Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

List od Jezusa III

Moje dziecko!

Bardzo Cię kocham. W moich oczach jesteś godne Miłości. Stworzyłem Cię dokładnie takim jakim jesteś. Nie myśl źle o sobie, bo nie widzisz siebie takim, jakim ja Ciebie widzę. Właśnie takim Ciebie kocham.

Odpoczywaj w mojej Miłości. We wszystkim miej świadomość mojej Obecności. Daje Ci cierpliwość, radość i pokój. Postaraj się dostrzec moje czułe, troskliwe dary. Przecież jestem Twoim Pasterzem i chcę Cię prowadzić.

KOCHAM CIĘ!!!

Nie zajmuj się zbytnio sobą, to ja odpowiadam za Ciebie i nie pozwolę by Ci się stało coś złego! Będę Cię zmieniał w sposób subtelny i delikatny, lecz nie koniecznie wtedy gdy sam się będziesz o to starać. Nie chcę walczyć przeciwko Twoim wysiłkom, więc i Ty nie walcz ze mną. Raczej odpocznij w mojej Miłości. Tak bardzo pragnę i tęsknię za tą chwilą, gdy będę mógł Cię Kochać w Twojej Wolności.

Ciągle chcesz być "Kimś", a przecież tylko ja wiem kim Jesteś naprawdę. Uspokój się. Moja Miłość wystarczy. Zaspokoję wszystkie Twoje potrzeby. Popatrz na mnie:

List od Jezusa III

KOCHAM CIĘ!!!

Twój Niebieski Tatuś.
Gdziekolwiek jesteś,
o każdej porze dnia i nocy...Wasze komentarze:
 marzena aneta: 08.04.2023, 19:19
 List od Jezusa lll Jezu kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu kocham Cię ocal mnie proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 marzena aneta: 17.12.2022, 10:21
 List od Jezusa numer trzy dziękuję Jezu kocham Cię dziękuję Jezu ocal mnie dziękuję Jezu proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Jezu proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Jacek: 04.10.2016, 15:19
 Boski mistrzu przyjdź mi z pomocą jeszcze mocniej, przepraszam za swoje bardzo grzeszne życie i proszę o pomoc i ratunek. Dziękuję za miłość. Tą "mimo wszystko".
 JANINA: 16.02.2016, 19:58
 JESTEŚ MOJĄ MIŁOŚCIĄ,,DOBRZE WIESZ PANIE
 maz 3xojciec: 03.03.2015, 13:35
 Kocham Cie Panie i tesknie ...........
 Jarek Ruciński JEZU ufam TOBIE: 23.08.2014, 07:45
 Czy to grzech jest kochać?Czy to grzech jest że chcemy być razem z dziećmi?A może grzechem jest że modlę się o łaskę żebyśmy zamieszkali razem z dziećmi ze sobą.Jak to nie jest grzech więc proszę Ciebie Boże w i mieniu Jezusa Chrystusa pozwól nam być razem i zamieszkać ze sobą.Jezusie moje serce krwawi boleść jaką mam nie da się opisać.Dusza rozpacza.Kolce jakie teraz noszę w sobie to cierpienia które ofiaruję za te dzieci.Obiecałem że będę dla nich wielką podporą.Uczył ich będę samych dobrych rzeczy.Proszę Ciebie Tatusiu niech twoja wola pomoże nam.Ojcze byłem ci wierny jak bliżniaki w łonie matki które nigdy się nie rozłączają.Nie patrz na moją marność.Izy ostanie słowa przed śmiercią były CYTUJE JARKU PROSZĘ ZA OPIEKUJ SIĘ MOIMI DZIEĆMI KOCHAJ JE.WIERZĘ ŻE BĘDZIESZ DOBRYM DLA NICH.Zamknęła oczy.Na pogrzebie Przysięgałem jej że zrobię to.Proszę Ojcze w Twojej miłości pomóż nam.Jezu ufam Tobie!!(Pawełku Krzysia i Emma kocham Was i wiem jak bardzo wy kochacie mnie.dziękuję.módlcie się proszę w naszych intencjach.
 Jarek Ruciński JEZU ufam TOBIE: 23.08.2014, 06:48
 Wicher w moim sercu który ostatnio ubolewa w moim sercu.I cierpienia na duszy.Są to tylko rany które umacniają całego mnie.Zło wchodzi drzwiami i oknami.Jezu mój drogi przyjacielu nigdy nie ufałem Tobie jak w tej chwili.Idę ciemną doliną.Potykam się codziennie.Lecz zawsze mogę liczyć na Ciebie.Droga moja dla mnie jest nieznana.To co się dzieję teraz w moim życiu jest to czerń odblasku zła.Kochany Jezusie ty z najgorszego zła zrobisz piękne dobro.Dlatego tak bardzo chcę Ciebie kochać i ufać bezgranicznie.Dziękuję Ci że mimo moich wad i grzechów.Kochasz mnie tak bardzo.Twoja cierpliwość jest dla mnie łaską.Panie proszę Ciebie.Pomóż nam.Dzieci Izy tak bardzo mnie kochają.Ja również kocham je.Prosimy zrób co w twojej mocy abyśmy zamieszkali razem ze sobą.Niech się stanie wola Twoja nie moja.Pamiętaj o mój Boże że zawsze byłem Ci wierny mimo że jestem takim marnym człowiekiem.Jezu Miłosierny, o Jezu, o Jezu, Jezu mój, Panie ukochany. Jezu Wszechmogący, o Jezu,o Jezu, Jezu, ulecz moją duszę i moje rany. Jezu, Królu Nieba i całego świata, Jezu ,oczyść mnie z grzechu mojego. Jezu,spraw mój Jezu,o Jezu, Bym wkroczył do królestwa Twojego. Jezu ,o Jezu,Jezu, mój Panie, Przez Twoją krew Świętą i Boleść Twoją. Chcę Ci oddać wszystko co mam, Chcę byś pozostał ostoją moją. O Jezu ,o Jezu sprawiedliwy, Powierzam siebie Twej Boskości. Jezu,Boże, Królu Miłosierny, Pragnę być z Tobą aż do wieczności.Jezu ufam Tobie.
 moj 3list: 09.08.2014, 08:51
  bedzie jak ma ,,,byc? bo,jestes blisko mnie JEZU JEZU,UFAM TOBIE!
 'MÓJ': 02.07.2014, 15:07
  MÓJ JEZU. Miłości moja wprowadziłeś do mego serca KOGOŚ ,KOGOŚ wyjątkowego, DLACZEGO ,w ten sposób? BY doświadczyć ogromu Twej mocy. BY uwierzyć że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej. BY niewidzialnie przejrzec na oczy. 'KTOŚ' TU napisał : 'Jest takie czekanie ,ktore już jest spotkaniem. Jest taka ciemność,ktora już jest światłością.. Jest taka CISZA , CISZA w ktorej SŁYSZYSZ NIEWIDZIALNEGO" -TAK! i USŁYSZAŁAM USŁYSZAŁAM GŁOS BOGA: miłość jest moim darem. Jestem odblaskiem was- dlatego tam gdzie JA po środku staję jako trójosoba tworzę jedność tak doskonałą i stwarzam boskie 'my' łącząc się z wami. Zawsze na nas czekałeś? Przyjdź! W TEJ CISZY- jesteś pośród nas blisko. Odpowiadając na miłość .. SPÓJRZ na mnie.. SPÓJRZ TERAZ POPATRZ NA MNIE? W Twej ciszy w Twym milczeniu miłość daje znać. Ciiii... jestem czystą piękną miłością darem osoby dla osoby ,pochodzę od Tego ktory sam jest Darem i Źódłem wszelkich darów. To TY Boże zaszczepiasz w sercach ludzkich przez Ducha Świętego swój dar- miłość prawdziwą. WYKONAŁO SIE...


 angel: 19.06.2014, 19:30
 kocham cię moj Jezu chciałabym ci się odwdzieczyć za miłość twą zrobiłabym dla ciebie wszystko i bardzo chciałabym ci dać najpiękniejszą miłość jaka istnieje!
 Mama księdza: 18.06.2014, 13:21
 Kocham Cię Jezu, błogosław nam tak jak Sam chcesz.Amen
 mania: 22.01.2014, 18:45
 naucz mnie być blisko Ciebie, naucz mnie modlić się, tak trudno mi nieraz skupić się na modlitwie, mój synek choruje jest alergikiem - uzdrów go, wiesz że Cie kocham tylko nieraz tak ciężko tak trudno
 mania: 22.01.2014, 18:43
 naucz mnie być blisko Ciebie, naucz mnie modlić się, tak trudno mi nieraz skupić się na modlitwie, mój synek choruje jest alergikiem - uzdrów go, wiesz że Cie kocham tylko nieraz tak ciężko tak trudno
 joanna: 29.07.2013, 22:40
 JEZU, DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ,ZA TWOJĄ MĘKĘ,ŚMIERĆ I ZMARTWYCHWSTANIE. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI, KTÓRE KAŻDEGO DNIA DOŚWIADCZAM.KOCHAM CIĘ JEZU CAŁYM SERCEM.TOBIE JEZU ODDAJĘ TYCH, KTÓRYCH NOSZĘ W SWOIM BIEDNYM SERCU. JEZU NIE OPUSZCZAJ NAS. DOBRANOC JEZU DO ZOBACZENIA JEZU.
 Ania: 11.07.2013, 19:24
 Jezu tak bardzo Cię kocham.Kocham Cię nad życie.Bez Ciebie moje życie nie miało by sensu.Ty jesteś dla mnie wszystkim czuję,że jesteś przy mnie choć nieraz nie zasługuję na Twoją dobroć bo czasami grzeszę ale wiem,że mi zawsze wybaczysz. Bardzo Cię kocham!!!
 jest cisza: 06.07.2013, 20:31
 Kocham Cię !!! Przyjdź do mnie z pomocą !!!! Bracie, który nie wiesz, na co czekasz, który trzymasz się kurczowo tego, czego w sobie nie cenisz. Jak rozbitek nie wiesz, co robić. Jak rozbitek czujesz pustkę wśród gromady. Jak rozbitek chodzisz po omacku, pośród blasku neonów i łukowych lamp. Jest takie czekanie, które już jest spotkaniem. Jest taka ciemność, która już jest światłością. Jest taka cisza, cisza w której, cisza w której słyszysz NIESŁYSZALNEGO
 dominika : 11.10.2012, 19:27
 Kocham Cie nad zycie.
 darek: 21.06.2012, 07:01
 dziekuje ci Jezu za takie zycie.juz czas je skonczyc
 aga: 23.05.2012, 15:29
 Jezu przepraszam za moją niecierpliwość o powątpiewanie ale sam widzisz jak mi ciężko, najgorsze jest to że to wynik mojej głupoty i grzechów, wybacz Jezu, odpuść grzechy i prowadź ku wolności.
 Magdalena: 06.04.2012, 13:58
 Jezu ufam Tobie i bardzo Cię kocham
(1) [2] [3]


Autor

Treść

Nowości

św. Elżbieta z Schönauśw. Elżbieta z Schönau

Modlitwa do św. Elżbiety z SchönauModlitwa do św. Elżbiety z Schönau

św. Grzegorz Barbarigośw. Grzegorz Barbarigo

Modlitwa do św. Grzegorza BarbarigoModlitwa do św. Grzegorza Barbarigo

Koronka do św. PeregrynaKoronka do św. Peregryna

Endoskopia przewodu pokarmowegoEndoskopia przewodu pokarmowego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej