Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za syna

Uformuj mi syna. Panie, który będzie dość silny, by wiedzieć, kiedy jest słaby, dość odważny, by stawić czoło samemu sobie, kiedy będzie się bał... Uformuj mi syna, którego pragnienia nie zastąpią uczynków... prowadź go, proszę, nie ścieżką wygodną i bezpieczną, ale pod naciskiem i ostrogą trudności i śmiałych wyzwań. Niechaj nauczy się mocno stać w czasie burzy; Niechaj nabierze współczucia dla tych, co upadli. Uformuj mi syna, którego serce jest czyste, a cele wzniosłe, syna, który będzie umiał zapanować nad sobą, zanim spróbuje podporządkować sobie innych, który będzie sięgał w przyszłość, nie zapominając o przeszłości. A kiedy dasz mu już to wszystko, dodaj, proszę, dość poczucia humoru, by zawsze umiał zachować powagę, ale nie traktował zbyt poważnie samego siebie... Wtedy ja, jego ojciec, ośmielę się wyszeptać: "Nie żyłem na próżno". Generał Douglas MacArthur Modlitwa za synaWasze komentarze:
 Matka : 11.04.2024, 13:24
 Jezu pomoz mojego synowi zdać jak najszybciej egzaminy na prawo jazdy. Jezu pomóż mu. Jezu TY się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
 Mama: 11.04.2024, 08:49
 Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Fabiana o uwolnienie duszy ze zla. Zeby zstapil na dobra droge i nie mial doczynienia ze zlymi ludzi, ktory doprowadzaja go do czynienia zla. Prosze o modlitwe zeby syn zeszedl na dobra sciezke I nie mial problemow.
 Opp: 27.03.2024, 08:46
 Proszę daj rozum i śile mojemu synowi ,sprowadź go na dobra ścieżkę
 Teresa: 25.11.2023, 21:04
 Matko Boża oddaję pod Twoją opiekę moje dzieci. Proszę wyprostuj ich drogi życiowe i pomóż im w nawróceniu do Boga i rodziny.
 Matka: 06.08.2023, 22:14
 Panie Boże spraw aby mój syn zmienił relacje do rodzicow, do Matki, do mnie. Aby dobrze radził sobie w szkole i za how Wal die dobrze w szkole. Miłej go w swojej opiece. Bóg zapłać
 Mama: 24.07.2023, 23:10
 Panie Boże proszę o potrzebne dary dla mojego kochanego syna Norberta. Ratuj go , żeby nigdy nie ustawał w wierze, oświeć go. Strzeż go od wszelkiego złego od wszelkich chorób. Daj mu radość życia, proszę.
 Mama: 19.06.2023, 21:11
 Jezu Chryste wysłuchaj moich próśb i dopomóż Synowi Dariuszowi w podróży w dniu jutrzejszym. Spraw aby szczęśliwie dotarł do celu , mimo zmęczenia aby pokonał podróż spokojnie i bez problemów. Jezu ufam Tobie
 Stasia: 19.06.2023, 08:28
 Jezu proszę z całego serca miej w opiece mojego Syna Tomasza, który w chwili obecnej jest leczony w szpitalu na odwyku. Proszę aby uwolnił się od nałogów i chciał zacząć nowe życie. Panie Jezu i Matko Najświętsza bądź zawsze przy moim Synu nie opuszczaj go w potrzebie, proszę o pomoc i dziękuję za mojego kochanego Syna.
 Krzysztof: 10.06.2023, 19:53
 Boże Ukochany proszę ,strzeż mojego jedynego syna Michała od zła wszelkiego,zachowaj go w zdrowiu i pokoju,oby życie jego uległo zmianie na lepsze,miej go w swojej opiece proszę ciebie Boże


 Mama : 06.06.2023, 22:12
 Panie Boże spraw aby mój syn zmienił relacje do rodziców. Aby dobrze radził sobie w szkole . Miłej go w swojej opiece. Bóg zapłać.
 Jopi: 24.05.2023, 22:53
 Panie Boże otocz opieką moich synów. Daj im siłę i zdrowie aby godnie żyli i pracowali. Są uczciwymi ludźmi. Proszę o błogosławieństwo dla nich i ich rodzin. Daj im zdrowie. Jezu ufam Tobie.
 Matka: 19.05.2023, 06:00
 Panie Jezu otocz opieka mojego syna Kamila, chron go przed złem i przed chorobami. Wspieraj Go w zdrowiu i szczęściu. Jezu niech dolegliwości miną, Jezu proszę o cud. Amen
 Mama: 13.05.2023, 23:18
 Panie Jezu proszę o błogosławieństwo dla syna Kacpra, aby zmienił relacje do rodziców, dopomóż mu w szkole czcigodny Ojcze Nasz.. Bóg zapłać.
 marzena aneta: 07.04.2023, 09:25
 Modlitwa za syna dziękuję modlitwa za synów dziękuję Boże uformuj mi synów dziękuję Boże kocham Cię proszę za moich synów żeby byli szczęśliwi zdrowi tych dwóch małych oddaje Ci na służbe sama będę służyć serviam tylko pomóż dziękuję Boże kocham Cię kocham moich synów nad życie szczególnie tego małego ignacego januarego chroń go strzeż go daj mu szczęśliwe dzieciństwo i józefowi gerardowi również dziękuję proszę o szczęście zdrowie dla dzieci wszystkich bo dzieci wszystkie nasze są w dorosłym życiu dziękuję proszę żeby się rodziły tylko chciane kochane planowane zdrowe dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 ES: 03.04.2023, 16:07
 Do Boga, Jezusa i Ducha Swietego prośba Mamy o łaski dla syna. Aby odrzucił to, co oddziela go od Boga i otrzymał dar pragnienia powrotu.Matko Boza Bolesna, Wspolodkupicielko, upros tę łaskę. Św Józefie módl się za nami. Miej w opiece naszą rodzinę bez Ojca. Św Ojcze Pio upraszam uzdrowienie duszy i ciała dla Karola.
 Kasia: 23.02.2023, 03:07
 Panie Boże dodaj siły Kamilowi, pozwól mu walczyć o siebie. Oswiec jego rozum. W Imię Ojca I Syna I Ducha Św Amen
 Matka: 17.02.2023, 09:46
 Boze pomóż dla mego syna Konstantego daj mu siły woli aby wszystko w rodzinie u niego bylob normalizowalosieb, daj mu zdrowia, aby kontakty z dziećmi bylib dobre, daj Boże aby wszystkie niezgody od niego odeszliby. Daj mu radość od wszystkich liudzi, Boze daj błogosławieństwo dla jego, daj jemu wiarą i nadzieję.
 Matka: 14.01.2023, 11:40
 Panie Jezu dodaj siły mojemu synowi Kamilowi. Błagam o cud wygranych, błagam nie opuszczaj gi w potrzebie. W Imię Ojca I Syna I Ducha Św Amen
 Mama: 08.01.2023, 17:30
 Boże chroń mojego syna Łukasza przed złem i depresją. Ratuj jego duszę,by mógł godnie przeżyć życie. Maryjo bądź nasza Mamą i wstawiaj się za nami.
 Ewa: 01.01.2023, 13:54
 Panie, proszę o potrzebne dary dla mojego kochanego syna. To dobry mężczyzna, którego trzeba prowadzić. Ma delikatny charakter, niepewność, niską samoocenę. Prowadź go prostą drogą do dobra. Spraw żeby nie był taki samotny. Amen..
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Autor

Treść

Nowości

św. Agnieszka z Montepulcianośw. Agnieszka z Montepulciano

Modlitwa do św. Agnieszki z MontepulcianoModlitwa do św. Agnieszki z Montepulciano

Litania do św. Agnieszki z MontepulcianoLitania do św. Agnieszki z Montepulciano

Do La Salette przybywają pielgrzymi z całego świataDo La Salette przybywają pielgrzymi z całego świata

Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)

Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej