Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Notatki modlitewne: Panie, przenikasz i znasz mnie

Panie, przenikasz i znasz mnie. (Ps 139, 1).

Tak, Panie, Ty najlepiej mnie znasz. Wiesz wszystko, co myślę, co czuję, nawet to, do czego nie przyznaję się sama przed sobą. Tylko Ty znasz całą prawdę o mnie. Wiesz, Panie, co robię, znasz wszystkie moje zamiary, znasz decyzje, których jeszcze nie podjęłam. Nie buntuję się przeciwko takiej sytuacji, chociaż czuję nad sobą Twój wzrok, Panie. Przed Tobą nie muszę się tłumaczyć, nie muszę wkładać masek, grać. Widzisz mnie taką, jaką jestem, i masz najlepszy, najpełniejszy mój obraz.

Dziękuję Ci za to, że znasz wszystkie moje tajemnice.

Kogo się lękasz i boisz, że Mnie chcesz oszukać? Nie pamiętasz o Mnie, nie dajesz mi miejsca w twym sercu. (Iz 57, 11).

Te słowa, które kierujesz do mnie, Panie, mają smak goryczy. Nie robisz mi wyrzutów, ale jesteś bardzo smutny. Twój smutny wzrok przenika mnie, nie mogę się przed nim ukryć.

I choć widzisz, Panie, to zło, które jest we mnie, które jest w każdym człowieku, to jednak nie odwracasz się ode mnie, a właśnie przychodzisz.

Tak, Panie, idziesz tam, gdzie Cię nie potrzebują, gdzie Cię wyrzucają za drzwi, bo wiesz, że tym ludziom najbardziej potrzeba Twego przebaczenia, najbardziej potrzeba Twojej miłości.

Nie chcę zamknąć mego serca przed Tobą, nie chcę, abyś odszedł ode mnie smutny.

Proszę Cię, Panie, wejdź do mego serca, zamieszkaj w nim. Chcę być Twoim Betlejem.

Z czym stanę przed Panem, i pokłonię się Bogu wysokiemu? (Mi 6, 6a).

Nie wiem, ile jeszcze dałeś mi lat życia, Panie. Nie wiem, co jeszcze będę mogła w swoim życiu uczynić.

Ale, Panie, proszę Cię, nie pozwól, abym stanęła przed Twoim tronem z pustymi rękoma. I choć to wszystko, co mam, jest od Ciebie, to jednak proszę, nie daj mi zakopać w ziemi tych talentów, które otrzymałam.

Chcę Ci przynieść, Panie, moje dobre życie, dobre czyny. Nie chcę Cię zasmucić niegodziwością. Wiem również to, że oprócz dobra będę musiała przynieść przed Twe Oblicze ten gorzki owoc moich grzechów.

Proszę Cię, Panie, pozwól mi chociaż dobrym życiem odwdzięczyć się za Twoje dary. Naucz mnie dobrze żyć.

Elwira Ilkowska

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 15.03.2023, 12:11
 Notatki modlitewne Panie przenikasz i znasz mnie dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 14.07.2022, 12:58
 Amen naucz mnie Panie dobrze żyć amen proszę Cię o domu kupno urodę zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję proszę żeby nikt mnie więcej nie skrzywdził żebym ja też nikogo nie skrzywdziła proszę żebym wszystko dobrze robiła załatwiła zaległe sprawy rozliczyła się z przeszłością dziękuję żadnych żonatych mężczyzn tylko daj mi tego właściwego kawalera w moim wieku mam czterdzieści cztery lata proszę oto chce kogoś mieć każdy chce kochać być kochany miłość jest piękna czasem przyjemna lecz tylko wtedy gdy jest wzajemna dziękuję proszę żadnych ciąż więcej nie chce dziękuję modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni dziękuję
(1)

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej