Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Mariusz Kazubski

     Jestem artystą, który z muzyką religijną związany jest już od dziecka. Śpiewałem w licznych scholach, chórach itp. Aktualnie jestem już wykształconym muzykiem. Pracuję między innymi jako organista, akompaniator, prowadzę zajęcia muzyczne w przedszkolach i Domu Kultury. Mam też na koncie kilka własnych kompozycji. Dwie z nich znajdują się na wydanej płycie.

     Lubię ciekawie aranżować pieśni i piosenki religijne. Uważam, że tkwi w nich wiele bogactwa muzycznego. Prowadzę także scholę "Nutki Pana" z którą mam już na koncie kilka sukcesów na festiwalach piosenki religijnej. Sam także prezentuję się na tego typu imprezach. Nad płytą pracowałem ok. dwa lata.

     Nowa płyta będzie dostępna w niektórych sklepach internetowych. Mam wiele muzycznych planów na przyszłośc. Przede wszystkim zamierzam nagrywać kolejne płyty. Następnym moim projektem jest płyta Wielkanocna, która zawierać będzie kilkanaście radosnych, nasyconych wysokim ładunkiem energetycznym utworów religijnych.

Mariusz Kazubski

W celu zakupu płyty można kontaktować
się z Mariuszem pod adresem kaziusz@wp.pl

Mariusz Kazubski
Niechaj zstąpi Duch Twój
Chwalę Ciebie Panie
Otwórz me oczy o Panie
4:23 3:14 4:08
[ Pobierz ] 
[ Pobierz ] 
[ Pobierz ] 

"Do listu dołączam trzy utwory mp3 dla internautów" - Mariusz
Gitara dla bystrzaków Gitara dla bystrzaków
Mark Phillips, Jon Chappell
"Gdybym miał gitarę, to bym na niej grał…". Nic prostszego! Marzą Ci się spotkania przy ognisku, akustyk w dłoni i udział w tworzeniu odpowiedniego nastroju wieczoru? A może bliższa jest Ci rola rockmana szalejącego na scenie przed tłumem wiernych fanów? Bez względu na to, czy w duszy gra Ci poezja śpiewana, czy ostre gitarowe riffy, przed uderzeniem w struny koniecznie poznaj ten samouczek.... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 ja: 01.01.2009, 22:18
 Serdecznie zapraszam na stronę Mariusza - www.dobry-ton.pl. Muszę przyznać, że wykonuje znakomite podkłady muzyczne do piosenek! polecam!
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej