Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa duchowego pomocnika misjonarzy


     Wiem, Panie Jezu, że bardzo kochasz wszystkie dzieci i mnie także. Dzisiaj pragnę ofiarować Ci za misjonarzy i za misje wszystkie moje dobre uczynki, pragnienia i zamiar życia dobrym, posłusznym dzieckiem. Chcę być skutecznym pomocnikiem misjonarzy za nich modlić się, aby mieli siły do służenia jdziom w dalekich krajach. By potrafili znosić misyjne trudy i niewygody ciągłego bycia drodze. Wtedy, gdy świeci upalne słońce trzeba nosić duży kapelusz, a także wtedy, gdy pada deszcz, który wszystko przemoczy, ale jest wielkim darem dla spragnionej ziemi, roślin i zwierząt.

     Niech misjonarze docierają do ludzi, którzy czekają na Ewangelię. Spraw, aby mogli w pokoju nauczać o Tobie, Panie Jezu. Wielu jest tych, którzy z utęsknieniem czekają na Ewangelię. Niech wszyscy oni doczekają się przybycia do nich oddanych misjonarzy, którzy znają dobrze ich język i kulturę. Ta moja modlitwa duchowego pomocnika misjonarzom chce ich wszystkich przyprowadzić do Ciebie przez posługę misjonarzy.

     Panie Jezu, błogosław wszystkim misjonarzom i misjonarkom, którzy w dalekich krajach opowiadają dzieciom, młodzieży i dorosłym o tym, jak bardzo nas kochasz. Amen.

   

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej