Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa Rafała Kalinowskiego do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Otwórz mi Najświętsza Twe Serce, o mój dobry Jezu! Okaż mi wszelkie piękno Jego, zjednocz mię z Nim na zawsze.

Niech każde tchnienie moje, każde uderzenie serca mojego, które nie ustaje podczas snu, nie przestaje Ci zawsze mówić: Jezu mój, Miłuję Cię! Przyjm to maluczkie dobro, które wykonać mogę; udziel mi łaski naprawienia zła, abym mógł Cię chwalić na ziemi i wychwalać na wieki.

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 27.05.2023, 14:20
 Modlitwa Rafała Kalinowskiego do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękuję Święty Rafale Kalinowski kocham Cię Najświętsze Serce Jezusa kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Święty Rafale Kalinowski módl się za nami dziękuję Najświętsze Serce Jezusa módl się za nami dziękuję Święty Rafale Kalinowski kocham Cię Najświętsze Serce Jezusa kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy mam dziękuję proszę o zdrowie biodra nogi oczy zęby zdrowe dziękuję proszę o pieniądze żebym miała zawsze dziękuję proszę o pieniądze skradzione w świecku żeby nigdy nikt nie kradł dziękuję z tego będziemy sądzeni zdamy sprawe Bogu dziękuję proszę kochajmy się szanujmy się dobro czyńmy dziękuję proszę o dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję proszę o dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję proszę o dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 21.05.2023, 13:37
 Sw.Rafale prosze Cie o pomoc Twoja w pomyslnym rozwiazaniu moich dzieci i moich wszystkich problemow. zdrowotnych zawodowych urzedowych Bog zaplac za modlitwe.
 marzena aneta: 12.11.2022, 15:09
 Święty Rafale Kalinowski módl się za nami dziękuję Najświętsze Serce Pana Jezusa módl się za nami dziękuję kocham Was proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o pomoc tu proszącym dziękuję prosze o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 matka: 29.09.2022, 11:11
 Serce Pana Jezusa prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia syna z ciezkiej choroby oraz mnie. W intencji pomocy Twojej we wszystkich potrzebach naszych,o pomoc dla syna w przygotowaniu zajec, odzyskanie pieniedzy,o wybawienie z nienawisci nieprzyjaciol:Z.S,E,K.,R./. Dziekuje bardzo.
 Bozena: 20.09.2022, 22:33
 Święty Rafale proszę Cię o wybłaganie łaski zdrowia ,wzajemnego współżycia córki Pauliny i jej meza
 matka: 05.09.2022, 20:30
 Serce Pana Jezusa prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla Grzegorza z ciezkiej choroby. W intencji pomocy Twojej w jego wszystkich potrzebach/zawodowych,osobistych,rodzinnych,osobistych/. Dziekuje bardzo.
 Ireneusz: 23.07.2022, 13:43
 Serce Jezusowe ukochane zbawiaj dusze w potrzebie.
 Maria: 24.06.2022, 16:58
 Serce Pana Jezusa prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syna i dla mnie. W intencji pomocy Bozej we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich/o udaremnienie zla ze strony alkoholika,o jego oddalenie,odzyskanie pieniedzy,o remonnt,o zdanie egz./. Bog zaplac za modlitwe.
 Ania : 23.06.2022, 22:09
 NAJŚWIEŻSZE Serce Jezus proszę blagam o łaskę zdrowia dla mamy o dobre pozytywne leczenie w Tobie moja nadzieja

 matka: 03.06.2022, 17:15
 Serce Pana Jezusa prosze Cie w intencji powrotu do zdrowia dla syna oraz o pomoc Boza w jego wszystkich potrzebach/zawodowych,urzedowych,mieszkaniowych,osobistych,o dobra wole M.,o uczciwych ludzi na jego drodze/. Bog zaplac za modlitwe.
 Matka: 01.02.2022, 17:56
 Panie Jezu ufam Tobie, miej w opiece moje dzieci.Amen
 Maria: 02.12.2021, 21:26
 Serce Pana Jezusa przez wstawiennictwo sw.Rafala Kalinowskiego prosze Cie o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie oraz dla R.D. i ich ojca w calosci dobr ziemskich i duchowych.Uchron nas od nieszczesc,koronawirusa i zlych ludzi. Bog zaplac za modlitwe.
 Basia: 22.11.2021, 10:44
 SERCE JEZUSA W TOBIE CAŁA NASZA NADZIEJA , RATUNEK I UKOJENIE DOPOMÓŻ MOIM DZIECIOM I MI Z MĘŻEM. ZAWIERZAM CI NASZĄ RODZINĘ PANIE AMEN.
 matka: 20.11.2021, 13:06
 Sw.Rafale Kalinowski prosze Cie w intencjji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji otrzymania dla dzieci i dla mnie w caloci dobr ziemskich i duchowych.Uchron nas od nieszczesc,koroawirusa oraz moje rodzine. Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane.
 Maria: 29.09.2021, 16:08
 Swiety Rafale prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc w moich i moich dzieci wszystkich potrzebach. W intencji pomocy Twojej w nauce dla syna oraz Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminu./o dobra wole dla syna w ukonczeniu kolejnych kierunkow,o odbycie stazu,o milosc/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 29.09.2021, 13:10
 Sw.Rafale prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Jerzego z uzaleznienia i choroby. Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 06.09.2021, 14:38
 Swrece Pana Jezusa prosze Cie o powqrot do zdrowia dla syna i dla mnie. W intencji uchronienia moich dzieci i mnie oraz rodziny od nieszczesc i koronawirusa/nienawisci mezczyzny i kobiet:S.E.K./.. Amen.
 Maria: 07.08.2021, 16:11
 Sw.Rafale prosze Cie o zdrowie oraz o pomoc Boza w udaremnieniu nekania mnie i rodziny ze strony alkoholika z mania przesladowcza z pobliskiego otoczenia. Dziekuje bardzo.
 Teresa: 11.06.2021, 16:25
 Najswietsze Serce Pana Jezusa prosze Cie o otrzymanie dla mnie i dla dzieci oraz dla Jerzego,Aleksandra i ich dzieci w calosci dobr ziemskich i duchowych. Na Wieksza Chwale Pana Boga.
 Ireneusz: 19.04.2021, 12:35
  Małe bicie Serca Jezusowego ogarnij promykiem miłosierdzia dusze żywe i dalekie aby zachowały kulturę wiary w Królestwie Niebieskim i na Ziemii.
(1) [2]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej