Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jak zrobić pułapkę na muchy?

     Aby wykonać łagodną pułapkę na muchy musisz się postarać o lejek, pudełko, dwa druciki, kawałek cienkiego sznurka nylonowego, trochę plasteliny, kropelkę kleju, kilka kawałeczków nadpsutego jedzenia — najlepiej starego sera.

     Przeciągnij dwa druciki nad szerszym końcem lejka w taki sposób, by krzyżowały się w środku. W punkcie, gdzie się krzyżują, przymocuj nylonowy sznurek. Sznurek można wcisnąć w kawałek plasteliny (można też przykleić sznurek do drucików klejem). Sznurek ma opaść do środka lejka i powinien w zasadzie sięgać aż do zwężenia. Wy wierć teraz otwór w pokrywce pudełka i wetknij w niego końcówkę lejka. (Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniego odstępu między dnem pudełka i końcówką lejka). Włóż przynętę do pudełka i zamknij je.

     Muchy, zwabione zapachem przynęty, zaczną wpełzać przez lejek do pudełka. Sięgający aż do zwężenia lejka nylonowy sznurek nie utrudnia wejścia do środka. Uniemożliwi im natomiast ucieczkę na zewnątrz. Kiedy wszystkie muchy z pokoju wejdą do pudełka, zamknij okna i wynieś pułapkę do ogródka. Tam możesz wypuścić muchy na wolność.


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa