Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa w każdej potrzebie


Do Ciebie wszechmogący, wieczny Boże, którego miłosierdzie i dobroć są nieograniczone, ja, grzeszny, przychodzę ze skruszonym sercem i dziecięcym zaufaniem i błagam Cię w pokorze: nie odrzucaj mnie od oblicza Twego. Ty mnie z niczego stworzyłeś, z miłości ku mnie swym dzieckiem uczyniłeś, odkupiłeś i uświęciłeś. Ty każdego grzesznika pokutującego przyjmujesz i grzechy mu odpuszczasz, ulituj się przeto, Ojcze miłosierny, i nade mną; otwórz skarby Twej niewysłowionej dobroci i udziel mi w Twej szczodrobliwości... (wymień prośbę).

O Panie, obróć Twe miłosierne oczy na mnie, Twoje niegodne stworzenie, i bądź miłościw mej prośbie! Jeszcze raz błagam, o Panie, przez wszystko to, co Ci jest miłe w niebie i na ziemi, wysłuchaj mej prośby! Amen.


   

Wasze komentarze:
 Kasia: 21.04.2019, 05:32
 O Panie pomóż mojej mamie odzyskać przytomność oraz sprawność fizyczną i psychiczną. Otocz ją swoim miłosierdziem, pozwól jej wrócić do zdrowia i cieszyć się szczęściem w gronie rodziny, która jej potrzebuje. Nam, jej bliskim, daj siłę do wspierania mamy i siebie na wzajem. Bóg zapłać.
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej