Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do bł. Salomei

Wspomnienie liturgiczne 19 listopada

Relikwie bł. Salomei znajdują się w krakowskim klasztorze franciszkanów. Była córką Leszka Białego i jego żony Grzemisławy. Urodziła się ok. 1212 r. Tako małą dziewczynkę wydano ją za Kolomana, syna króla węgierskiego i w 1219 r. osiedli na tronie halickim; wkrótce jednak zmuszeni byli powrócić na Węgry. Koloman został ranny w bitwie z Tatarami i zmarł w 1241 r. Salomea wróciła wówczas do Polski i w 1245 r. została klaryską. Zmarła w opinii świętości w 1268 r.

Modlitwa do bł. Salomei

Boże tu obecny, który wszystko widzisz i wszystko to, co dobre wspólnie z nim czynisz, upadamy na kolana przed Najświętszym Majestatem Twoim. Prosimy Cię dla niezmierzonej dobroci Twojej i dla zasług służebnicy Twojej bł. Salomei, którą nam dałeś za patronkę, niech spłynie na nas miłosierdzie Twoje, byśmy to, o co się do Ciebie udajemy, za jej wstawiennictwem łaskawie otrzymać mogli. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa do bł. Salomei

Wasze komentarze:
 Elżbieta: 02.01.2024, 12:04
 Bł.Salomeo, moja Patronko na 2024 r., uproś u Boga wszelkie łaski dla mojego męża, dla mnie i naszych Rodzin ,byśmy wypełnili godnie Jego Wolę. Bądź nam Opiekunką, chroń przed wszelkim złem. Dziękuję za wsparcie!
 matka: 19.11.2023, 10:57
 Bl.Salomeo prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Syna oraz o dobra wole pracodawcy/L.M/,by powrocil do poprzedniej pracy. Dziekuje bardzo.
 czcielka: 22.10.2023, 11:57
 Bl.Salomeo prosze Cie o Twoja cudowna pomoc w znalezieniu dobrego meza, ktory by mnie tak kochal,jak sw.Jozef Maryje. Z gory bardzo serdecznie dizekuje.
 czcicielka: 22.10.2023, 11:26
 Bl.Salomeo prosze Cie o pomoc Twoja w otrzymaniu dla Syna i dla mnie w calosci dobr ziemskich i duchowych/o dobra prace,o zdanie egz.o akceptacje wykonanej pracy,o dobrych wspolmazonkow.o oddalenie od nas nieprzyjaciol/. Z podziekowaniem za modlitwe.
 matka: 14.07.2023, 08:07
 Bl.Salomeo prosze Cie w in tencji blagalno-dziekczynnej o cud uzdrowienia syna. W intencji pomocy Twojej we wszystkich potrzebach moich dzieci i moich:zdrowotnych,zawodowych/o etatowa prace na czas nieokrelony dla syna,o bezpieczenstwo /,mieszkaniowych,osobistych,/ o dobrych,wierzacych wspolmazonkow/rodzinnych,spolecznych. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Anna: 31.12.2022, 18:14
 Bł Salomeo patronko moja kochana proszę ulecz moje ręce.Ufam.
 Maria: 19.11.2022, 16:06
 Bl.Salomeo prosze Cie o pomoc Boza zdrowie oraz o pomoc Boza w udaremnieniu zla/nekania/ ze strony alkoholika z pobliskiego otoczenia. W intencji powrotu do zdrowia dla syna i dla mnie. O bezpieczesntwo i blog.Boze dla dzieci w naszych wszystkich przedsiewzieciach. Bog zaplac za modlitwe.
 marzena aneta: 19.11.2022, 08:45
 Błogosławiona Salomeo kocham Cię dziękuję Błogosławiona Salomeo módl się za nami dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 matka: 13.07.2021, 14:34
 Bl.Salomeo prosze Cie w intencji blog.Bozego w odbyciu stazu zawodowego dla syna oraz zdanie egz.motor.O nowe talenty techniczne,infor.,o spokojne warunki mieszkaniowe.O dobra zone. W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej. Z podziekowaniem za modlitwe.

 Maria: 14.12.2020, 14:56
 Bl.Salomeo prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syna. W intencji otrzymania dla dzieci i ich matki w calosci dobr ziemskich i duchowych.O pogromienie wystepkow naszych i J.R.J nieprzyjaciol. Dziekuje bardzo.
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej