Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
List od Jezusa

Jak się czujesz? Musiałem napisać do Ciebie krótki list, aby Ci 
powiedzieć, jak troszczę się o Ciebie. Widziałem Cię wczoraj, 
jak rozmawiałeś ze swoimi przyjaciółmi. Czekałem na Ciebie cały dzień 
mając nadzieję, że chciałbyś porozmawiać ze mną. Dałem Ci zachód 
słońca, abyś zakończył Twój dzień, i chłodny podmuch wiatru, 
abyś odpoczął, i czekałem. Nie przyszedłeś. To mnie zraniło, ale nadal 
Cię kocham, ponieważ jestem Twoim Przyjacielem. 

Widziałem Cię śpiącego zeszłej nocy i chcąc dotknąć Twoich brwi 
rozlałem światło księżyca na Twoją twarz. Znowu czekałem, chciałem 
przyjść, abyśmy mogli porozmawiać. Mam tak wiele prezentów dla Ciebie. 

Obudziłeś się i pobiegłeś do szkoły. Moje łzy były w deszczu.
Gdybyś tylko mnie posłuchał - KOCHAM CIE! 

Próbuję Ci to powiedzieć przez błękitne niebo, cichą, zieloną trawę, 
szepczę to w liściach na drzewach i w kolorach kwiatów. Wykrzykuję 
Ci to w strumieniach górskich. Ubrałem Cię w ciepłe promienie słońca 
i nasyciłem powietrze zapachami natury. Moja miłość do Ciebie jest 
głębsza niż ocean i większa niż największa potrzeba w Twoim sercu. 

Proszę porozmawiaj ze mną. Proszę Cię, nie zapominaj o mnie. 
Chciałbym podzielić się z Tobą tyloma rzeczami. Nie będę Ci więcej 
przeszkadzał. Decyzja należy do Ciebie. Wybrałem Cię i ciągle czekam, 
ponieważ... KOCHAM CIĘ !!!
   

Wasze komentarze:
 mariola: 26.07.2018, 18:36
 jezutezciekochammocnoccalusy
 jarek rucinski(Jezu ufam Tobie: 14.01.2018, 17:50
 Kochany Boże nawracam się już długo.Błądzę jak małe dziecko.Mimo że nie jestem głuchy ,ślepy.Czuję się jak obłąkany.To grzech przebija moje serce zatrutą strzałą.Mimo że tak się czuję jestem ci wierny .Nie jestem rycerzem jakbyś chciał.Lecz nie jestem już takim jak byłem kiedyś.Zmieniam się mimo że nie widzę tak bardzo tego.Ja krzyczę do ciebie dziś jutro i zawsze.Wołam pomóż mi choremu przez życie człowiekowi.Pomagam wszystkim którzy mnie o to poproszą.Modlę się codzinnie kilka razy dziennie.Przyjmuję komunię świętą.Ale to wszystko jest za mało.Nie czuję abym kochał ciebie tak bardzo jakbyś chciał.Dziękuję natomiast że kochasz nas za dwóch.Proszę nie zostawiaj mnie mimo moich grzechów słabości i głupoty którą noszę w sercu.Módl się mistrzu z Maryją za mnie i moich bliskich.Proszę wszystkich o modlitwę.
 helena: 24.06.2017, 08:03
 kocham cię PANIE JEZU I UFAM TOBIE...
 Asia: 13.03.2017, 01:03
 Kocham Cię Jezu z całego serca,Jezu ufam Tobie.
 Paweł: 07.11.2016, 16:29
 Ty wiesz Jezu ze ja ciebie też mocno kocham przepraszam cie za moje grzechy ale tak jak ci obiecałem przyjdzie dzień kiedy do końca życia będziemy z sobą rozmawiać dzień i noc obiecuje ci to i dotrzymam obietnicy KOCHAM SIĘ MÓJ NAJDROSZY PRZYJACIELU NIGDY NIE ZAPOMNIĘ TEGO DNIA KIEDY PIERWSZY RAZ W ZYCIU POCAŁOWAŁEM CIEBIE W GŁOWĘ KOCHAM CIĘ TWÓJ WIERNI SZŁUGA I PRZYJACIEL PAWEŁ :)
 paweł: 24.10.2016, 20:34
 kocham cie
 Wiesława: 23.09.2016, 14:40
 JEZU, KOCHAM CIĘ... I UFAM...
 darula: 11.09.2016, 07:51
 ja Ciebie też kocham, Jezu.
 jarek ruciński(Jezus ufam Tobi: 17.02.2016, 14:56
 MODLCIE SIE ZA MNIE.
 Jarek Ruciński: 16.12.2015, 17:41
 Jezu ufam Tobie.proszę módl się za mnie.Pogubiłem się.Maryjo okryj mnie swoim płaszczem.
 Wiola: 01.11.2015, 12:33
 Panie Boże dziękuję za list, za wszystko, przepraszam za wszystko, KOCHAM CIĘ!
 kasjana: 21.02.2015, 22:25
 dziękuję za ten wczorajszy czerwony krzyż nad blokiem na niebie. Dziękuję. Ale wiem że bardziej zależy temu który ludzkość przemienił w Siebie, aby stworzenie prawdziwie żyło i radowało się .
 Halina: 11.02.2015, 17:30
 Dziękuję Ci za wszystko co mi dajesz
 Jarek Ruciński JEZU ufam TOBIE: 23.08.2014, 07:44
 Czy to grzech jest kochać?Czy to grzech jest że chcemy być razem z dziećmi?A może grzechem jest że modlę się o łaskę żebyśmy zamieszkali razem z dziećmi ze sobą.Jak to nie jest grzech więc proszę Ciebie Boże w i mieniu Jezusa Chrystusa pozwól nam być razem i zamieszkać ze sobą.Jezusie moje serce krwawi boleść jaką mam nie da się opisać.Dusza rozpacza.Kolce jakie teraz noszę w sobie to cierpienia które ofiaruję za te dzieci.Obiecałem że będę dla nich wielką podporą.Uczył ich będę samych dobrych rzeczy.Proszę Ciebie Tatusiu niech twoja wola pomoże nam.Ojcze byłem ci wierny jak bliżniaki w łonie matki które nigdy się nie rozłączają.Nie patrz na moją marność.Izy ostanie słowa przed śmiercią były CYTUJE JARKU PROSZĘ ZA OPIEKUJ SIĘ MOIMI DZIEĆMI KOCHAJ JE.WIERZĘ ŻE BĘDZIESZ DOBRYM DLA NICH.Zamknęła oczy.Na pogrzebie Przysięgałem jej że zrobię to.Proszę Ojcze w Twojej miłości pomóż nam.Jezu ufam Tobie!!(Pawełku Krzysia i Emma kocham Was i wiem jak bardzo wy kochacie mnie.dziękuję.módlcie się proszę w naszych intencjach.
 Jarek Ruciński JEZU ufam TOBIE: 23.08.2014, 06:47
 Wicher w moim sercu który ostatnio ubolewa w moim sercu.I cierpienia na duszy.Są to tylko rany które umacniają całego mnie.Zło wchodzi drzwiami i oknami.Jezu mój drogi przyjacielu nigdy nie ufałem Tobie jak w tej chwili.Idę ciemną doliną.Potykam się codziennie.Lecz zawsze mogę liczyć na Ciebie.Droga moja dla mnie jest nieznana.To co się dzieję teraz w moim życiu jest to czerń odblasku zła.Kochany Jezusie ty z najgorszego zła zrobisz piękne dobro.Dlatego tak bardzo chcę Ciebie kochać i ufać bezgranicznie.Dziękuję Ci że mimo moich wad i grzechów.Kochasz mnie tak bardzo.Twoja cierpliwość jest dla mnie łaską.Panie proszę Ciebie.Pomóż nam.Dzieci Izy tak bardzo mnie kochają.Ja również kocham je.Prosimy zrób co w twojej mocy abyśmy zamieszkali razem ze sobą.Niech się stanie wola Twoja nie moja.Pamiętaj o mój Boże że zawsze byłem Ci wierny mimo że jestem takim marnym człowiekiem.Jezu Miłosierny, o Jezu, o Jezu, Jezu mój, Panie ukochany. Jezu Wszechmogący, o Jezu,o Jezu, Jezu, ulecz moją duszę i moje rany. Jezu, Królu Nieba i całego świata, Jezu ,oczyść mnie z grzechu mojego. Jezu,spraw mój Jezu,o Jezu, Bym wkroczył do królestwa Twojego. Jezu ,o Jezu,Jezu, mój Panie, Przez Twoją krew Świętą i Boleść Twoją. Chcę Ci oddać wszystko co mam, Chcę byś pozostał ostoją moją. O Jezu ,o Jezu sprawiedliwy, Powierzam siebie Twej Boskości. Jezu,Boże, Królu Miłosierny, Pragnę być z Tobą aż do wieczności.Jezu ufam Tobie.
 Ewelina: 19.06.2014, 19:52
 Panie Jezus kocham Cię, wielbię Cię, ufam Ci. Jesteś moim Światłem, które rozświetla mi mroki życia. Zawierzam Ci całe moje życie, moje dzieci,męża i wszystko czym jestem i co posiadam. Tyle lat zamarynowałam żyjąc gdzieś obok Ciebie. Jezu miłości moja, bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną.
 Danuta: 07.05.2014, 20:36
 Jezu Ufam Tobie,Jezu Kocham Cie.
 Madzia: 02.04.2014, 18:07
 ,,Praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy" i ,,W miłości siła, miłość to najpotężniejsza broń" To moje dwa motta życiowe Panie wlej w moje ręce łaskawość, by nikogo nie zraniły. Wlej w moje mięśnie siły bym z łatwością znosiła znoje ziemskiej wędrówki. Przyjacielu jestem do twojej dyspozycji, bo Cię kocham!!!
 Bożena: 19.03.2014, 21:10
 Panie Jezu,jesteś moim największym odkryciem ,przemieniłes moje życie,wlewasz w moje serce pokój.Dzięki Tobie czuję się szcześliwa .Kocham Ciebie.
 jarek ruciński(Jezus ufam Tobi: 25.01.2014, 16:26
 Kochani z przykrością zawiadamiam wszystkich że 20.01.2014 odeszła moja najdroższa przyjaciółka Izabela Sas.Zostawiła piątkę dzieci.Czwórka jest już w pogotowiu wychowawczym.Najstarszy z upośledzeniem lekkim został z babcią.Jako że nie jestem rodziną nie mogłem ich wziąć ze sobą.Jeszcze do przed wczoraj mogłem spotykać się z nimi.Lecz babcia dzieci ograniczyła mi spotkania z nimi.Opiekowałem się nimi bardzo dłuższy czas.Iza zdrowiała w szybkim tempie.Lecz serce jej jednak nie wytrzymało.Dzieci mnie bardzo kochają,ja jeszcze bardziej.Będę walczył w sądzie o opiekę prawną.Smutek jaki mam w sobie jest nie do opisania.Bardzo proszę o modlitwę za nich i ich matki za duszę.Boże pomóc nam nie zostawiaj tego tak.Obiecuję że zrobię wszystko aby było jeszcze lepiej niż było do tej pory. Najświętszy Panie, wszechmogący Ojcze i wieczny Boże, w Jezusie Chrystusie, Synu Twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Wprawdzie przygniata nas silnie konieczność śmierci, jednak podnosi nas na duchu obietnica przyszłej nieśmiertelności. Wierzącym w Ciebie, Panie, życie nie może już być odebrane, będzie ono tylko inaczej ukształtowane, gdy rozpadnie się w proch dom ziemskiego pielgrzymowania - będzie dla nas przygotowana w niebie wieczna ojczyzna. O Boże, uczyń życiodajną nadzieję w naszych sercach i dozwól, by ona pocieszyła nas w cierpieniu, którym jesteśmy nawiedzeni. Przygotuj i nas przez Ducha Świętego na ten wielki dzień chwały, gdy wskrzesisz wszystkich zmarłych, oraz dopomóż nam stanąć przed Twoim obliczem wraz ze wszystkimi miłującymi Cię, którzy nas wyprzedzili. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Tresć
Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej