Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Kazimierza

Boże nasz litościwy, któryś wśród królewskich rozkoszy i świata ponęt sługę swego, świętego Kazimierza od zamiłowania tego świata nienaruszonym zachował i do miłości Twojej pociągnął, spraw to w sercach naszych, abyśmy w miłości ku Tobie umocnieni, ziemskimi pogardzali marnościami, zawsze będąc gotowi wejść do chwały niebieskiej. Przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * * * *

Książę niezłomny, święty Kazimierzu, Królewski synu i chlubo ojczyzny, Jesteś jak gwiazda, która zajaśniała Nad naszą ziemią.

Żyjąc na świecie, ale nie dla świata, Wybrałeś drogę pokornej miłości Wiedząc, że tylko w Bogu jest wesele I pełnia szczęścia.

Jakże jest trudno wzgardzić zaszczytami I w głębi serca pozostać ubogim; Jakże niełatwo wśród młodości pokus Zachować czystość!

Naucz nas, książę, szukać woli Pana I czułą matkę znajdować w Maryi; Ona niech raczy oba twe narody Ogarnąć płaszczem.

Módl się za nami, święty królewiczu, Bo chcemy z tobą w niebieskiej ojczyźnie Pieśnią wdzięczności wielbić Boga w Trójcy Przez wszystkie wieki. Amen.

Św. Kazimierzu módl się za nami, abyśmy zajmując się sprawami tego świata przybliżali się do życia wiecznego.

Wasze komentarze:
 Mama: 24.02.2024, 19:07
 Święty Kazimierzu proszę Cię pomóż mojemu synowi aby dostał się do wojska Pomóż mu
 Lucyna: 08.03.2023, 06:14
 Sw .Kazimierzu miej nas pod opieką dla mnie proszę o zdrowie ktorego mi brakuje ostatnio Bog zapłać
 Dorota : 05.03.2023, 13:47
 Proszę żeby syn Daniel miał swój rejon na poczcie lodz7 blisko domu i żeby go przyjęli na stałe na poczcie łódź 7 i ja Dorota żebym też cały czas pracowała na poczcie na łódź 7 za Duszę w Czyśćcu cierpiace błogosławie
 Dorota : 05.03.2023, 13:44
 Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka Daniela Andrzeja Beaty męża Darka i dla mnie Doroty o uzdrowienie spraw kobiecych córki Beaty i moich Doroty o wierność w małżeństwie i żeby syn Daniel wyrzucił bransoletkę ze znakiem zodiaku która dostał i kupił sobie ubrania buty kurtkę spodnie żeby nie chodził w dziurawych ubraniach i butach za Duszę w Czyśćcu cierpiace
 Maria: 04.03.2023, 12:06
 Sw.Kazimierzu prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Jerzego,Ryszarda,Danuty,Grzegorza.Marcina. W intencji cudownej Twojej pomocy w udaremnieniu zla ze strony nieprzyjaciok/alkoholika,o jego oddalenie.o znalezienie dobrych katolickich wspolmazonkow/. Bog zaplac za modlitwe.
 Maria: 04.03.2023, 11:42
 Sw.Kaziemierzu prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej i nawrocenie do Pana Boga Czeslawa,Eweliny,Anny.Lukasza,Roberta i jego braci.O wejscie na droge przyk.Bozych. Z podzkiekwaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 marzena aneta: 04.03.2023, 08:39
 Modlitwa do Świętego Kazimierza dziękuję Święty Kazimierzu kocham Cię dziękuję Święty Kazimierzu módl się za nami dziękuję Święty Kazimierzu kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym świecie dziękuję Święty Kazimierzu kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Marta: 14.04.2022, 17:31
 Święty Kazimierzu, patronie mojego najukochańszego zmarłego Tatusia, proszę Cię pokornie o łaskę wiecznego zbawienia dla Niego, a także o to, aby dobry Bóg jak najszybciej powołał mnie do siebie z tego świata, żebym mogła znowu być z moim Tatuniem na całą wieczność. Amen.
 Ola : 04.03.2022, 13:14
 Proszę o prawidłowy wynik badań prenatalnych, o ustanie nerwicy i problemów z ciśnieniem Św Kazimierzu módl się za nami

 Maria: 03.11.2020, 09:41
 Swiety Kazimierzu prosze Cie o wiare,o wejscie na droge przyk.Bozych.o milosc do Pana Boga dla Czeslawa i jego rodziny:/Anity,Danuty,Miroslawy,Eweliny/.Jak tez dla Anny,Lukasza,Jerzego i jego braci. Amen.
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej