Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o oddanie się

Jezu, Wierzę, że Ty jesteś Boskim Lekarzem, że chcesz mojego zdrowia dlatego, że mnie kochasz. Wierzę w Ciebie i w Twój zbawczy plan względem mojego życia.

Dziś powierzam się Twoim dłoniom, abyś zrobił ze mną, co zechcesz. Zrzekam się mego planu życia. Dziś się "rozprogramowuję" i Tobie oddaję każdy plan, pracę i apostolstwo. Nawet to, co uważam za dobre, Tobie oddaję.

Daję ci moją zgodę całkowitą i bez żadnych warunków, abyś zrobił ze mną to, co zechcesz. Pozostawiam Ci pełną wolność, abyś wypełnił we mnie plan Twego Ojca: choćby to miało kosztować, choćby to miało boleć. To nie ma znaczenia. Poddaję się całkowicie Twoim rękom.

Operuj mnie, jeśli to konieczne. Wyrwij ten nowotwór. Przemień tę relację, która mnie oddala od Ciebie.

Powiedz mi to, co trzeba mi wiedzieć. Jestem otwarty na każde lekarstwo, choćby najmniej przyjemne w smaku; na każde leczenie, choćby miało mnie boleć. Uczyń w sposób wolny to, co wiesz, że jest konieczne, ponieważ Ty jesteś moim Zbawieniem i Panem.

Dzisiaj nie proszę Cię, byś mi dał, ale byś pozbawił mnie tego, co jest mi zbędne, tego, czego nie potrzebuję i co mi przeszkadza. Nie boję się, bo wierzę Tobie. Bo wiem, że Twój plan miłości przewyższa mój.

Dzisiaj podpisuję Ci czek in blanco, abyś jako Boży Garncarz, przekształcił tę bezkształtną glinę w nowe stworzenie, choćby to kosztowało mnie sławę, powodzenie, moje dobra, moją reputację..., nawet życie, tak chcę być przekształconym w Ciebie.

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 01.11.2023, 10:40
 modlitwa o oddanie się dziękuję Jezu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek szczęśliwość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję Jezu kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję Jezu kocham Cię bardzo mocno proszę o zdrowie ciała duszy umysłu dla mnie dla wszystkich nas na całym świecie dziękuję Jezu kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ryszard: 24.06.2023, 07:55
 Modlę się w intencji Lucynki aby wróciła do mnie i abyśmy zawarli związek małżęński. Tak mi doponóż BóG.
 Krzys: 24.03.2022, 12:48
 Panie Jezu. Oddaje sie Tobie. Jestem Twoj. Przysiegnalem, ze jestem Twoj. Nie ma dla mnie szatana, magii. Nie ma niczego. Jestes Ty na tronie z korona. Prosze Cie o cud dla kolegi, zeby szczescie bylo, zdrowie. Prosze Cie o cud, zebys pokzal go, bo plakac mi sie chce. Oddaje sie Tobie, rob ze mna co chcesz. Jestem Twoj. To co zrobisz tak bedzie. Dziekuje Ci za egzamin. Dziekuje za cuda. Teraz mi pomoz we wszystkim. Kocham Cie z calego serca i oddaje sie Tobie za cud. Nigdy w Ciebie nie zwatpie. Jesli jest to orawdziwe, to prosze, zeby przetrwalo wszystko, zeby mnie nie ranil. Boli mnie to bardzo i nie mam sily walczyc dalej. Nie mam juz. Zrob cud bo mozesz, dla Ciebie wszystko latwe jest. Oddaje sie Tobie, jestem Twoj, zrob ze mna co chcesz.
 Spowiednik : 21.04.2021, 23:36
 Na depresje i kaca najlepsza praca. Amen. I nie użalać się nad sobą.
 R: 02.03.2021, 01:20
 Modlę się w intencji Jurka. Boże pomóż mu, uratuj go. Amen
 Nawrot: 19.02.2021, 21:03
 Nawrócić się to kochać bliskich swoich, nie zajmować sobą tylko pomagać, nie oglądać głupiej telewizji ale ruszyć się i pozmywać za żonę gary, bo zawsze ona to robi, tylko tyle i aż tyle.
 AdKaa_Adriana: 30.01.2021, 19:50
 dziekuje Ci Panie,za wszystko.
 k: 10.12.2020, 08:43
 Panie
 Jurek: 11.09.2020, 07:41
 Boże, miej w opiece moją rodzinę a szczególnie żonę. Zawodzę ją a przez moją depresję całą rodzinę. Nie umiem się zmienić. Ciebie proszę pomóż i oddał myśli samobójcze. Daj sił.

 Jurek: 11.09.2020, 07:40
 Boże, miej w opiece moją rodzinę a szczególnie żonę. Zawodzę ją a przez moją depresję całą rodzinę. Nie umiem się zmienić. Ciebie proszę pomóż i oddał myśli samobójcze. Daj sił.
 Renia: 04.08.2020, 14:11
 Jezu mój proszę chroń moją rodzinę. Uchroń Emilkę przed depresją. Dodaj mi siły i mocnej wiary.Panie dotknij mnie i ulecz.Dotknij mojego męża i syna, aby się nawrócili.Kocham Cię Panie, Tobie chwała i cześć i uwielbienie.
 magda: 17.07.2020, 14:43
 Jezu, oddaję się Tobie. Amen
 Gosia: 18.03.2020, 12:23
 Kochany Jezu Ty wszystko wiesz Prowadź drogą Twej Miłości Miłosiernej, wierzę Tobie, Tys mój Pan Przyjaciel Brat i Odkupiciel, bo Ty pierwej mi zaufales. Powierzam Tobie wszystkie moje intencje i pragnienia serca Ty je znasz najlepiej i niechaj się pełni wolą Twoja Boże. Jezu ufam Tobie! AMEN+
 M : 08.02.2020, 02:39
 Panie Jezu oddaje Ci siebie, moje dzieci, moje radosci, zmartwienia smutki, moje nadzieje. Ulecz nasze poranione duszę, dopomóż uwierzyc, że kiedyś zaświeci nad nami słońce. Postaw na naszej drodze dobrych ludzi. Nie pozwól aby ktoś nas krzywdził.
 Dorota: 22.01.2020, 23:33
 Jezu ufam Tobie
 Jurek: 22.01.2020, 20:42
 Panie daj miłość, radość której tak bardzo brakuje. Opiekuj się moją rodziną i pomóż moim dzieciom w tak ważnym dla nich roku. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij bo mnie zjada depresja.
 Krzysztof: 22.01.2020, 13:10
 Panie, jestem Twój, zrob co zechcesz, abym był szczęśliwy. Pomóż mi we wszystkim o co proszę każdego dnia dzień w dzień, wysłuchaj mnie i odprowadź troski, choroby, zło, aby nigdy nie wyszło, daj mi szczęście i bądź ze mną. Kocham i nigdy nie opuszczę.
 Tadeusz: 06.01.2020, 07:26
 Z głęboką wiarą w Twoją moc o Panie zanoszę Wielką Prośbę o uzdrowienie mojej córki z naczyniaków. Oddał od niej tę choribę tak by nigdy już nie powróciła. Z całego serca ojcowskiego Dziękuję Tobie o Panie.
 Maria: 14.06.2019, 08:49
 strata... mojego syna....moich pracowników co wyuczyłam... Panie Jezu Ty mi dajesz Ty zabierasz widocznie tak ma byc - Jezu Ufam Tobiie, Jezu Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie Ty się zajmij wszystkimi moimi problemami proszę - Jezu Ufam Tobie
 Maria: 14.06.2019, 08:49
 strata... mojego syna....moich pracowników co wyuczyłam... Panie Jezu Ty mi dajesz Ty zabierasz widocznie tak ma byc - Jezu Ufam Tobiie, Jezu Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie Ty się zajmij wszystkimi moimi problemami proszę - Jezu Ufam Tobie
(1) [2] [3] [4] [5]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej