Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Alojzego

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Opiekunko świętego Alojzego, módl się na nami
Święty Alojzy, ukochany Synu Maryi,
Św. Alojzy, wierny sługo Ojca Przedwiecznego,
Św. Alojzy, świątynio Ducha Świętego,
Św. Alojzy, wierny naśladowco Jezusa,
Św. Alojzy, gorący miłośniku Ukrzyżowanego,
Św. Alojzy, gorliwy czcicielu Najśw. Sakramentu,
Św. Alojzy, miłością ku Najświętszemu Sercu Jezusa zawsze gorejący,
Św. Alojzy, wspaniałomyślny wzgardzicielu świata,
Św. Alojzy, piękny przykładzie doskonałości,
Św. Alojzy, wzorze pokory,
Św. Alojzy, miłośniku ubóstwa,
Św. Alojzy, lilio czystości,
Św. Alojzy, aniele w ciele ludzkim,
Św. Alojzy, pokutniku niewinny,
Św. Alojzy, wzorze umartwienia,
Św. Alojzy, ozdobo skromności,
Św. Alojzy, ofiaro miłości bliźniego,
Św. Alojzy, wzorze prawdziwej pokuty,
Św. Alojzy, kwiecie anielskiej czystości,
Św. Alojzy, patronie i wzorze chrześcijańskiej młodzieży,
Św. Alojzy, opiekunie uczących się,
Św. Alojzy, dobry doradco w wyborze stanu,
Św. Alojzy, ozdobo Tow. Jezusowego,
Św. Alojzy, światło Kościoła świętego,
Św. Alojzy, wielki cudotwórco,
Św. Alojzy, dzielny Patronie wszystkich Twych czcicieli.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami.

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...
V. Módl się za nami, święty Alojzy Gonzaga.
R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, niebieskich darów dawco, któryś w anielskim młodzieniaszku Alojzym, przedziwną życia niewinność z równie wielką pokutą połączył: daj nam, którzy jego niewinności zachować nie zdołaliśmy, abyśmy przez zasługi jego i przyczynę przynajmniej w pokucie go naśladowali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 m-ka: 08.10.2010, 14:27
 Święty Alojzy patronie nauk proszę Cię uproś u Miłosiernego Jezusa pomoc w zorganizowaniu czasu dla mojej córki Karolci pomoc w przyswajaniu wiedzy pojętość pilność chęć i do czytania.Proszę o Światłość Bożej Mądrości Ducha Nauki i Dary Ducha Świętego.Umiejętność zdobywania sobie serc i przyjaciół .Obdarz ją miłośćią odwagą.Pomnóż wiarę nadzieję i miłość. Błogosławieństwo Opatrzność Obfitość łask Bożych .Chroń przed wpływem wszelkiego zła i zamętu.Postaw na jej drodze dobrych pomocnych ludzi.Upraszaj u Wszechmocnego uzdrowienie i uleczenie ran.Za wszystko serdecznie dziękuję.
 Adam: 29.08.2010, 16:43
 Błagam Cie św.Alojzy otocz opieką moją żone,brata i całą moją rodzine a w ten dzien stań w ich obronie i wybłagaj łaske dla nich!
 zatroskana: 29.08.2010, 14:07
 Blagam Pana Jezusa za posrednictwem sw. Alojzego o dar zapamietywania, jasnosc umyslu i blogoslawienstwo w nauce dla moich dzieci i siebie samej.
 tofinka: 11.08.2010, 16:06
 Ażeby Bóg ubagacał w łaski mnie :)
 ewa: 14.07.2010, 16:36
 Święty Alojzy! Błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Boga w intencji dostania się na studia mojej córki oraz o szczęśliwą przyszłość dla niej.
 matka: 09.07.2010, 15:20
 Święty Alojzy błagam Cię o Twe wstawiennictwo do Wszechmocnego Boga o szczęśliwe dostanie się na studia mojej córki i pomoc w nauce opanowanie cierpliwość .Boży pokój Światłość Ducha Św.Otocz ją prawdziwymi przyjaciółmi i pomocnymi ludźmi .Uproś odwagę Dar miłości i mądrości .Chroń przed wszelkim złem duszy ciała i umysłu i wpływem złych nikczebnych złowrogich ludzi.Uproś w Imię Jezusa Chrystusa i Matki Bożej Opatrzność,potrzebne łaski Światłośc i Dary Ducha Św.Uproś jej szczęsliwy błogosławiony losw każdej płaszczyźnie życia pomyślość dobrobyt .Postaw na jej drodze mądrego szlachetnego dobrego męża obdarz ich prawdziwą miłością aby założyli szczęśliwą rodzinę.Ulecz jej zranienia.Polecam Ci całą moją rodzinęi siebie.Z całego serca składam dzięki.
 andrzej: 07.07.2010, 13:54
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 m-ta: 06.07.2010, 12:32
 Św.Alojzy błagam Cię o dostanie sie na wymarzone studia szcześliwe załatwienie spraw związanych z nimi.Uproś dobra pamięć zdolnosci Światłość Dary Ducha Św. ,silną wiarę.Dar miłości i szczęśliwą miłość szczęśliwy i błogosławiony los ,szczęście do dobrych i życzliwych pomocnych ludzi.Uchoń od wszelkiego wpływu nikczebnych i złowrogich ludzi oraz od wszelkiego zła i nieszczęść.obdarz pokojem miłością odwagą.Powierzam też całą rodzinę.O to wszystko proszę w Imię Jezusa Chrystusa i Matki Jego.Za wszystko serdecznie dziękuję.
 Agnieszka: 30.06.2010, 23:33
 Swiety Alojzy.Blagam cie i prosze z calego serca o sile, dar rozumu i zapamietywania w nauce na obrone 10 lipca. Jest mi tak ciezko to wszystko to wszystko zapamietac a do tego mam coraz mniej czasu.Prosze cie zeby Pan Bog obdarowal mnie spokojem i zabral strach i blogoslawil mnie w tej nauce. Bog zaplac

 Jola: 22.06.2010, 23:58
 Święty Alojzy proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w pozytywnym zdaniu ostatniego egzaminu na studiach. Proszę o pomoc w dobrym, sumiennym przygotowaniu się do niego oraz w uzyskaniu dobrego wyniku końcowego. Dzięki składam za wstawiennictwo i opiekę.
 BEATA: 21.06.2010, 23:39
 Św.Alojzy, dobry doradco w wyborze stanu, spraw abym wybrała najlepiej z możliwych wwyborów. Św. Alojzy, opiekunie uczących się spraw abym była wielkim cudem nauki. Św.Alojzy piękny przykładzie doskonałości ,spraw abym była ofiarą miłości bliżniego we wszystkich czynnościach. Abyś, się nigdy nie powstydził za mnie, natchnij mnie wieloma łaskami i mocą Ducha Swiętego. Oddana Beata
 ADAM: 17.06.2010, 20:47
 Św. Alojzy błagam weż w opieke moja zone i spraw by nie piła alkoholu i by zmadrzała i zaczeła szukać pracy z dobrym skutkiem.
 edyta: 16.06.2010, 09:30
 Święty Alojzy, Proszę Cię o dobrą wiadomość na uczelni. Proszę Cię módl się za mnie.
 helena maj2010: 29.05.2010, 20:54
 sw. alojzy,prosze cie, aby wrocila jednosc w malrzenstwie mojej corki i zaowocowala zdrowym bogu oddanym potomstwem.
 helena maj2010: 29.05.2010, 20:53
 sw. alojzy,prosze cie aby wrocila jednosc w malrzenstwie mojej corki i zaowocowala zdrowym bogu oddanym potomstwem.
 matka: 27.05.2010, 16:12
 Święty Alojzy dziękuję Ci za pomoc w szczęśliwym zdaniu maturymojej córki i nadal bardzo proszę o pomoc w nauce Bożą mądrość, jasność umysłu.Łaskę zdrowia duszy, ciała,Obfitość Błogosławieństwa Bożego,Opatrzność,dar miłości radości pomyślosci,powodzenia,obfitości .Spełnienia najskrytszych marzeń.upraszaj Światłość i Dary Ducha Św.Strzesz od wszelkiego zła nieszczęścia wpływu złych i nikczebnych knowań wrogów.Postaw na drodze uczciwych pomocnych ludzi.Błagam o Boże przewodnictwo i znalezienie środków do dalszego kształcenia.Wdzięczna za wszystko.
 m-ka: 19.05.2010, 12:43
 Prosza Cię o wstawiennictwo i opiekę w szczęśliwym zdaniu matury i dostanie się na wymarzone studia.Doprowadź do spełnienia marzeń.Dzięki składam za wszystko
 BEATA K. Z ŁĘCZNEJ: 17.05.2010, 10:21
 PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO I OPIEKĘ NAD MOJĄ CÓRKĄ JUSTYNĄ ,KTÓRA ZDAJE MATURĘ.CHCE STUDIOWAĆ MEDYCYNĘ .
 matka: 16.05.2010, 20:47
 Święty Alojzy błagam Cię o pomoc jasność, mądrość Bożą i pomoc w szczęśliwym zdaniu egzaminu z historii.Otocz opieką miłością dodaj sił i odwagi.Ufam Tobie.
 m-tka: 11.05.2010, 12:33
 Święty Alojzy- patronie nauk proszę Cię o pomoc w przyswojeniu wiedzy mądrośc i światło Ducha Świętego spokój i opanowanie Proszę o jasność umysłu płynnośc mowy i jak najlepsze zdanie matury z języka pol.,szczęście i błogosławieństwo na egzaminie historii i języka angielskiego .Obdarz ją miłością.Z wdzięcznością składam dzięki za wszelką pomoc umiejętność, zdolności jasność i szczęśliwe zdanie matury
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej