sprawy urzedowo-zawodowe,ekonomiczne zakonczyly sie dla mnie i dla syna pomyslnie. Dziekuje bardzo.
 Marek: 10.11.2023, 14:38
 Święty Walenty proszę o zdrowie psychivmcznd dla mnie I moich Bliskich ..Błagam by moja Wnuczka zaczęła mówić. Dziękuję Jezu Ty się tym Zajmij

 Basia : 22.09.2023, 07:53
 Święty Walenty nic się nie układa same przeciwności proszę wstaw się do Boga za nami proszę o pracę dla syna aby przyszła odpowiedź z miejsca w którym złożył prośbę o pracę
 Czcicielka: 04.03.2023, 21:49
 Świety Walenty dziękuję za dotychczasową opiekę nad Dominikiem oraz proszę o dalszą
 Maria Rybak: 14.02.2023, 21:43
 Święty Walenty mój patronie módl się za mną i moją rodziną. Wypraszaj łaski u Boga Ojca Wszechmogącego, łaskę uzdrowienia duszy i ciała, łaskę nawrócenia, łaskę uwolnienia z nałogów i łaskę całkowitego zaufania Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.
 Maria: 14.02.2023, 17:40
 Sw.Walenty prosze Cie i blagam o pogromienie atakow zla w Twojej Madrosci ze strony nieprzyjaciol wymierzonych we mnie i w moje dzieci oraz rodzine:R.D.J. Pomoz nam sw.Wenanty we wszystkim co potrzebuje Twojej pomocy. Amen.
 Agnieszka : 19.10.2022, 00:26
 Prosze o uzdrowienia mojejo meza
 Bogusław : 24.07.2022, 14:59
 Św. Walenty wstaw się za mną i za moi małżeństwem, nie umiem kochać, męczę się, próbuje, z sił opadam, wstawiaj się za moją żoną Dorota, ratuj przed upadkiem, wyproś dla nas wiarę, nadzieję i miłość. Proszę.
 Sabina: 13.07.2022, 17:54
  Święty Wanenty dziękuję za wszelkie łaski otrzymane .Proszę o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków oraz o zdrowie dla rodziny.
 H: 14.02.2022, 21:41
 Proszę Cię Sw Walenty o zdrowie dla cĂłrki chorej na padaczkę
 Maria: 14.02.2022, 09:52
 Swiety Walenty prosze Cie w intencji uzdrowienie mnie oraz dobrego meza,ktory,by mnie kochal i szanowal,jak sw.Jozef Maryje.Jak tez w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej. Dziekuje bardzo.
 Czcicielka : 14.02.2022, 09:19
 Św Walenty , strozu szczescia rodzinnego oreduj za nami.
 Wierzaca: 14.02.2022, 09:01
 Św.Walenty dziękuję Ci za otrzymane łaski i bardzo proszę o dar macierzyństwa
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej