Testy Psychotesty Zagadki Rebusy Cienie Pomoc Duchowa Zabawy Złudzenia Psychologia Quizy Triki

Jabłko z imieniem

     Twoi koledzy będą niepomiernie zdumieni, kiedy na szkolnej przerwie wyjmiesz z kieszeni jabłko z napisanym swoim imieniem! Jak to możliwe? Przede wszystkim musisz mieć dostęp do ogrodu, gdzie rośnie jabłoń. Może koło twojego domu jest sad albo mają go twoi krewni lub znajomi i pozwolą ci na tę sztuczkę. A teraz sposób, w jaki litery dostają się na jabłko. Wytnij z kolorowej taśmy izolacyjnej (używanej przez elektryków) litery swojego imienia. Gdy jabłka trochę podrosną, ale nie będą jeszcze w pełni dojrzałe, wejdź po drabinie na drzewo i przyklej litery na swoim "osobistym" jabłku.

     Musisz odczekać przynajmniej tydzień. Zerwij jabłko i odklej litery. Miejsca zakryte literami pozostaną bledsze, zaś twoje imię będzie się dumnie odcinać jaśniejszym kolorem na skórce czerwonego lub żółtego owocu. I co najważniejsze, w żaden sposób nie da się tego zetrzeć.

     Za pomocą tej sztuczki można robić wspaniałe osobiste prezenty. Napisz np. na jabłku imiona przyjaciół, którym chciałbyś dać prezent! (Podpisane jabłka z późnych odmian można miesiącami przechowywać w piwnicy).


NL

   Wasze komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.Autor

Tresć

Poprzedni[ Powrót ]Następny
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa