Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Dziękuje Ci

Dziękuję Ci, Boże, za tę rodzinę - za wszystkich siedzących razem przy śniadaniu, z radością w oczach, gotowych i chętnych przywitać nowy dzień.

Dziękuję Ci, że w ten słoneczny poranek nikt nie rozlał kawy, nie przypalił tostów, nikt nie walczył o gazetę, nie potrącił psa.

Dziękuję Ci, że dzisiejszy poranek nie rozpoczął się od łęku przed kłótnią z przyjacielem, przed klasówką, obawy przed jedynką za nie odrobioną pracę domową.

Dziękuję Ci za wesołe rozmowy, otrzymaną, a nie wymuszoną pomoc, pocałunek od syna, który jeszcze nie tak dawno twierdził, że jest już za duży na takie "czułości".

Dziękuję Ci, Boże, za tę rodzinę. Dziękuję Ci, że oprócz szarych poniedziałków mamy także takie dni; takie jak ten: wesoły, wypełniony miłością i uśmiechem. Pomóż mi docenić to teraz i zapamiętać ten dzień na później, kiedy znowu pojawią się burze.

Dzisiaj i każdego dnia - dziękuję Ci, Boże, za tę rodzinę.

Marion Stroud
   

Wasze komentarze:
 prosze: 06.05.2010, 09:47
 tego pragne,,,,,,,,,zrozumienia ,zgody i pomocy,,,,,,,,podpory,,i pewnosci jutra!,
 Ania: 20.11.2009, 01:01
 Dziękuję Ci Boże za moje dzieci i proszę o opiekę nad nimi ,żeby im się w życiu dobrze wiodło w zdrowiu i szczęściu.
 Małgorzata : 09.07.2009, 11:33
 Dziękuje Ci Boże za moją rodzinę Dziękuje Ci za wspaniałego męża który w trudnych dniach jest dla mnie podporą dziękuje za jego miłość do mnie Dziękuje Ci Panie również za moich wspaniałych synów którzy wnoszą tyle szczęścia i miłości do naszego życia Dziękuje Ci Panie z całego serca
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej