Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do Matki Bożej Bolesnej

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo,
módl się za nami.
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad pannami,
Matko męki krzyżowe Twego Syna cierpiąca,
Matko Bolesna,
Matko płacząca,
Matko żałosna,
Matko opuszczona,
Matko stroskana,
Matko mieczem przeszyta,
Matko w smutku pogrążona,
Matko trwogą przerażona,
Matko sercem do krzyża przybita,
Matko najsmutniejsza,
Krynico lez obfitych,
Opoko stałości,
Nadziejo opuszczonych,
Tarczo uciśnionych,
Wspomożenie wiernych,
Lekarko chorych,
Umocnienie słabych,
Ucieczko umierających,
Korono Męczenników,
Światło Wyznawców,
Perło panieńska,
Radości Świętych Pańskich,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Królestwo Jego rozszerzać się będzie.
W: A pokój trwać będzie bez końca.

Módlmy się: Boże, Ty sprawiłeś, że obok Twojego Syna, wywyższonego na krzyżu, stała współcierpiąca Matka, daj, aby Twój Kościół uczestniczył razem z Maryją w męce Chrystusa i zasłużył na udział w jego zmartwychwstaniu. Który z Tobą żyje i króluje, w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wasze komentarze:
 matka: 12.04.2024, 17:34
 Matko Boza Bolesna prosze Cie o cudowna Twoja pomoc,b y syn otrzymal dobra prace,tam gdzie poprzednio pracowal/.O dobra wole pracodawcy. W intencji powrotu do zdrowia dla Syna. Dziekuje bardzo.
 Babcia: 09.03.2024, 15:44
 Bolesna Matko Pięknej Miłości, dziękuję za zdrowie Marysi,wysłuchałaś mojej prośby i modlących się do Ciebie o zdrowie dla Marysi,wyniki są już dobre,antybiotyków już nie bierze, nabrała sił.Maryjo Uzdrowienie Chorych,Uwielbiam Twoje Niepokalane Serce i Najświętsze Serce Jezusa i całym sercem dziękuję.
 Siostra Ania : 01.03.2024, 20:44
 Matko Bolesna proszę gorąco o opiekę nad moimi braćmi, nie opuszczaj ich Matko.
 Babcia : 21.02.2024, 11:15
 Matko Boża,Uzdrowienie Chorych,zaopiekuj się Marysią, dzięki Tobie wróciła ze szpitala już duuuuzo zdrowsza, ale leukocyty nadal są w moczu,i ciągle jest antybiotyk, pomóż Mateńko,jesteś jej patronką,zajmij się wszystkim,Niech będzie uwielbione Twoje Niepokalane Serce
 MALGORZATA: 28.01.2024, 01:04
 MATKO NASZA PROSZE O OPIEKE NAD NAMI MOIMI DZIECMI I WNUKI ORAZ ZA WSZYSTKIE DUSZE W CZYSCIU CIERPIACE ZA CALY SWIETY KOSCIOL ZA NAWROCENIE GRZESZNIKOW
 Maria: 26.01.2024, 11:57
 Matko Boza Bolesna prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia . W intencji pomocy Twojej we wszystkich moich i moich dzieci pot rzebach:zdrowotnych,zawodowych,urzedowych/o dotkniecie krwia serc urzednikow i uczynienie z Szawla ich w Pawla/,ekonomicznych,rodzinnych. Dzikuje bardzo.
 Babcia : 07.01.2024, 22:19
 Matko Bolesna proszę Cię o pomoc w intencji zdrowia wnuczka, bardzo pragnę ,aby nasze maleństwo przezwyciężyło chorobę. Codziennie myślenie, co stanie się z naszym upragnionym maleństwem bez pomocy bożej byłoby nie do zniesienia. Dlatego Najdroższe Matko, daj nam wsparcie w trudnym czasie i pomóż nam.
 Babcia: 07.11.2023, 06:06
 Matko Boża okryj swoim płaszczem moją córkę która jest brzemienna i mojego wnuka. M. B. Dziękuję za wszystkie łaski. M. B ty wiesz o miom niespokojnym sercu palących troskach. Proszę pomóż
 marzena aneta: 16.09.2023, 06:25
 Litania do Matki Bożej Bolesnej dziękuję Matko Boża Bolesna kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare na całym świecie dziękuję Matko Boża Bolesna módl się za nami dziękuję Matko Boża Bolesna kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą domu kupno dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję

 Babcia : 15.09.2023, 21:43
 Bolesna Pani, Tobie zawierzam zdrowie i życie mojego najkochańszego wnuczka, pomóż dźwigać ciężar jego choroby i spraw, żeby te trudne chwile Pan Bóg wynagrodził wyzdrowieniem tego maleństwa.
 Mama i żona : 15.09.2023, 21:14
 Matuchna Bolesna Orędowniczko moja u Syna Twego proszę wypraszaj łaski nawrócenia w mojej rodzinie Dziękuję najdroższa za wysłuchanie próśb moich za cudowne nawrócenie mojego syna Miej nas wszystkich w opiece 🙏🌹
 CELINA : 15.09.2023, 09:48
 MATKO NAJDROZ SZA POMOZ MI W TRUDNEJ SPRAWIE BLAGAM
 Barbara : 08.09.2023, 13:00
 Matko Bolesna uwolnij mojego syna Michała od nałogu alkoholowego pomóż mu wrócić do trzeźwości. W Tobie nadzieja. Powiedz swojemu Synowi ze mój jest alkoholikiem .W Kanie za Twoja przyczyną stał się cud wodę na wino zamienił Jezus .Proszę powiedz Mu w moim imieniu bo On zawsze słucha co mówisz.Blagam o trzeźwości dla mojego syna.
 Babcia : 16.06.2023, 21:43
 Ukochana Matko uratuj przed groźną chorobą mojego wnuczka, proszę pomóż nam przetrwać ciężkie chwile.
 Maria: 15.05.2023, 21:16
 Matko Boza Bolesna prosze Cie o pomoc Twoja w pomyslnym rozwiazaniu moich i moich dzieci wszystkich problemow:zdrowotnych,urzedowych,finansowych,remontowych,osobistych.O wybawienie nas od zla nieprzyjaciol./alkoholika,nieuccziwych pracodawcow syn a,wspolkolegow/ Bog zaplac za modlitwe.
 Wiesława: 15.09.2022, 17:10
 Matko Bolesna oddaję Ci naszą rodzinę proszę o wiarę dla Karola
 Anna: 15.09.2022, 15:55
 Matko Boża Bolesna proszę o pomoc dla mnie i mojej rodziny. Ty Wiesz... Błagam ratuj!
 Małgorzata : 15.09.2022, 07:50
 Matko Bolesna módl się za nami , przytul do Siebie Olę, Bartka, Krzysztofa, rodziców i brata , przyczyn się za nami
 matka: 14.09.2022, 20:20
 Matko Boza Bolesna prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia z ciezkiej choroby syna. W intencji pomocy Bozej we wszystkich potrzebach moich i moich dzieci./zawodowych i w zyciu/. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 Maria: 17.06.2022, 17:46
 Matko Boza Bolesna prosze Cie w intencji blagalnej o zdrowie oraz udremnienie nekania ze strony alkoholika z mania przesladowcza.O rozproszenie nieprzyjaciol. Na Wieksza Chwale Twoja.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej