Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wstawiennictwo św. Dominika

     Jesteśmy małżeństwem od 11 lat. W roku, w którym wzięliśmy ślub, dostałam się na wymarzone studia. Wtedy też zaplanowałam swoją przyszłość: najpierw studia, urodzenie pierwszego dziecka, staż i narodziny drugiego dziecka (...).

     Zgodnie z obranym założeniem po czwartym roku studiów zaczęliśmy starać się o dziecko. Początkowo się nie martwiłam, że wciąż nie jestem w stanie błogosławionym. Przecież nie wszystkim się udaje od razu. Ukończyłam studia i odrobiłam roczny staż. Rzuciłam się w wir pracy. Pracowałam na 1,5 etatu. Wychodziłam rano, a wracałam wieczorem (...).

     Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że praca nie jest najważniejsza i że to ostatni dzwonek. Rozpoczęłam leczenie, niestety, okazało się, że wystąpiło działanie niepożądane i po trzech miesiącach przerwałam leczenie. Jednocześnie poprosiłam męża, aby i on sprawdził swój stan zdrowia. Lekarz orzekł, że przy jego wynikach nie ma szans na zapłodnienie. Pod okiem androloga zaczął przyjmować odpowiednie lekarstwa.

     Pewnego dnia otrzymałam telefon od mojej mamy. Pełna optymizmu opowiedziała mi o tym, jak w "Naszym Dzienniku" przeczytała świadectwo jednej matki. Pani ta pisała o cudownym wstawiennictwie świętego Dominika za kobietami, które za jego przyczyną doczekują się upragnionego potomstwa, a cały okres stanu błogosławionego przebiega prawidłowo. Przy najbliższej okazji mama przekazała mi wycięty z gazety artykuł. Początkowo podeszłam do tego nieco sceptycznie.

     Dzięki mojej mamie, która wysłała list do klasztoru Sióstr Dominikanek w Krakowie, otrzymałam tekst modlitwy i pasek św. Dominika. Jeszcze w tym samym dniu przewiązałam się w pasie ową tasiemką i zaczęłam codziennie odmawiać dołączoną modlitwę. Opowiedziałam o tym mężowi i poprosiłam, by i on się modlił. W lipcu 2004 r. zaplanowaliśmy urlop nad polskim morzem. Pogoda nie dopisała, ale mimo to byłam bardzo szczęśliwa i wypoczęta. Nigdy przedtem na urlopie nie czułam się tak wspaniale. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że otrzymaliśmy od Boga największy dar - dar życia. (...) W podziękowaniu obiecałam Bogu, że wychowamy nasze dziecko tak, by Mu się podobało. Przez cały okres trwania stanu błogosławionego nie ustawałam w modlitwie. (...) W kwietniu 2005 r. urodziła się nam śliczna, zdrowa córeczka. Postanowiliśmy, że na drugie imię damy jej Dominika. Poród przebiegł naturalnie i bez komplikacji.

     W najbliższej przyszłości pragniemy mieć kolejne dziecko. Będziemy o nie gorąco prosić Boga za wstawiennictwem św. Dominika i wierzę, że Bóg nas wysłucha.

     Pragnę podziękować Siostrom Dominikankom za modlitwę. Szczęść Boże!


Agnieszka z Łodzi


Tekst pochodzi gazety

Dodatek "W Rodzinie"


Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl
e-mail: grodek@dominikanie.pl


Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

     Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

     Najbliższa Msza Święta 10 lutego 2019 r. godz. 16

     Nasza wspólnota:
     ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
     oraz grupa małżeństw...

     strona: www.pragniemypotomstwa.pl
     e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com


Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej


Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Emila i Robert: 06.02.2019, 08:10
 Święty Dominiku dziękujemy bardzo za dar który nam ofiarowałeś staraliśmy się o dzieciątko 5 lat przeczytaliśmy z mężem o twojej mocy bezzwłocznie zadzwoniliśmy do sióstr Dominikanek z prośbą o wysłanie nam paska z modlitwą po drugim cyklu zaszłam w upragnioną ciążę również jesteśmy przykładem pięknego cudu. Pamiętajcie WIARA CZYNI CUDA. Teraz tylko modlimy się o szczęśliwe rozwiązanie. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA. Powierzcie swój problem BOGU za wstawiennictwem św DOMINKA.
 Danuta: 06.11.2016, 07:34
 Św. Dominiki proszę Cię o dar poczęcia, zroeo rozwijająca się ciążę oraz dar macierzyństwa Amen
 Magdalena i Emil: 24.06.2016, 10:58
 Św. Dominiku modlimy sie do Ciebie codziennie o dar rodzicielstwa dla nas. Prosze upros nam u Boga dawcy życia potomstwo abysmy mogli przez reszte naszego zycia glosic i wychowywac cud jakim jest dar posiadania dziecka.
 EDI: 14.03.2016, 14:27
 ŚWIĘTY DOMINIKU BŁAGAM O ŁASKE MACIERZYŃSTWA,ABYM MOGŁA ZAJŚĆ W CIĄŻE,SZCZĘŚLIWIE DONOSIĆ I URODZIĆ ZDROWE DZIECKO.TY WIESZ JAK JUŻ DŁUGO I Z UTĘSKNIENIEM CZEKAM NA SWOJE PIERWSZE DZIECKO.WIERZE I UFAM GORĄCO,ŻE WYPROSISZ MI U PANA DAR MACIERZYŃSTWA.MODLĘ SIĘ DO CIEBIE CODZIENNIE W TEJ INTENCJI.LICZĘ NA CUD I TWĄ ŁASKAWĄ POMOC.WSTAWIAJ SIĘ ZA MNĄ U PANA.WIERZE ŻE SIŁA MODLITWY MA OGROMNĄ MOC.BŁAGAM I PROSZĘ Z CAŁEGO SERCA DOPOMÓŻ WSZYSTKIM TAK BARDZO OCZEKUJĄCYM DZIECIĄTKA ABY WIARA DODAWAŁA IM SIŁ,A MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE.
 Sylwia: 12.02.2016, 21:06
 Swiety Dominik i Matka Boza Fatimska a takze inni swieci Jan Pawel 2 i sw Antoni poblogoslawili nam coreczka na ktora czekalismy latami, po wielu poronieniach. Wiara czyni cuda.
 katarzyna: 17.01.2016, 23:56
 Prosze cię Św. Dominiku o wstawiennictwo u Pana. Wyproś nam wszystkim szczerze pragnącym łaske macierzynstwa. Wszystkich prosze o modlitwe za nas czekających na cud.
 Anna z małopolski 05.01.2016: 05.01.2016, 15:42
 Św. Dominiku prosimy wstawiaj się za nami przed Tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas. Św. Dominiku prosimy wypraszaj nam potrzebne łaski i spraw aby w naszych sercach zagościło tak długo wyczekiwane szczęście. Św. Dominiku uproś mi dar macierzyństwa którego razem z mężem tak bardzo pragniemy. Błogosław naszemu małżeństwu i pozwól nam się cieszyć upragnionym potomstwem, którego tak bardzo pragniemy. Św. Dominiku módl się za nami i za wszystkimi małżeństwami, które tak jak my pragną największego szczęścia jakim jest dziecko.
 AgaB: 09.12.2015, 12:21
 Św. Dominiku błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca o dar stanu błogosławionego Pomimo wielu przeszkód stojących na naszej drodze błagam o cud stworzenia i prawidłowego rozwoju oraz narodzenie zdrowego dziecka. Z ufnością wierzymy w Ciebie św.Dominiku.
 AgaB: 08.12.2015, 13:39
 Św. Dominiku błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca o dar stanu błogosławionego Pomimo wielu przeszkód stojących na naszej drodze błagam o cud stworzenia i prawidłowego rozwoju oraz narodzenie zdrowego dziecka. Z ufnością wierzymy w Ciebie św.Dominiku.
 Marzena: 02.11.2015, 21:49
 Św.Dominiku z całego serca prosimy cie o cud!prosimy cie wstaw sie za nami u naszego ojca aby nas obdarzył pieknym darem jakie jest macierzynstwo staramy sie meżem juz 8 lat blagamy cie wysłychaj naszego błagania
 Marta: 08.06.2015, 15:44
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby obdarzył nas łaską macierzyństwa i szczęśliwego rozwiązanie.
 Marta: 08.06.2015, 15:43
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby obdarzył nas łaską macierzyństwa i szczęśliwego rozwiązanie.
 Dorota: 11.05.2015, 21:24
 Św. Dominiku, za Twoim pośrednictwem błagam o dar potomstwa dla mnie i męża. Uproś nas wiarę żywą, niegasnącą nadzieję i prawdziwą miłość. Panie, nie jestem godna, ale powiedz tylko słowo.
 Karolina: 07.04.2015, 11:06
 Sw Dominiku z całego serca błagam o cud poczecia zdrowego dziecka !!!!!
 Karolina: 28.03.2015, 22:49
 Sw Dominiku błagam o dar poczecia!! Nie mam juz sił walczyć. Wysłuchaj mnie i wszystkich starajacacych sie dzieciątko ! Amen.
 Karolina: 28.03.2015, 22:49
 Sw Dominiku błagam o dar poczecia!! Nie mam juz sił walczyć. Wysłuchaj mnie i wszystkich starajacacych sie dzieciątko ! Amen.
 Ala: 16.02.2015, 12:33
 ŚWIĘTY OJCZE DOMINIKU PROSZÈ CIĘ O DAR MACIERZYŃSTWA DLA JUSTYNKI...
 Ula: 12.02.2015, 09:27
 Święty Dominiku proszę o szczęśliwą ciążę, szczęśliwe rozwiązanie i przemianę naszego małżeństwa. Proszę by nasze dziecko urodziło się rodzinie pełnej Boga i miłości
 Gosia: 28.01.2015, 10:28
 Sw DOMINIKU blagam o cud, tak bardzo pragnę być matka a mój mąż ojcem. Dopomóż mi z moimi problemami hormonalnymi żeby się wreszcie skończyły i wybłagaj u Boga abym zaszła w zdrową ciążę, Cały czas nie ustajemy w modlitwie o łaski i opiekę. Wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Boga. Błogosław naszemu małżeństwu.Proszę o łaskę wiary i nadziei.
 anna: 07.01.2015, 14:03
 Św.Dominiku pragne prosic Cie o wstawiennictwo aby wszystko bylo dobrze z moja ciążą aby dzieciątko ktorego tak pragniemy dobrze sie rozwijalo.blagam
(1) [2] [3] [4] [5] [6]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej