Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Żyć dla Ciebie Panie...

Za brak mojej miłości 
do Ciebie i do bliźniego... 
Uczyń i we mnie wszystko nowe... (por. Ap 21, 5a) 
Chcę Ciebie szukać, 
by na nowo doświadczyć Twojej Miłości, 
Bo tęsknię za Nią, 
za Tobą tęsknię... 
Bo chcę być Twoim uczniem, 
Kochającym uczniem... 
Po tym mnie przecież poznają 
że jestem uczniem Twoim. 
Dlatego chcę kochać 
jak Ty kochałeś 
Twoją Miłością, 
Jedyną Miłością. 
Miłością, która wszystko znosi, 
Nigdy się nie cieszy z niesprawiedliwości, 
Pychą nie wywyższa się, 
Miłością która wiarę daje 
i nigdy nie ustaje. 
I taką Miłością chcę żyć, 
żyć dla Ciebie Panie...

Lola   

Wasze komentarze:
 s.Maksia: 29.10.2009, 20:16
 Basiu, nie bój się. Idż za głosem swego serca. Czytaj Pismo Św. i tam znajdziesz Prawdę a Ona Cię wyzwoli od lęku. Ja Ci chcę tylko powiedzieć: Bóg Cię nigdy niezawiedzie. SOLO DIO BASTA:)
 Baśka: 20.12.2008, 19:58
 To znowu ja...większość osób (ja też) pisze tu o lęku, o wątpliwościach przed pójściem do zakonu...ostatnio przypomniały mi się słowa pewnej piosenki, a mianowicie: Bóg rozumie Twój lęk, poprowadzi cię przez strach jak przez mgłę
 wiatr: 14.09.2008, 05:15
  MIŁOŚĆ do Ciebie ..... PANIE ....TO Największe Powołanie ... a czy ONO ...w zakonie ...lub rodzinie ... CIAŁEM się Stanie ... WSZYSTKO To ... Piękne ..Panie ! Niech nasze drogi Twoimi się Staną ... , abyśmy Hymn dziękczynienia śpiewali i Na Zawsze Twoimi się STALI !!!
 Marcin N. : 19.08.2008, 18:37
 Moje Drogie, poszukuję ludzi, którzy chcieli by opowiedzieć o swoim powołaniu. Jestem dziennikarzem i najubardziej interesuje mnie temat gdzie rodziece okazują się przeszkodą na drodze do powołania. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu. marcin.lucky@gmail.com
 Eirene: 16.06.2008, 16:24
 ja mam to samo. Dzisiaj spedziłam póltora godziny na adoracji i pewnie zostałabym dłuzej gdyby nie świadomośc że musze dotrzec w miarę szybko do domu... czuje sie jakbym stała na rozstaju dróg i nie wiedziała gdzie iść...
 Baśka: 31.05.2008, 19:03
 Witajcie, to znowu ja piszę. Minęło już trochę czasu, a ja nadal nie wiem co robić. Kończy się pewien etap w moim życiu i nadal jestem w kropce. Boję się powiedzieć rodzinie, że chcę iśc do zakonu,a z drugiej strony nadal się lękam czy to włąsciwa droga, ale czy ten lęk kiedykolwiek zniknie???
 Józia: 06.01.2008, 17:27
 Basiu do pisania skłoniły mnie Twoje wcześniejsze odczucia gdy pisałąś, że jak Jesteś w kościele i patrzysz na Jezusa to Ci się serce raduje i mogłabyś nie wychodzić z kościoła. To jest Twoja piękna modlitwa- Jezus i Ty, sam na sam, to trwanie w miłosnej adoracji. Nie może być piękniejszej modlitwy jak taka modlitwa " serc". Jezus patrzy na Ciebie, a Ty na Niego. Miej zawsze czas dla Jezusa, a On Cię umocni i wprowadzi na drogę, którą już przed wiekami wybrał dla Ciebie jako najlepszą. Dziękuję za modlitwę i nią się odwzajemniam.
 Baśka: 04.01.2008, 09:43
 Dziękuje Józiu za ten adres, faktycznie dużo ciekwaych rzeczy tam jest, dziękuje za to, że się modlisz za nas. Ostatnio dostałam od siostry zakonnej taki obrazek, na którym jest napisane, iż Bóg obiecuje bezpieczne lądowanie, a nie spokojny lot! Jeszcze raz dzięki i ja równiez za nas wszytskich sie modlę.
 Józia: 21.12.2007, 18:36
 Basiu, pragniesz iść do zakonu, przesyłam dla Ciebie stronę która na pewno dużo Ci wyjaśni o powołaniu tj; www.mateusz.pl/mt/10/pk-jp.htm Wspieram Cię modlitwą
 Józia: 17.12.2007, 15:14
 "Kochać Jezusa i żyć dla Niego, czy jest na świecie coś piękniejszego". Jeśli kochacie Jezusa tak naprawdę i zdolne Jesteście wszystko opuścić dla Jego miłości, macie powołanie. O wytrwanie w zakonie się nie martwcie, Jezus da Was łaskę wytrwania. Odwagi!!! Wspieram Was swoją modlitwą.
 Małgosia: 14.12.2007, 02:33
 Dołączam się do was. Coś się dzieje... Ale myślę, że potrzeba dużo cierpliwości, żeby coś jaśniejszego się ukazało... Czas pokaże, Wola Boża!
 Baśka: 08.11.2007, 20:55
 Dziękuje Kalinko za radę, skorzystam z niej. Mam podobne odczucia jak Natalia, jak jestem w kościele to moje serca się raduje i mogłabym z kościoła nie wychodzić. Dziękuje Wam. Ps. Dobrze, że tu przynajmniej mnie ktoś rozumie.
 Natalia: 04.11.2007, 16:38
 Doskonale rozumiem Bsię gdyż sama mam podobny problem..już od dawna czuje coś dziwnego, coś czego wcześniej nie czułam.....Bardzo kocham Boga i jesli On chce tego ode mnie to wstąpie do zakonu ale nie mam tej pewności..Pewna siostra powidziała mi kiedyś że nigdy nie można byc pewnym na 100% ale ja uważam że mimo wszystko trzeba wiedzieć że to to....Mam dopiero 15 lat a czasem najchętniej uciekłabym do kościoła i już nie wracała..Nie wiem co o tym mysleć...wiele osób mowi mi ze to za wcześnie , ze mam jeszcze czas....Ale to jest silniejsze ode mnie....Chciała bym z kims o tym porozmawiać wiec prosiła bym o kontakt natka-tusia20@o2.pl z góry dzieki:*
 Kalina: 27.10.2007, 20:52
 W odpowiedzi, na Twoje Słowa, Basiu. Widzisz, nie wiem,co w końcu postanowisz, ale wiem, ze nie warto podjmowac żadnego kroku, jeżeli nie dostałaś odpowiedzi od Pana. Ja wierzę, że służba i ostateczne oddanie sie Jemu, nie musi się łączyc z zakonem. Ja oddałam życie Bogu, stał się On moim Zbawicielem, i wierzę, że przygotował mi drogę dając mi wspaniałe życie w ciągłej społeczności z nim. Zastanów się, ale tak naprawdę poproś Boga o odpowiedz, a wtedy lęk zniknie.
 Baśka: 01.09.2007, 13:37
 "Żyć dla Ciebie Panie"...piękne słowa, wogóle piękny wiersz. NIe wiem kochania co mam zrobić, bo z jednej strony bardzo pragnę iść do zakonu,a zdrugiej strony boję się, ze nie wytrwam, że to jednak nie ta droga, że gdzie ja? Nee wiem co robić, borykam się każdego dnia.
(1)


Autor

TreśćPoprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej