Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Spójrz na krzyż

Spójrz na Krzyż, a zobaczysz głowę Jezusa pochyloną, aby cię pocałować, Jego ramiona rozwarte, aby cię objąć, Jego serce otwarte, by cię przyjąć, by zamkąć cię w swojej miłości. Skoro wiemy, że Krzyż jest znakiem największej miłości Chrystusa do ciebie i do mnie, przyjmijmy Jego Krzyż we wszystkim, co zechce nam dać i oddajmy Mu z radością wszystko, co zechce zabrać. Jeśli będziemy tak postępować, świat pozna, że jesteśmy Jego uczniami, że należymy do Jezusa, że czyny, które wykonujemy, ty i ja, nie są niczym innym, jak naszą miłością wcieloną w życie Matka Teresa Spójrz na krzyżWasze komentarze:
 marzena aneta: 12.04.2023, 00:48
 Spójrz na krzyż proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 jozek: 31.10.2017, 03:54
 Jezu daruj mi moje grzechy przyjmij mnie do swojego krolestwa w godzinie mojej smierci…
 Wanda Anna: 20.07.2012, 14:50
 Jezu daj mi siłę nieść mój krzyż ,ja już nie mam siły,kiedy daje swoje serce a dostaję kłamstwo.
 aga: 23.05.2012, 15:36
 Jezu Wybacz za ten krzyż którego nie upilnowałam, wybacz ..co ze mnie za człowiek.
 anula: 13.01.2010, 22:09
 ...wtedy, gdy boli najbardziej przylgnij do Krzyża...
 nd: 25.11.2009, 12:37
 Wszystko co napisała matka Teresa jest prawdą. Zgadzam się z Nią całkowicie. A teraz podzielę się tym co przeżyłam w tym roku podczas błogosławieństwa Krzyżem w Godzinie Miłosierdzia. Otóż gdy Kapłan podszedł z Krzyżem i rozpoczął błogosławieństwo z Serca Pana Jezusa wiszącego na Nim wyszedł jeden promień i wszedł do mego serca. Odczułam Miłość, bojaźń ,ciepło- myślałam że zemdleję. "O cuda, cuda niepojęte..."
 Kamil: 03.09.2009, 20:18
 Krzyżu Chrystusa bądź pochwalony... Bądź pochwalony w życiu tych, których doświadczenia życiowe przygniatają... Bądź im pociechę i ratunkiem...
 marzena: 29.08.2009, 22:55
 W tym znaku zwyciężysz
 człowiek: 21.07.2009, 08:46
 Krzyżu mój! im więcej upadam pod twoim ciężarem tym mocniej łączę się z CHRYSTUSEM,moje serce przenika nie kończąca się tęsknota do BOGA.Panie mój czy jestem godna dźwigać ten święty Krzyż ,czy to drzewo życia duszy będzie przeze mnie z wielką pokorą dźwigane.Naucz mnie JEZU dźwigać krzyż,aby boleść moją niebo tylko znało,bym mą boleść w ramionach JEZUSA złożyła , bym nigdy nie narzekała i radością nieba żyła.


 człowiek: 04.04.2009, 09:53
 Krzyż JEZUSA moim krzyżem, to moja droga do nieba,nie smuć się mój JEZU, nigdy nie pogardzę Twoim krzyżem,będę go dźwigać do ostatniej minuty mojego życia i chociaż czasem przygniecie i boleść wielką odczuję ,serce me wszystko zniesie bo Ciebie mój JEZU ponad wszystko miłuje .Twoja boleść moją boleścią,Twoja radość moją radością,Skarbie mojego serca.
 przegrana: 05.11.2008, 10:24
 niby wszystko wiemy, chcemy pamietac ,a zapominamy czasami tak szybko i gubimy się giniemy w wirze codziennego dnia. wiersz piękny, zycie w miłości jest piękne .
 przegrana: 05.11.2008, 10:20
 niby wszystko wiemy, chcemy pamietac ,a zapominamy czasami tak szybko i gubimy się giniemy w wirze codziennego dnia.
 bratek: 14.04.2008, 20:59
 Z miłości Boga do ludzi Pan Jezus oddał Swoje życie za nas ...Krzyż to mój ratunek...nie zdajmę go z mego serca , na nim umarł Jezus by dać mi życie i to życie wieczne . Codzienny krzyż to moje obowiązki i ludzie , których spotykam na swojej ścieżce ...czasem bywa trudno ale z Tobą Jezu mogę wszystkiemu podołać . Tam na Krzyżu umarł Bóg i otwarto Mu serce , z którego płyną do nas zdroje łask...to Sakramenty , chcę mieć zawsze czyste serce ...Jezus pochyla ku mnie Świętą Głowę , by obdarzyć i mnie pocałunkiem ...Jezus rozwarł Święte Ramiona bym mogła do Niego pójść i się przytulić , by znależć ukojenie ...Na każdego z nas czeka ...przepiękny wiersz ...błogosławiona Matko Tereso dziękuję Ci za te słowa ! Matko Tereso wypraszaj nam łaski u Jezusa a szczególnie tym , którzy są zagubieni i nie widzą wyjścia z ciemnego tunelu , którzy nie dostrzegają Krzyża naszego Pana Jezusa Chrystusa .
 Znany PANU BOGU: 11.04.2008, 01:49
 Wsaniała, niepojęta, prosząca miłość spływa na nas w pierwszej zwrotce. W drugej: skoro wiemy, to czemu tak skompo jest tych maleńkich krzyżyków naszej miłości do PANA. Krzyżyk przed snem, gdy wstanę, gdy wychodzę z domu, gdy siadam za kierownicą, gdy wsiadam do tramwaju, gdy zaczynam pracę, gdy żegnam przyjaciela, gdy, gdy... A w trzeciej zwrotce: tak mało jest krzyżyków na naszych piersiach, żeby świat poznał, że jesteśmy JEGO uczniami. Myślę że nie są to wielke i ciężkie krzyże. Ostatnie zdanie, to moja recepta i słówko do "Maggie" - Nikt nie nosi za ciężkiego krzyża - oby nam się tylko chciało chcieć. Jeśli kogoś obraziłem: Bardzo przepraszam!
 Monika: 08.04.2008, 00:42
 Przepiękne ...ogólnie myśli Matki Teresy są tak subtelne, proste, a zarazem potężne i głębokie.
 sylvia: 04.04.2008, 23:33
 Boze prosze wspomoz mnie, abym umiala kochac tak jak Ty - mimo wszystko i ponad wszystko.
 leszek: 04.04.2008, 17:42
 Bóg chyba nie mógł nas bardziej kochać ;)
 Iza: 03.04.2008, 19:33
 to cud że bóg kocha mimo wszystko...
 :): 03.04.2008, 17:33
 nie wszystko mozna i trzeba rozumiec.. na szczescie...:) bo Bóg kocha mimo wszystko
 ardawl: 03.04.2008, 15:46
 Krzyz - Milosc Nieskonczona. Nieskonczona gdyz trwa za zycia i po smierci. Jakze Ta Milosc jest rozna od naszej ludzkiej - dlatego ciezko nam ja zrozumiec.
(1) [2]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9

św. Stanisław Papczyńskiśw. Stanisław Papczyński

Modlitwa do św. Stanisława PapczyńskiegoModlitwa do św. Stanisława Papczyńskiego

Litania do św. Stanisława PapczyńskiegoLitania do św. Stanisława Papczyńskiego

Stanisław Papczyński - wizja czyśćcaStanisław Papczyński - wizja czyśćca

Katedra w ReimsKatedra w Reims

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej