Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Dziękuję Ci Panie

- za to, że jesteś przy mnie, nawet przy złej godzinie - za to, że mogę na Ciebie liczyć, nawet gdy świat milczy - za to, że nie zostawiasz mnie, choć często smucę Cię - za to, że sił mi dodajesz, ze mną zostajesz - za to, że mam choć trochę dobrego, wiem, przy Tobie nie stanie mi się nic złego - za to, że wiarę dajesz mi, gdy brak mi sił - za to, że jesteś blisko, mając Ciebie - mam wszystko - za to, że jesteś Przyjacielem, wiernym Towarzycielem - za to, że wszystko Ci powiem, Ty wysłuchasz i podpowiesz - za to, że Matkę swoją, moją nazwałeś, a za mnie krew swoją przelałeś - za to, że cierpiałeś tyle, znosiłeś wszystkie złe chwile - za to, że przeze mnie umarłeś, cudów dokonałeś - za to, że kochasz mnie, choć ja czasem zapominam Cię - za to, że Ciebie mam i czekasz na mnie u nieba bram - za to, że cały czas, gdy mi źle, powtarzasz mi: wcale tak nie jest, dla świata nie jesteś cieniem! Anna Dziękuję Ci PanieWasze komentarze:
 Janina : 06.08.2023, 16:24
 Dziękuje Ci Panie Jezu że mnie wysłuchałeś
 marzena aneta: 12.04.2023, 00:42
 Dziękuję Ci Panie dziękuję Jezu kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu módl się za nami dziękuję Jezus zwyciężył to wykonało się szatan pokonany Jezus złamał śmierci moc Jezus jest panem o alleluja po wieczne czasy królem królów jest dziękuję Jezu kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Jola: 23.02.2023, 08:02
 Dziękuję za to że mnie kochasz że że jesteś ze mną w trudnych chwilach gdy życie daje w kość za Te cierpliwość wyrozumiałość gdy jestem zła na Ciebie za to wszystko Bóg zaplac
 Aneta: 29.01.2023, 22:41
 Dziękuję Ci Panie za to, że niemożliwe staje się możliwe, za to, że mam wokół siebie tyle dobrych ludzi. Za to, że pomimo iż wielokrotnie o Tobie zapominam Ty zawsze przy mnie jesteś.
 Janina : 25.01.2023, 13:07
 Dziękuje Ci Panie Jezu że mnie wysłuchałeś. Ufam Tobie...
 marzena aneta: 17.12.2022, 23:35
 Dziękuję Ci Panie dziękuję prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Mama : 09.08.2022, 18:33
 Dziękuje Co Panie za dziisiejszy dzień że wysłuchałeś moją prośbę.
 Janina: 16.05.2022, 21:51
 Dziękuję Ci Panie Jezu za to ze mnie dzisiaj wysłuchałeś i wszystkie wyproszone łaski. Kocham Cię Jezuniu.Ufam Tobie i proszę o opatrzność boską nad moją rodziną.
 Bozena: 23.07.2021, 18:39
 Dziękuję Panie Jezu za wszystko❤


 Mirka: 09.11.2020, 02:00
 Dziekuję PANIE JEZU za kazda CICHO I SPOKOJNIE - bez bólu- PRZESPANĄ NOC mojego cięzko chorego syna
 Anna: 18.04.2020, 16:51
 Panie Boże dziękuję Ci za życie , za Rodzinę i dziękuję Ci za ludzi, których spotkałam na swojej drodze. Panie Boże dziękuję ci za to ze jesteś przy nas ,prowadzisz i czuwasz nad nami. Dziękuję za to że wyprowadzasz mnie nawet z największych opresji, kłopotów i intryg ludzkich. Panie Wierzę i kocham Ciebie.
 Aneta: 06.11.2019, 23:02
 Dziękuję Ci Jezu za moje dzieci, że byłeś zawsze blisko mnie gdy w szpitalu bałam się..o moja córeczkę. Dzięki Tobie Ją mam. Chwała Ci Panie.
 Matka: 26.01.2019, 17:43
 Dziękuję Ci Jezu za uleczenie relacji rodzinnych i za Twoje nieskończone miłosierdzie. Polecam Twojemu miłosierdziu córkę która spotyka się z mężczyzną po rozwodzie aby się opamiętała .
 Grażyna : 12.01.2018, 15:33
 Dziękuję Ci Panie Jezu że jesteś iże dane mi jest być katolikiem. dziękuję Ci za to że dałeś mi możliwość zrozumienia to iż aborcja to morderstwo. Dziękuję Ci że wysłuchałeś i pomogłeś aby projekt " Zatrzymać Aborcję " został przyjęty do procedowania przez posłów dnia 10.01.2018 roku. Ile kobiet które dokonały aborcji w następstwie są jak martwe, tak jak ja bałam się własnego wnuka, Swoją obojętność i swoje wrogie uczucia ( bo zabiłam 2 dzieci 1-1996 , 2-1999 ) przerzucałam na swoja synową. w 1996 r. była w tak złym stanie a bezpłatna dostępność do zabiegu zabijającegp dzieci było powodem iż się na to zgodziła. Po latach zrozumiałam że dałam pokroić tak bezbronne moje dzieci. Modlę się o wybaczenie , uzyskałam spokój , od lat dałam sobie prawo do płaczu i żalu. Teraz razem z innymi budujemy Kaplicę Dziecka Poczętego razem z Kościołem przy ul. J. Popiełuszki w Szczawnie Zdroju.
 sebastian: 14.09.2017, 05:53
 za całe życie Panie Jezu bądź blogoslawiony
 urszula UMS: 02.01.2017, 19:32
 Panie Jezu - mój Królu, dziękuję Ci za łaskę wiary. Za każdą radość, siłę do wykonania moich obowiązków, zdrowie. Za wspaniałych synów i męża, za dobrych ludzi jakich stawiasz na mojej drodze. Dziękuję Ci za Twoje przebaczenie i miłosierną miłość. Bądź uwielbiony w sercach ludzi których kocham i w sercach Twoich świętych.
 adela: 28.09.2016, 13:26
 Dziękuję Ci Panie Jezu za wiarę, nadzieję i miłość..amen
 EWA: 10.09.2016, 04:08
 Dziekuje Ci Panie za wszystko.KOCHAM CIE PANIE , JEZU UFAM TOBIE, MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE
 Tomek: 08.04.2016, 09:26
 Dziękuję Ci Panie Jezu, że mnie przemieniasz, że staję się lepszym człowiekiem. Proszę Cię o miłość do Wszystkich ludzi - przyjaciół i nieprzyjaciół. Proszę o dar męstwa i odwagi w tym czasie. Proszę byś przytulił mnie do swojego serca!
 Edyta: 27.01.2016, 21:41
 Dziekuje Panie JEZU że nigdy mnie nie opuściłeś i proszę naucz mnie kochać Bożą miłością.
(1) [2] [3]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 6

św. Barbaraśw. Barbara

Modlitwa do św. BarbaryModlitwa do św. Barbary

Litania do św. BarbaryLitania do św. Barbary

św. Jan Damasceńskiśw. Jan Damasceński

Modlitwa do św. Jana DamasceńskiegoModlitwa do św. Jana Damasceńskiego

Najbardziej popularne

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej