Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Good God i BeU - Droga Ocalenia

     Zajmująca najwyższe miejsca na Liście z Mocą płyta Good God i BeU ma swoją internetową premierę - debiutuje w formacie mp3 na Cyfrostudnia.pl. Można ją pobierać za darmo.

     Płyta "Droga ocalenia" została wydana w 2014 r. przez zespół Good God - kleryków Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Jest kompozycją autorskich utworów oraz dwóch coverów. Zawiera 11 piosenek granych w stylu reggae. Jest też bonus, czyli 3 piosenki lubartowskiego zespołu BeU: Barka, Droga, Niech zstąpi Duch Twój.

     Aż dwie z piosenek znajdujących się na płycie podbiły listę przebojów Lista z Mocą. Piosenką "Droga" zespół BeU od tygodni plasuje się na 1. miejscu radiowej Listy z Mocą, zdobywając przy tym rekordową ilość głosów. Również piosenka kleryków "Przybądź Duchu Paraklecie" zdobywa wysokie miejsca na powyższej liście.

     Utwory Good God zagrane są w stylu reggae. To muzyka niekonwencjonalna jak na alumnów seminarium, ale porywająca i "wpadająca w ucho" odbiorów. Swoim przesłaniem ma prowadzić do poznania Jezusa i uznania Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Trzy dodatkowe utwory BeU to mieszanka gatunków funk, disco, soul, rock - ciekawa aranżacja Barki oraz dwa autorskie utwory, w tym plasujący się od tygodni na topie Listy z Mocą utwór Droga.

     E-płyta mp3 jest do pobrania za darmo na http://cyfrostudnia.pl/produkt/droga-ocalenia-good-god/


Monika Maśnik   

Jak kochać i być kochanym Jak kochać i być kochanym
John Powell
Autor, amerykański jezuita, rozmawia z czytelnikami o sprawach intymnych w sposób prosty i przystępny, by razem z nimi podjąć próbę rozwiązania tajemnic miłości... » zobacz więcej


Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej