Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania o dobrą intencję

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.

Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże,
Duchu Święty Boże,
Święta Trójco, Jedyny Boże,
Który sam z siebie godzien jesteś wszelkiej czci i chwały,
Który wszystko czynisz dla Twojej chwały,
Którego żadne stworzenie czcić i chwalić dostatecznie nie może,

Wszystkie moje myśli, słowa i uczynki, ofiaruję Ci, o Boże.
Wszystko, cokolwiek tylko i kiedy czynić, czuć i cierpieć będę,
Dla uczczenia najwyższego Twojego Boskiego Majestatu,
Dla uczczenia i uwielbienia Twego naj świętszego Imienia,
Dla doskonałości i Twojej najwyższej chwały,
Dla okazania Twojej nieograniczonej mocy,
Dla podziękowania Ci za wszystkie Twoje łaski i dobrodziejstwa,
Dla zadośćuczynienia Ci za wszystkie moje niedoskonałości,
Dla wynagrodzenia wszystkich moich oziębłości i omyłek w Twej służbie,
Dla wypełnienia moich obowiązków,
Dla zwyciężenia moich złych skłonności i pokus,
Dla pełnienia cnót chrześcijańskich,
Dla dostąpienia potrzebnych mi Twoich łask,
Dla otrzymania wszystkich odpustów, j akich tylko stać się mogę uczestnikiem,
Dla wypełnienia wszystkich dobrych uczynków,
Dla godnego przyjęcia sakramentów świętych w życiu i przy mojej śmierci,
Dla przygotowania się do dobrej śmierci,
Dla zjednania pociechy, pomocy i łaski tym wszystkim, za których powinienem się modlić,
Wszystko dla Twojej miłości,
Wszystko jedynie z pragnienia podobania się Tobie,
Wszystko z pragnienia Twojej chwały,
W zjednoczeniu z najczystszą intencją, którą kiedyś mieli wszyscy Święci i Sprawiedliwi,
W zjednoczeniu z tym najwyższym posłuszeństwem, w którym Twój Boski Syn na ziemi wszystko uzgadniał z Twoją wolą,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Módlmy się: O Boże, przyjmij łaskawie tę moją ofiarę, którą z ufnością składam za pośrednictwem Jezusa, moŹjego Odkupiciela, i pokornie Cię proszę, zechciej łaskawie przyjąć, przez wzgląd na Jego nieskończoŹne zasługi, to wszystko co Ci ofiaruję. Zapal we mnie najgorętszą żarliwość szukania jedynie Twojej chwały, abym w swoim czasie doszedł tam, gdzie Twoi wybrani chwalić i błogosławić Cię będą na wieki. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Babcia : 24.10.2023, 19:14
 Boże wysłuchaj naszych modlitw i wołania pokornego o zdrowie wnuczka , pozostaw go dla Nas, niech będzie naszym pocieszeniem.
 Z. : 05.09.2023, 10:18
 Przyjdź Duchu Święty do naszej rodziny, przyjdź z pomocą, z miłością, pokojem. Daj sercom radość i szczęście, daj wiarę, nadzieję i miłość, daj chęci do życia i pracy, daj siły by kochać każdego, daj dar przebaczenia i miłości.🙏
 Maria: 17.05.2023, 18:56
 Swiety Elspedycie prosze Cie o pomoc Twoja w Twojej Madrosci w pom/o cud uzdrowienia syna i jego matki/ -zawodowych/o dobra wole pracodawcow,by syn otrzymal prace etatowa na czas nieokreslony/ -urzedowych/o pogromienie wystepkow niepryzjaciol i ich rozprosdzenie -mieszkaniowych/o unieszkodliwienia zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 13.09.2022, 11:51
 W intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie oraz o pomoc Boza we wszystkich potrzebach naszych i Marcina. W intencji uchronienia nas od nieszczesc,strat,szkod i zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 05.09.2022, 10:48
 Duchu Swiety prosze Cie o cud uzdrowienia oraz madrosc i pomyslnosc w moich wszystkich potrzebach/ekonomicznych,remontowych,osobistych,o udana tranzaqkcje/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 06.08.2022, 11:46
 Panie Jezu w Imie Twoje prosze Ojca w intencjach blagalnych: o cud uzdrowienia z ciezkiej choroby syna -w intencji stalej pracy dla s y na na czas nieokreslony -w intencji Darow Ducha Sw. dla syna w zdania egzaminu dla syna -o pomoc Boza w Duchu Swietym w pogromieniu wystepkow alkoholika z mania przesladowcza i jego rodziny Bog zaplac za modlitwe,
 Maria: 11.06.2022, 11:27
 Bardzo prosz eo modlitwe w intencji cudu uzdrowienia Danuty oraz madrosc i pomyslnosc. W intencji pomocy Bozej w pogromieniu wystepkow nieprzyjaciol i ich rozproszenie Dziekuje bardzo.
 Maria: 30.04.2022, 10:33
 Pani Jezu prosze Cie o zadrowie,o milosc,o obrone od zla ze strony nieprzyjaciol/alkoholika/,o swiatlo i napelnienie mnie i moich dzieci Bozym pokojem. Bog zaplac z a modlitwe i za laski otryzmane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 19.04.2022, 23:50
 Swiety Ekspedycie prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc w udaremnieniu zla ze strony nieprzyjaciol/Z.E.S.M/. Bog zaplac za .modlitwe.

 Maria: 04.04.2022, 16:20
 Sw.Izydorze prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza. W intencji zdrowia oraz otrzymania dla niego i dla mnie oraz jego brata w calosci dobr ziemskich i duchowych. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Maria: 22.03.2022, 19:19
 Panie Jezu prosze Cie spojrzyj na mnie okiem laskawym w intencji dobrego zdrowia i pomocy Bozej w moich wszystkich potrzebach:mieszkaniowych,ekonomicznych,osobistych/o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/. Bog zaplac za modlitwe.
 Piotr: 22.02.2022, 22:24
 Panie Jezu Proszę Wysłuchaj Moich Próśb a Najbardziej tej Żebym Nigdy z synem nie został rozdzielony i tej Żebym Całkowicie Ci zawierzył, oddał a nie szukał doczesnej pomocy. Panie Boże Nie Wątpię w Twoje istnienie. Wiesz najlepiej jak jest ze mną dlatego jeszcze raz proszę przyjmij moje całkowite oddanie się Tobie i tak mną pokieruj żebym swoimi czy nami tylko zbliżał się do Ciebie. Wtedy nic więcej już nie potrzebuje.
 Teresa: 30.01.2022, 23:07
 Panie Jezu za otryzmane laski dla mnie i dla rodziny bardzo Ci dziekuje. Jednoczesnie prosze Cie o wybawienie syna i mnie z chorob.Uchron moje dzieci i mnie od nieszczesc,koronawirusa,strat,szkod.
 Maria: 16.01.2022, 17:43
 Sw.Ekspedycie prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz o pomoc w podjeciu pracy na caly etat lub 1/2 etatu.O nowe talenty:techniczne,informatyczne,jezykowe,o dobra katolicka zone.Uchron nas od nieszczesc,koronawirusa. Bog zaplac za modlitwe..
 matka: 10.10.2021, 11:12
 Panie Jezu uslysz moje blaganie w intencji zdrowia dla sy na i jego matki. w intencji pomyslnego rozwiazania moich dzieci i moich trudnych spraw,urzedowych,zawodowych,remontowych,mieszkaniowych.O udaremnienie nekania nas ze strony alkoholika. Bogza plac za modlitwe.
 matka: 19.09.2021, 19:40
 Bardzo prosze o modlitwe w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza. W intencji pomocy Bozej dla niego w nauce i w zdaniu egzaminu,jak tez w sprawach zawodowych i osobistych,mieszkaniowych. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 09.07.2021, 15:56
 Bardzo prosze o modlitwe o wybawienie mnie i moich dzieci oraz rodzine z chorob,nieszczesc,koronawirusa,nekania ze strony alkoholika oraz ze strony nieprzyjaciol. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Bogdan: 13.11.2020, 03:38
 Panie Wysłuchaj modlitwy naszej
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej