Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Josemarii Escrivy

Wspomnienie liturgiczne 26 czerwca

O Boże, który za przyczyną Najświętszej Maryi Panny udzieliłeś niezliczonych łask świętemu księdzu Josemaríi, obierając go za swoje najwierniejsze narzędzie do założenia Opus Dei, drogi do świętości przez pracę zawodową i wypełnianie codziennych obowiązków chrześcijanina, spraw łaskawie, żebym ja także potrafił każdą chwilę i sytuację w mym życiu wykorzystać jako sposobność do miłowania Ciebie i służenia Kościołowi, Papieżowi i wszystkim duszom z radością i prostotą serca, oświetlając drogi ziemskie światłem wiary i miłości. Przez wstawiennictwo świętego Josemaríi udziel mi łaski, o którą Cię proszę... (wymień swoją prośbę). Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Josemaría Escrivá

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 26.06.2024, 05:52
 Sw Josemariio proszę módl się za moje dzieci aby były zdrowe🌹🙏♥️
 marzena aneta: 25.06.2024, 23:36
 Modlitwa do Świętego Josemarii Escrivy dziękuję Modlitwa Odmówiona dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę o pomoc tu proszącym dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawdę sprawiedliwość szczerość szacunek szczęście uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urodę zdrowie pieniądze żebym miała zawsze dziękuję żeby mieli wszyscy i je szanowali dziękuję żeby pracowali uczciwie zarabiali dziękuję żeby mądrze pieniądze wydawali dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę o odzyskanie syna którego wychowam na kapłana dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrego kawalera męża w moim wieku niepalącego pobożnego Polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję Święty Josemario Escriva kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc dziękuję modlitwa cuda czyni dziękuję miłość cuda czyni dziękuję nadzieja cuda czyni dziękuję pokora cuda czyni dziękuję sprawiedliwość cuda czyni dziękuję szczerość cuda czyni dziękuję szacunek cuda czyni dziękuję szczęście cuda czyni dziękuję uczciwość cuda czyni dziękuję ufność cuda czyni dziękuję wiara cuda czyni dziękuję wiara to pewność bez dowodu dziękuję wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję marzenia się spełniają dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Asiulla: 22.05.2024, 18:42
 Modliłam się za wstawiennictwem Jose JoseMarii Escrivy o znalezienie pracy. Nawet kupiłam książkę pt.: "Szukam pracy razem z Bogiem" autorki Barbary Rarden. Odzyskałam nawet nadzieję na to, że znajdę dobrą pracę. Otrzymałam pracę ale nie podołałam. Na koniec powiedziano mi nie wiem czy pocieszeniu czy nie, "że nie wszystko było źle". Nie wiem dlaczego pomimo moich starań, kolejnych kursów nie jest tak jak bym chciała. Modlę się teraz kolejny raz, kolejną Nowenną do Maryi o rozwiązanie węzłów. Zmieniłam miejsce zamieszkania ale są kolejne utrudnienia, dziwne przeszkody. Nie wiem czy Pan Bóg mnie formuje na nowo czy jest coraz gorzej? Pomimo, że już nie potrzebuję kolejnych utrudnień one i tak przychodzą. Utraciłam chęć do modlitwy. Proszę o pomoc, o modlitwę do Pana Boga w mojej intencji. Mieszkam w Polsce ale tu są raczej tereny misyjne bo mało tu ludzi wierzących w Boga.
 Bella: 22.05.2024, 18:03
 Modliłam się o pracę za wstawiennictwem Josemarìi Escrivy w intencji znalezienia pracy. Otrzymałam 2 oferty pracy. Jednak nie poradziłam sobie z tą pracą. Nie wiem czy wybrałam gorsza ofertę pracy. Za to dostałam depresję i tabletki od psychiatry. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Dziękuję za kolejna szansa dana mi przez wstawiennictwo tego Świętego. Teraz czas na kolejną modlitwę do Matki Bozej o rozwiazanie wezlow. To już kolejna prośbą o pomoc. Rozstałam się z chłopakiem po długotrwałym związku. Nie jest mi łatwo a tu jeszcze "kolejne kłody pod nogi". Nie wiem czy warto się modlić i prosić o cokolwiek?
 Regina: 06.02.2024, 04:54
 Sw. Josemaria, proszę Cię aby córka Marta znalazła stałą, odpowiednią pracę.
 Asia: 25.01.2024, 23:08
 Swięty Josemarii Eskriva proszę Cię o prace dla mnie .
 Ania: 07.11.2023, 12:32
 Proszę za wstawiennnictwem św. Josemarii o znalezienie stałej pracy, by pomóc finansowo mojej rodzinie i nie być dłużej dla nich ciężarem.
 jadwiga: 28.10.2023, 14:52
 swiety josemaria bardzo cie prosze o laske otrzymania pracy
 Marzena : 07.10.2023, 22:43
 Proszę o dobrą pracę Bogu wiadomym miejscu.

 Basia : 01.10.2023, 07:44
 Święty Josemario Escriva proszę o cud znalezienia pracy dla syna Mikołaja Już ponad rok jest bez pracy Proszę
 Agnieszka : 28.09.2023, 15:11
 Modlitwa czyni cuda. Udało się znaleźć pracę gdy było naprawdę trudno. Teraz też proszę o dodatkową pracę, jeśli taka jest wola Boga.
 Mama : 25.09.2023, 18:42
 Święty Josemario Escriva proszę o pracę dla syna oraz o kupienie własnego mieszkania
 Mama : 25.09.2023, 18:40
 Święty Josemario Esciriva proszę o pracę dla syna
 marzena aneta: 25.06.2023, 22:34
 Modlitwa do Świętego Josemarii Eskrivy dziękuję Święty Josemario Eskriva kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Święty Josemario Eskriva módl się za nami dziękuję Święty Josemario Eskriva kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrą spowiedź świętą dobrego kawalera męża młodego niepalącego polaka pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Elzbieta: 01.03.2023, 23:13
 Sw.Josemaria,prosze Cie o dobra prace,abym mogla sie utrzymac i pomoc mojej rodzinie
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej