Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Błażeja

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad Pannami,
Święty Błażeju, szlachetny w swoim człowieczeństwie,
Święty Błażeju, wzorze życia chrześcijańskiego,
Święty Błażeju, przykładzie gorliwości biskupiej,
Święty Błażeju, pocieszycielu smutnych i strapionych,
Święty Błażeju, gorliwy o chwałę Bożą,
Święty Błażeju, zabiegający o wzorowe życie chrześcijan,
Święty Błażeju, nieugięty w świętej wierze,
Święty Błażeju, mężnie znoszący złość oprawców,
Święty Błażeju, przyozdobiony palmą męczeństwa,
Święty Błażeju, patronie lekarzy i służby zdrowia,
Święty Błażeju, obdarzony łaską leczenia chorób gardła,
Święty Błażeju, opiekunie chorych i cierpiących,
Święty Błażeju, wspomożycielu w każdej potrzebie.

Przez męczeństwo świętego Błażeja obdarz nas, Panie, prawdziwą wolnością ducha, wysłuchaj nas, Panie.
Przez męczeństwo świętego Błażeja daj nam, Panie, abyśmy zawsze zachowali nienaruszoną wiarę,
Przez męczeństwo świętego Błażeja spraw, Panie, abyśmy mężnie znosili utrapienia życia,
Przez męczeństwo świętego Błażeja daj, Panie, abyśmy pokonali zasadzki szatana, ciała i świata.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

P: Módl się za nami święty Błażeju.
W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Wszechmogący i miłosierny Boże, za wstawiennictwem świętego Błażeja, biskupa i męczennika, któremu dałeś nieugiętą stałość w cierpieniach, otocz nas swoja opieką i wybaw od chorób i zasadzek nieprzyjaciół. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wasze komentarze:
 Córka : 13.09.2023, 20:46
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 12.09.2023, 21:29
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie, aby udało się leczenie i, aby obrzęk ustąpił i wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 09.09.2023, 23:59
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 08.09.2023, 21:11
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby rany dobrze się goily. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 07.09.2023, 22:24
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka w, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby wyniki badań były dobre, Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 06.09.2023, 22:43
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 05.09.2023, 21:57
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne , aby wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem i.
 Córka : 04.09.2023, 21:58
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby rany dobrze się goily, aby wyniki badań były. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 03.09.2023, 22:20
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby rany dobrze się goily. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.

 Córka : 02.09.2023, 22:09
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie, błagam aby rany się dobrze goily. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 01.09.2023, 22:13
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie, aby udało się leczenie i, aby obrzęk ustąpił i rany dobrze się goily. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 31.08.2023, 20:17
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby rany się goily dobrze. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 30.08.2023, 20:10
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka w, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby powróciła energia. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 29.08.2023, 22:08
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby wyniki badań były dobre. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem i.
 Córka : 28.08.2023, 21:34
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił , aby brzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, i badania wyszły dobrze. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 27.08.2023, 23:08
 Św Peregrynie dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby nie martila się. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 26.08.2023, 21:34
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne,aby wzrok był dobry. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 25.08.2023, 22:04
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się z
 Córka : 24.08.2023, 22:35
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby półpasiec minął. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
 Córka : 23.08.2023, 21:35
 Św Blazeju dziękuję za dzisiejszy dzień, błagam spraw aby moja ukochana Gruszenka wyzdrowiala, aby rak nie wrócił, aby obrzęk ustąpił i udało się leczenie stomatologiczne, aby półpasiec minął, inne dolegliwości. Miej nas w opiece i pozwól cieszyć się życiem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej