Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o łaskę za wstawiennictwem bł. ks. Jana Machy

Wszechmogący Boże,
Ty w szczególny sposób zjednoczyłeś z ofiarą Twojego Syna Jezusa Chrystusa kapłana Jana, który z natchnienia Ducha Świętego pełnił dzieła miłosierdzia i oddał życie za swoich bliźnich, udziel mi za jego wstawiennictwem łaski [wymienić ją], o którą pokornie Cię proszę..., Który żyjesz i królujesz w Trójcy Świętej jedyny, Bóg przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 Wiola: 29.11.2021, 22:09
 Błogosławiony Janie proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny strzeż nas od wszelkiego zła tego świata. Amen
 Ala : 29.11.2021, 13:25
 Proszę cię o. Janie o zdrowie Arlenki która jest w ciężkim stanie i dla jej narodzonego synka, bardzo proszę o wstawiennictwo, niech Bóg ma ich w swojej opiece i Matka Boża
 Kamila: 28.11.2021, 17:55
 Proszę błogosławiony księże Janie Macho dodaj mi odwagi i bądź przy mnie w trakcie trudnego egzaminu. Całym serecem się zawierzam.
 Kamila: 28.11.2021, 17:54
 Proszę błogosławiony księże Janie Macho dodaj mi odwagi i bądź przy mnie w trakcie trudnego egzaminu. Całym serecem się zamierzam.
 kochający mąż .: 24.11.2021, 23:17
 Błogosławiony księże Janie Machy błagam o wstawiennictwo i uzdrowienie mojej kochanej żony ,mam ponad pięćdziesiąt lat i jak nigdy dotąd od mojej pierwszej komunij świętej tak bardzo nie błagałem jak teraz , nie opuszczaj mojej żony ojcze niebieski bo tylko ty ,,ojcze ' mi pozostałeś.Wszystkich proszę o modlitwę i udziel PANIE BOŻE za wstawiennictwem kapłana JANA MACHY pomocy uzdrowienia mojej żony, nie opuszczaj mojej żony Panie BOŻE.BÓG ZAPŁAĆ.
 Marzena : 24.11.2021, 07:11
 Dużo dowiedziałam się o Tobie. Tule cię do serca, myślę o twojej egzekucji, śmierci i odwadze, daj mi odwage twoja, haryzme, miłość mądra, dzieciom pracowitość i bojazn Boża.
 Marcin: 22.11.2021, 22:53
 Błogosławiony księże Janie, pokornie proszę o łaskę wyzdrowienia dla mojego kochanego wujka Stasia... Wszystkich serdecznie proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
 Marzena Aneta: 22.11.2021, 20:30
 Błogosławiony Kochany Księże Janie Macho Proszę O Domu Kupno Urodę Zdrowie Dla Mnie Proszę O Odzyskanie Moich Pieniędzy Skradzionych Ciężko Zarobionych Żeby Nigdy Nikt Więcej Nie Kradł Z Tego Będziemy Sądzeni Bóg Widzi Wie Wszystko Jezus Widzi Wie Wszystko Maryja Widzi Wie Wszystko Nic Się Nie Ukryje Ostrzegam Żeby Nie Było Płaczu Zgrzytania Zębami Bądźmy Uczciwi Dziękuję Proszę O Dobrego Kawalera Młodego Męża Niepalącego Pobożnego Polaka Religijnego Uczciwego Wysokiego Dziękuję Za To Wszystko Dla Mnie Kobiety Moc Modlitwy Nie Ma Modlitw Nie Wysłuchanych Wszystko Dojrzewa W Czasie Nic Się Nie Marnuje Modlitwa Cuda Czyni Miłość Cuda Czyni Nadzieja Cuda Czyni Ufność Cuda Czyni Uczciwość Cuda Czyni Wiara Cuda Czyni
 Marcin: 22.11.2021, 13:38
 Błogosławiony księże Janie, pokornie proszę o łaskę wyzdrowienia dla mojego kochanego wujka Stasia... Wszystkich serdecznie proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

 matka: 22.11.2021, 11:26
 Bl.Janie prosze Cie w intencji cudu uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji pomocy Twojej w sprawach urzedowych,zawodowych,osobistych. Bog zaplac za modlitwe.
 Dana: 22.11.2021, 11:20
 Panie Boże udziel mi za wstawiennictwem kapłana Jana pomocy. Proszę .
 Edyta: 21.11.2021, 13:22
 Szczęść Boże, bardzo proszę o szturm modlitewny w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża Grzesia.
 J: 20.11.2021, 23:48
 Proszę z odzyskanie ukradzionych pieniędzy i zajście w ciążę. Amen.
 Marzena Aneta : 20.11.2021, 19:53
 Błogosławiony Kochany Księże Janie Macho MĂłdl Się Za Nami Dziękuję BĂłg Zapłać Proszę O Domu Kupno W Uradzie Dziękuję Proszę O Urode Zdrowie Dla Mnie Dziękuję Proszę O Odzyskanie Moich Pieniędzy Skradzionych Ciężko Zarobionych Ĺťeby Nigdy Nikt Więcej Nie Kradł Z Tego Będziemy Sądzeni Kochajmy Się Szanujmy Się Dobro RĂłbmy Wszyscy Wszystkim Dziękuję Proszę O Odzyskanie Dziecka Mojego JĂłzefa Gerarda Dziękuję Proszę O Dobrego Kawalera Młodego Męża Niepalącego PoboĹźnego Polaka Uczciwego Religijnego Wysokiego Dziękuję Kobiety Moc Modlitwy Nie Ma Modlitw Nie Wysłuchanych Wszystko Dojrzewa W Czasie Nic Się Nie Marnuje Modlitwa Cuda Czyni Nadzieja Cuda Czyni Sprawiedliwość Cuda Czyni Ufność Cuda Czyni Uczciwość Cuda Czyni
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej