Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

List od Jezusa

Jak się czujesz? Musiałem napisać do Ciebie krótki list, aby Ci powiedzieć, jak troszczę się o Ciebie. Widziałem Cię wczoraj, jak rozmawiałeś ze swoimi przyjaciółmi. Czekałem na Ciebie cały dzień mając nadzieję, że chciałbyś porozmawiać ze mną. Dałem Ci zachód słońca, abyś zakończył Twój dzień, i chłodny podmuch wiatru, abyś odpoczął, i czekałem. Nie przyszedłeś. To mnie zraniło, ale nadal Cię kocham, ponieważ jestem Twoim Przyjacielem.

Widziałem Cię śpiącego zeszłej nocy i chcąc dotknąć Twoich brwi rozlałem światło księżyca na Twoją twarz. Znowu czekałem, chciałem przyjść, abyśmy mogli porozmawiać. Mam tak wiele prezentów dla Ciebie.

Obudziłeś się i pobiegłeś do szkoły. Moje łzy były w deszczu. Gdybyś tylko mnie posłuchał - KOCHAM CIE!

Próbuję Ci to powiedzieć przez błękitne niebo, cichą, zieloną trawę, szepczę to w liściach na drzewach i w kolorach kwiatów. Wykrzykuję Ci to w strumieniach górskich. Ubrałem Cię w ciepłe promienie słońca i nasyciłem powietrze zapachami natury. Moja miłość do Ciebie jest głębsza niż ocean i większa niż największa potrzeba w Twoim sercu.

Proszę porozmawiaj ze mną. Proszę Cię, nie zapominaj o mnie. Chciałbym podzielić się z Tobą tyloma rzeczami. Nie będę Ci więcej przeszkadzał. Decyzja należy do Ciebie. Wybrałem Cię i ciągle czekam, ponieważ...

List od Jezusa

KOCHAM CIĘ !!!Wasze komentarze:
 Alicja2 : 24.02.2024, 07:36
 Jezu przepraszam Cie najmocniej jak tylko potrafię, przebacz mi.
 Bożena : 07.01.2024, 21:33
 Panie Jezu, jestem w głębokiej żałobie, proszę pomóż mojemu mężowi osiągnąć Szczęście Wieczne. Tak bardzo za nim tęsknię.
 Irena : 05.01.2024, 07:19
 Kocham Ciebie Panie Jezu I Ufam Tobie. Tęsknię za Tobą. Irena
 Beata Rozkuszka: 02.01.2024, 19:49
 Jezu Ufam Tobie,kocham Cie. Ty sie tym zajmij. Pragne byc z Toba w Niebie ,i pragne sluchac Twoich przypowiesci.Amen Maryjo modl sie za nami.
 marzena aneta: 08.04.2023, 19:03
 List od Jezusa dziękuję Jezu kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu kocham Cię ocal mnie dziękuję Jezu kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 17.12.2022, 09:38
 Jezu kocham Cię dziękuję Jezu przepraszam Cię za moje grzechy wybacz dziękuję prowadź mnie dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu prowadź nas wszystkich żebyśmy się kochali szanowali dziękuję Jezu proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Magdalena: 20.08.2022, 22:44
 Panie, kocham Cię i potrzebuję tak bardzo Twojej Miłości...❤️ Jesteś tak bardzo piękny, Panie...
 Twoja córka: 08.01.2022, 19:44
 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😇
 Dorota babcia mama : 08.11.2021, 19:41
 Jezu kocham Dziękuję Ci za cud Dziękuję Ci za uzdrowienie mojego wnuka Szymona oJezu to był cud


 jarek ruciński: 14.09.2021, 16:29
 Kochany Boze Ojcze dzikuje ci za kazda pomoc ktora ofiarujesz mi .Mimo ze choruje mnnie pracuje mam na jedzenie na leki .ludzie ktorzy umieja kochac pomagaja mi.Chcialbym prosic w imieniu pana naszego Jezusa Chrystua abys nie zostawil ich nigdy wpotrzebie.Daj im zdrowie i milosc.Obiecuje za nich wielka modlitwe.Niech Bóg was błogosławi.dziekuje
 Jarek Rucinski(JEZU UFAM TOBIE: 06.02.2021, 11:39
 Prosze wszystkich o wielka modlitwe za nas.W moich intencjach aby kochany Ojciec Bog wysluchal mnie.Obiecuje za was modlitwe.Maryjo modl sie za nami.Boze nie zostawiaj nas.
 Maria: 20.11.2020, 19:43
 Jezu dziękuję Ci za każdy dzień, za każdą godzinę,za każdą minutę,za każdą sekundę...Jezu kocham Cię i ufam💓
 Jarek Ruciński: 04.06.2020, 18:27
 Niech każdego Bóg błogosławi i nie zostawia w potrzebie a Maryja zawsze tuli nas.Jezu ufam Tobie.Proszę o modlitwę za nas.
 mariola: 26.07.2018, 18:36
 jezutezciekochammocnoccalusy
 jarek rucinski(Jezu ufam Tobie: 14.01.2018, 17:50
 Kochany Boże nawracam się już długo.Błądzę jak małe dziecko.Mimo że nie jestem głuchy ,ślepy.Czuję się jak obłąkany.To grzech przebija moje serce zatrutą strzałą.Mimo że tak się czuję jestem ci wierny .Nie jestem rycerzem jakbyś chciał.Lecz nie jestem już takim jak byłem kiedyś.Zmieniam się mimo że nie widzę tak bardzo tego.Ja krzyczę do ciebie dziś jutro i zawsze.Wołam pomóż mi choremu przez życie człowiekowi.Pomagam wszystkim którzy mnie o to poproszą.Modlę się codzinnie kilka razy dziennie.Przyjmuję komunię świętą.Ale to wszystko jest za mało.Nie czuję abym kochał ciebie tak bardzo jakbyś chciał.Dziękuję natomiast że kochasz nas za dwóch.Proszę nie zostawiaj mnie mimo moich grzechów słabości i głupoty którą noszę w sercu.Módl się mistrzu z Maryją za mnie i moich bliskich.Proszę wszystkich o modlitwę.
 helena: 24.06.2017, 08:03
 kocham cię PANIE JEZU I UFAM TOBIE...
 Asia: 13.03.2017, 01:03
 Kocham Cię Jezu z całego serca,Jezu ufam Tobie.
 Paweł: 07.11.2016, 16:29
 Ty wiesz Jezu ze ja ciebie też mocno kocham przepraszam cie za moje grzechy ale tak jak ci obiecałem przyjdzie dzień kiedy do końca życia będziemy z sobą rozmawiać dzień i noc obiecuje ci to i dotrzymam obietnicy KOCHAM SIĘ MÓJ NAJDROSZY PRZYJACIELU NIGDY NIE ZAPOMNIĘ TEGO DNIA KIEDY PIERWSZY RAZ W ZYCIU POCAŁOWAŁEM CIEBIE W GŁOWĘ KOCHAM CIĘ TWÓJ WIERNI SZŁUGA I PRZYJACIEL PAWEŁ :)
 paweł: 24.10.2016, 20:34
 kocham cie
 Wiesława: 23.09.2016, 14:40
 JEZU, KOCHAM CIĘ... I UFAM...
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść

Nowości

Grzegorz VIIGrzegorz VII

Modlitwa do św. Grzegorza VIIModlitwa do św. Grzegorza VII

Związki Jezusa ze świątyniąZwiązki Jezusa ze świątynią

ks. Tadeusz Lisieckiks. Tadeusz Lisiecki

Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)

Przewlekła biegunka u dzieckaPrzewlekła biegunka u dziecka

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej