Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak zaczarować palce?

     Ten trick pomoże ci wygrać każdy zakład - oczywiście, jeśli twój kolega da się na niego namówić. Zademonstruj mu najpierw jedno ułożenie ręki. Niech złoży ręce jak do modlitwy, by opuszki palców jednej dłoni opierały się na opuszkach palców drugiej: kciuk na kciuku, palec wskazujący na wskazującym itd. Następnie niech spróbuje odsunąć od siebie ręce tak daleko, jak to tylko jest możliwe, nie rozłączając ich jednak całkowicie. Wtedy jego dłonie utworzą coś w rodzaju daszku. Niech trzyma wszystkie palce w tej pozycji, oprócz trzecich (środkowych). Palce środkowe powinien zgiąć do wewnątrz, koniuszek na koniuszku, by jako jedyne wskazywały ku dołowi i opierały się o siebie środkową częścią. Wszystko jasne? Poproś kolegę, by trzymał palce w tym położeniu, odłączył od siebie tylko palce wskazujące i pokiwał nimi. Nie sprawi to najmniejszych trudności.

     Teraz niech potrząśnie krótko rękami. Załóż się z nim, że zdołasz tak zaczarować jego przedostatnie (serdeczne) palce, że nie da rady ich od siebie oderwać. Weź go za ręce i wypowiedz swoje ulubione magiczne zaklęcie. On ponownie robi ze swoich dłoni daszek, zgina palce środkowe i napiera opuszkami oraz kośćmi palców środkowych. Potem niech spróbuje oderwać od siebie serdeczne palce - ale próżne będą jego wysiłki!

     Kiedy kolega cię poprosi o zdjęcie z niego czaru, możesz mu powiedzieć, że zaklęcie należy do grupy tych, które nie dają się cofnąć.


NL

   Wasze komentarze:
 PORAŻKA!: 12.01.2017, 20:55
 NA TO NABIERZE SIĘ TYLKO 5 LATEK!!!!
 juk: 28.12.2016, 09:52
 Nie działa!
(1)


Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa