Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Wstawiennictwo św. Dominika

Jesteśmy małżeństwem od 11 lat. W roku, w którym wzięliśmy ślub, dostałam się na wymarzone studia. Wtedy też zaplanowałam swoją przyszłość: najpierw studia, urodzenie pierwszego dziecka, staż i narodziny drugiego dziecka (...).

Zgodnie z obranym założeniem po czwartym roku studiów zaczęliśmy starać się o dziecko. Początkowo się nie martwiłam, że wciąż nie jestem w stanie błogosławionym. Przecież nie wszystkim się udaje od razu. Ukończyłam studia i odrobiłam roczny staż. Rzuciłam się w wir pracy. Pracowałam na 1,5 etatu. Wychodziłam rano, a wracałam wieczorem (...).

Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że praca nie jest najważniejsza i że to ostatni dzwonek. Rozpoczęłam leczenie, niestety, okazało się, że wystąpiło działanie niepożądane i po trzech miesiącach przerwałam leczenie. Jednocześnie poprosiłam męża, aby i on sprawdził swój stan zdrowia. Lekarz orzekł, że przy jego wynikach nie ma szans na zapłodnienie. Pod okiem androloga zaczął przyjmować odpowiednie lekarstwa.

Pewnego dnia otrzymałam telefon od mojej mamy. Pełna optymizmu opowiedziała mi o tym, jak w "Naszym Dzienniku" przeczytała świadectwo jednej matki. Pani ta pisała o cudownym wstawiennictwie świętego Dominika za kobietami, które za jego przyczyną doczekują się upragnionego potomstwa, a cały okres stanu błogosławionego przebiega prawidłowo. Przy najbliższej okazji mama przekazała mi wycięty z gazety artykuł. Początkowo podeszłam do tego nieco sceptycznie.

Dzięki mojej mamie, która wysłała list do klasztoru Sióstr Dominikanek w Krakowie, otrzymałam tekst modlitwy i pasek św. Dominika. Jeszcze w tym samym dniu przewiązałam się w pasie ową tasiemką i zaczęłam codziennie odmawiać dołączoną modlitwę. Opowiedziałam o tym mężowi i poprosiłam, by i on się modlił.

W lipcu 2004 r. zaplanowaliśmy urlop nad polskim morzem. Pogoda nie dopisała, ale mimo to byłam bardzo szczęśliwa i wypoczęta. Nigdy przedtem na urlopie nie czułam się tak wspaniale. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że otrzymaliśmy od Boga największy dar - dar życia. (...) W podziękowaniu obiecałam Bogu, że wychowamy nasze dziecko tak, by Mu się podobało. Przez cały okres trwania stanu błogosławionego nie ustawałam w modlitwie. (...) W kwietniu 2005 r. urodziła się nam śliczna, zdrowa córeczka. Postanowiliśmy, że na drugie imię damy jej Dominika. Poród przebiegł naturalnie i bez komplikacji.

W najbliższej przyszłości pragniemy mieć kolejne dziecko. Będziemy o nie gorąco prosić Boga za wstawiennictwem św. Dominika i wierzę, że Bóg nas wysłucha.

Pragnę podziękować Siostrom Dominikankom za modlitwę. Szczęść Boże!

Agnieszka z Łodzi

Tekst pochodzi gazety
Nasz Dziennik
Dodatek "W Rodzinie"

Informacje na temat paska św. Dominika można uzyskać pod adresem:
Klasztor Sióstr Dominikanek, 31-027 Kraków,
ul. Mikołajska 21, tel. (+48) 012 422-79-25
www: www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/adres.html">
e-mail: grodek@dominikanie.pl

Pomoc dla niepłodnych małżeństw
(Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa)

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia w Warszawie przy ulicy Świętego Bonifacego 9 do Kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

Najbliższa Msza Święta 11 września 2022 2021 r. godz. 16

Nasza wspólnota:
ks. Tomasz Nowaczek MIC - duszpasterz wspólnoty
oraz grupa małżeństw...

strona: www.pragniemypotomstwa.pl
e-mail: pragniemypotomstwa@gmail.com

Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko Jak nie zwiariować podczas starań o dziecko
Katarzyna Jarosz
Napisałam to wszystko, by wam powiedzieć, że nie jesteście same w tym, co przeżywacie i że to, co przechodzicie jest normalne. Ja was rozumiem. Bo po prostu jestem jedną z was... » zobacz więcej

Czekając na dziecko Czekając na dziecko
Katarzyna Jarosz
Katarzyna Jarosz jest mężatką od 2004 r. Wraz z mężem, Tomaszem, prowadzi portal katolicki www.adonai.pl; od 2008 r. współtworzy warszawskie Duszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw. Od 1,5 roku jest matką adopcyjną Michałka... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Malgosia: 21.08.2022, 20:03
 Nie zdawalam sobie sprawy ze tyle malzenstw ma problem z zajsciem w ciaze. Rowniez i ja od pewnego czas razem z mezem staramy sie o cud poczecia dziecka. Jestem z mezem po slubie juz 13 lat. Mozna powiedziec ze juz naprawde sporo czasu. Ale jak to w zyciu bywa przez prawie rok nie bylismy razem byl to czas kiedy po ludzku nie bylo szans na uratowanie mojego malzenstwa bo dla wielu nasze malzenstwo juz nie istnialo. Maz mnie zostawil ale dla innej kobiety. Ciezki temat. Tylko Pan Bóg mogl nam pomóc. I tak tez sie stalo. Do dzis dziękuję Bogu za uratowanie naszego malzenstwa. Mysle ze jest to tez laska od Boga ze ja dzis moge byc z moim mezem. Bo doradców mi nie brakowalo zeby sie rozwiesc i zaczac zycie od nowa. Dlugo by opowiadac. Teraz gdy jestesmu razem modlę sie o dar poczecia. 3 miesiące temu dowiedzialam sie o modlitwie do sw. Dominika oraz o pasku ktory sie nosi. Razem z mezem modlimy sie za wstawiennictwem sw Dominika o dar życia. Nie wiem jak bedzie ale mysle ze jest to juz wielka łaska od Boga chęć walczenia o potomstwo w naszym malzenstwie. Jeszcze pare lat temu naprawde bylo inaczej ale dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych. Niech wam wszystkim Pan Bóg błogosławi.
 matka: 08.08.2022, 11:20
 Sw.Dominiku prosze Cie o dar zdrowia dla syna, o dobra zone i zdrowe potomstwo. og zapla za modlitwe.
 Wierzaca: 07.05.2022, 10:10
 Św.Dominiku tak bardzo Cię proszę o dar macierzyństwa
 Joasia : 29.04.2022, 12:25
 Św Dominiku proszę wstawiaj się za mną u Boga, abym urodziła zdrowe dzieciątko. Dziękuję za cud poczęcia.
 Dorota: 10.06.2021, 17:12
 Św Dominiku z całego serca proszę cię o cud ! Prosimy wstaw się za nami do naszego naj ukochańszego Jezusa Chrystusa o dar macierzyństwa Jezu wysłuchaj naszego błagania
 RENATA: 21.05.2021, 22:02
 Święty Dominiku proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o cud uzdrowienua mojej córki Julii z choroby PCOS, która niszczy ją jako kobietę. Dzìękuję Bogu za dar mojego macierzyństwa, za nasze dzieci!
 Marta : 04.03.2021, 21:25
 Święty Dominiki proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka. Z ufnością wierzymy w Ciebie św. Domuniku
 Greta I Marcin: 02.03.2021, 13:37
 Sw Dominiku bardzo gorąco prosiny o wstawiennictwo u Pana Boga aby obdarzyl nas laska zajscia w kolejna ciaze oraz o jej prawidlowy przebieg I rozwiazanie. Prosiny również miej nasza rodzine w opiece.
 Kasia: 07.02.2021, 00:37
 Mam na imię Katarzyna swoją nowenne pompejską zmawiałam w intencji zajścia w ciąże do końca roku 2020. I tak się udało test zrobiłam 31 grudnia 2020 roku i ukazały się 2 kreski, byłam szczęśliwa i jestem szczęśliwa, również otrzymałam pasek św dominika i do niego również modliłam się w intencji ciąży udało się tak się ciesze. Były podejrzenia ciąży pozamacicznej, ale modliłam się z dużą wiarą i nadzieją o to, aby było dobrze i tak jest wszystko jest dobrze. Ufam Tobie Panie Jezu :*


 Edyta: 30.01.2021, 21:39
 Św Dominiku wysłuchaj naszych modlitw i obdarz moje małżeństwo dzieciątkiem
 Domk: 15.01.2021, 00:36
 Św Dominiku uratuj mój, wiązek inaczej nic z tego. Dziękuję
 Ela: 17.09.2020, 22:15
 Święty Dominiku proszę Cię o wstawiennictwo za mnie i mojego męża Mateusza abyśmy dojżeli do bycia rodzicami i o łaskę stania się nimi. Proszę Boga o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Chwała Panu.
 Edzia: 28.06.2020, 22:37
 Święty Dominiku proszę Cię o cud poczęcia i szczęśliwe rozwiązanie.
 Polcia: 01.06.2020, 21:08
 Święty Dominiku proszę Cię o cud poczęcia .
 Agnieszka : 11.07.2019, 15:09
 Święty Dominiku, błagam Cię aby moja ciaza rozwijała się prawidlowo A dziecko urodziło się zdrowe. Miej moje dziecko i mnie w Swojej opiece. Błagam wysłuchaj mojej prośby i Wstaw się za mną
 Emila i Robert: 06.02.2019, 08:10
 Święty Dominiku dziękujemy bardzo za dar który nam ofiarowałeś staraliśmy się o dzieciątko 5 lat przeczytaliśmy z mężem o twojej mocy bezzwłocznie zadzwoniliśmy do sióstr Dominikanek z prośbą o wysłanie nam paska z modlitwą po drugim cyklu zaszłam w upragnioną ciążę również jesteśmy przykładem pięknego cudu. Pamiętajcie WIARA CZYNI CUDA. Teraz tylko modlimy się o szczęśliwe rozwiązanie. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA. Powierzcie swój problem BOGU za wstawiennictwem św DOMINKA.
 Danuta: 06.11.2016, 07:34
 Św. Dominiki proszę Cię o dar poczęcia, zroeo rozwijająca się ciążę oraz dar macierzyństwa Amen
 Magdalena i Emil: 24.06.2016, 10:58
 Św. Dominiku modlimy sie do Ciebie codziennie o dar rodzicielstwa dla nas. Prosze upros nam u Boga dawcy życia potomstwo abysmy mogli przez reszte naszego zycia glosic i wychowywac cud jakim jest dar posiadania dziecka.
 EDI: 14.03.2016, 14:27
 ŚWIĘTY DOMINIKU BŁAGAM O ŁASKE MACIERZYŃSTWA,ABYM MOGŁA ZAJŚĆ W CIĄŻE,SZCZĘŚLIWIE DONOSIĆ I URODZIĆ ZDROWE DZIECKO.TY WIESZ JAK JUŻ DŁUGO I Z UTĘSKNIENIEM CZEKAM NA SWOJE PIERWSZE DZIECKO.WIERZE I UFAM GORĄCO,ŻE WYPROSISZ MI U PANA DAR MACIERZYŃSTWA.MODLĘ SIĘ DO CIEBIE CODZIENNIE W TEJ INTENCJI.LICZĘ NA CUD I TWĄ ŁASKAWĄ POMOC.WSTAWIAJ SIĘ ZA MNĄ U PANA.WIERZE ŻE SIŁA MODLITWY MA OGROMNĄ MOC.BŁAGAM I PROSZĘ Z CAŁEGO SERCA DOPOMÓŻ WSZYSTKIM TAK BARDZO OCZEKUJĄCYM DZIECIĄTKA ABY WIARA DODAWAŁA IM SIŁ,A MODLITWY ZOSTAŁY WYSŁUCHANE.
 Sylwia: 12.02.2016, 21:06
 Swiety Dominik i Matka Boza Fatimska a takze inni swieci Jan Pawel 2 i sw Antoni poblogoslawili nam coreczka na ktora czekalismy latami, po wielu poronieniach. Wiara czyni cuda.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść

Nowości

św. Robert z Molesmeśw. Robert z Molesme

Modlitwa do bł. Klary GambacortaModlitwa do bł. Klary Gambacorta

Modlitwa do św. Katarzyny TekakwithaModlitwa do św. Katarzyny Tekakwitha

Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?Czy można śpiewać z radością Alleluja, jeśli odtrąciło się rękę wyciągniętą do pojednania?

Za wiarę trzeba cierpiećZa wiarę trzeba cierpieć

Nowa Bazylika Świętego Apolinarego w RawennieNowa Bazylika Świętego Apolinarego w Rawennie

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

[ Powrót ]
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej