Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Chrystusowa skarga

Nazywacie Mnie Mistrzem a nie pytacie Mnie. Nazywacie Mnie Światłem a nie widzicie Mnie. Nazywacie Mnie Drogą a nie idziecie nią. Nazywacie Mnie Życiem a nie pragniecie Mnie. Mądrością Mnie zwiecie a nie słuchacie Mnie. Pięknością Mnie zwiecie a nie kochacie Mnie. Bogatym Mnie zwiecie a nie prosicie Mnie. Wiekuistym Mnie zwiecie a nie szukacie Mnie. Miłosiernym Mnie zwiecie a nie ufacie Mi. Szlachetnym Mnie zwiecie a nie służycie Mi. Nazywacie Mnie Wszechmogącym a nie czcicie Mnie. Nazywacie Mnie Sprawiedliwym a nie lękacie się Mnie. Gdy was potępię nie dziwcie się...   

Wasze komentarze:
 ...;(: 30.08.2011, 11:28
 Tak mi przykro ...Ale Cie praggne !!:**
 Andre: 26.10.2010, 17:01
 Jezus do Św. Faustyny: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla Mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie Moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem Swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się Serce Moje, gdy oni wracają do Mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili Serce Moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki Mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym Sercem Moim, wpadną w sprawiedliwe ręce Moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla Mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski Moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im czego pragną.(Dz 1728)
 jacek-chicago,42 lata: 25.05.2010, 18:34
 zaufalem, otworzylem serce bedac na dnie i oddalem wlasna wole Jemu, ukochanemu Zbawicielowi, po 9 miesiacach nawrocenia zmienil mnie juz bardzo, az chce sie zmieniac, wrecz prosze teraz, kocham cie moj Panie
 katolik: 22.05.2010, 16:54
 Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed fałszywymi nauczycielami. Kto nie boi się prawdy może skorzystać. http://tradycja-2007.blog.onet.pl/ Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności.
 człowiek: 01.12.2009, 14:39
 Mój Kochany! wybacz że czasem serce moje nie jest w zgodzie z moim ciałem,że oczy moje widzą tylko to co chcą zobaczyć,a uszy nie słyszą głosu tak kochanego ,to cała ja- zwykły nijaki człowiek i nic nie usprawiedliwia mojego zachowania,ale wiem jedno że nikt i nic nie oddali mnie od Ciebie ,mogę stać się największym zerem świata jeżeli Ty będziesz przy mnie .Raduje się moja dusza wtulona w ramiona Chrystusa.Najbezpieczniejsze ramiona świata.
 Maria: 08.11.2009, 13:49
 Tak, Agnieszko, masz rację, On - nie, to my, nasze intencje, mysli, słowa i czyny potępią nas na sądzie pośmiertnym-szczegółowym i uniemożliwią nam bycie z Bogiem, czyli Niebo. Ale oprócz Sprawiedliwości Bożej jest też - dzięki Jezusowi Chrystusowi - Miłosierdzie Boże więc jeśli chcesz... W górę serca!
 przegrana: 01.12.2008, 09:13
 szczęśliwk i nie zna kazni kto w PAŃSKIEJ ŻYJE BOJAZNI i żyje 10 przykazaniami i jest mądry i roztropny i KOCHA JEZUSA BO WSZYSTKICH KOCHA I ZYJE WTEDY PIĘKNIE.
 .: 18.10.2008, 23:29
 Przepraszam Cie Panie.
 ANDRZEJ.: 04.08.2008, 22:42
 PRZEPRASZAM CIĘ JEZU...


 irena: 26.07.2008, 13:26
 PRZEPRASZAM CIE JEZU
 Maro: 17.06.2008, 10:29
 Jezu Władco i Panie daj nam choć trochę Twojej światłości i radości nieba tu na tej ziemi pełnej łez i cierpienia
 wojtek: 10.05.2008, 18:00
 Pragnę czynić więcej, naśaldować Cię pełniej, Jezu czemu tak ciężko. Kocham Cię ale boje się mówić o mojej miłości do Ciebie tak jak nie byl bym jej pewien. Czemu sie boje pojsc do przdu ?? Czemu tak czesto mysle o tym co inni o mnie mysla choc wiem ze to nie jest wazne. Chcę krzyczeć a nie moge. Panie Najmiilszy, Prosze pozwol mi
 Dana: 06.01.2008, 12:42
 To gorzka prawda spowodowana tym ,że "mamy uszy a nie słyszymy , mamy oczy a nie widzimy" ale byśmy się naprawdę otwarli na to co do nas mówi Jezus i docenili jego majestat to musimy tego pragnąć a wtedy potraktuje nas jak prawdziwych przyjaciół i dotrze do nas jego prawda i jest szansa na to ,że pozna nas na sądzie ostatecznym i nie potępi. Trzeba zrobić jednak wysiłek by nas pociągnął do siebie. Bóg czeka na nas ale nie będzie za nami gonił i nas prosił. On od nas niczego nie potrzebuje ale sam może nam dać wszystko czego pragniemy.Pozwólmy mu by nas w życiu prowadził a my kochajmy go i naśladujmy.
 MEGI: 19.12.2007, 00:42
 PRZEPRASZAM CIĘ JEZU
 Agnieszka: 01.08.2007, 11:36
 Jezus nikogo nie potępia!
(1)


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Wincentego PallottiegoModlitwa do św. Wincentego Pallottiego

Litania do św. Wincentego PallottiegoLitania do św. Wincentego Pallottiego

Ster życia, czyli o formacji sumieniaSter życia, czyli o formacji sumienia

U progu rajuU progu raju

O cokolwiek poprosisz...O cokolwiek poprosisz...

Najbardziej popularne

Życzenia dla BabciŻyczenia dla Babci

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Wyznanie wiary - CredoWyznanie wiary - Credo

Psalm 51Psalm 51

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej