Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa udręczonych życiem

Ojcze, któryś jest w niebie, jesteśmy starzy i zmęczeni. Życie jest dla nas prawie udręką. Zdaje się nam, że jesteśmy niepotrzebni. Często już nie rozumiemy dzisiejszych ludzi i czujemy się wśród nich osamotnieni. A przecież nasze serce pragnie jeszcze innym udzielać miłości, niczego innego już nie posiadamy. Chcielibyśmy się dostać do Ciebie i do naszych ukochanych, którzy już są u Ciebie. Chcemy jednak mocno w to wierzyć, że nasze życie ma jeszcze jakiś sens, ponieważ Ty nam je przedłużasz. Stale spoglądamy na krzyż naszego Zbawiciela, Pana Jezusa i z niego czerpiemy wszelką siłę.

Panie Jezu, gdy wśród niewypowiedzianych cierpień wisiałeś na krzyżu, to i Ty nie mogłeś już więcej działać. Nie mogłeś pójść do ludzi, by im pomagać, by chorych uzdrawiać, a tylko krew płynęła z Twoich ran. Sam doświadczyłeś, jak jest ciężko i gorzko, jeśli ludzie kogoś nie chcą. A jednak właśnie na krzyżu i z krzyża dałeś nam to, co najważniejsze i najcenniejsze; z dzieci zatracenia staliśmy się dziećmi Bożymi.

Dlatego też i my chcemy wierzyć, że właśnie teraz możemy zebrać największe zasługi, jeśli nasze udręki, ubóstwo, osamotnienie, połączymy z Twoim cierpieniem i w ten sposób z krzyżem naszego życia poniesiemy je do Ojca w niebie, aby wielu ludziom udzielił bogactwa swego błogosławieństwa. Amen.

   

Wasze komentarze:
 ma : 26.07.2020, 11:04
 Ojcze, któryś jest w niebie,Panie Jezu pomóżcie teraz już dziś proszę ,sprawcie cud by ID się odnalazł.Proszę. Proszę. Proszę.
 pola: 11.07.2020, 19:20
 Ojcze proszę CIĘ o siłę dżwigania mojego krzyża
 ma : 30.04.2020, 23:52
 Ojcze, któryś jest w niebie, Panie Jezu, pomóżcie Zosi teraz już dziś proszę,dajcie mądrość lekarzom,sprawcie cud by wynik byl negatywny a kuracja pomogła,dajcue siłę przetrwania i dobre wieści, zaopiekujcie się i wesprzyjcie R,dajcie odpoczynek.Proszę. Proszę. Proszę.
 ma : 28.04.2020, 11:34
 Ojcze, któryś jest w niebie, pomóż Zosi proszę, niech wyzdrowieje szybko, daj siłę przetrwania i wesprzyj R, daj dobre wieści. Proszę. Proszę.
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej