Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Wyznaczyć cel

Jezus powiedział, że nie trzeba martwić się o swoje życie,
czy będziemy mieli co jeść, w co się ubrać.
Bo życie to coś więcej niż tylko jedzenie i ubranie...
Nasz Ojciec wie, że ich potrzebujemy.
Natomiast musimy szukać Jego królestwa...
a rzeczy, których potrzebujemy i tak dostaniemy.

     Ojcze Niebieski, proszę, wyznacz naszym dzieciom właściwy cel. Powstrzymaj je przed rozpychaniem się łokciami, by w ten sposób zdobywać sobie popularność i przyjaźń. Powstrzymaj je przed pychą. Zachęć je do tego, aby z jednej strony doceniały swoje siły, z drugiej zaś poznawały swoje słabości. Niech wiedzą, że talenty darowałeś im po to, aby rozwijały je i wykorzystywały, służąc Tobie i ludziom. Pomóż im zdobyć właściwą hierarchię wartości, a odnajdą swoje miejsce w życiu.

     Zawsze brakuje nam odwagi, aby prosić Cię o to dla nich, Ojcze. Zrozum nas - bardzo kochamy nasze dzieci i chcemy chronić je przed wszelkimi trudnościami, a życie w ten sposób jest bardzo trudne. Ale Ty, Boże, wybrałeś dla ich życia dobry cel. Ty wiesz, dlaczego stworzyłeś je właśnie takimi, jakimi są i dlaczego mają żyć tu i teraz. Zatem chcielibyśmy prosić Cię jeszcze raz, Ojcze - wyznacz nam i naszym dzieciom właściwe cele.

Marion Stroud

   


Miłość potrzebuje stanowczości Miłość potrzebuje stanowczości
James C. Dobson
Niniejsza książka przedstawia sposoby działania w rodzinie, w której trwa kryzys małżeński. Zawiera ona pewne praktyczne propozycje postępowania, które mogą pomóc w zachęceniu obojętnego partnera do powrotu ku obowiązkom małżeńskim... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 tu_tej@o2.pl: 21.01.2010, 23:14
 Do Matki Boże oświeć ją i pomóc jej to zrozumieć. Nauczją zrozumienia , szacunku , zaufania dla drugiej osoby. Bóg nie uczy zrozumienia, modlitwą nie zmienisz córki, nigdy jej nie zmienisz ona sama musi to zrobić, zainteresuj ją czymś w życiu jakimś hobby idź z nią pokaż że jesteś jej przyjacielem a nie osobą która niby wie jak żyć. A dlaczego wszystko niszczy moze nie ma dostatecznej motywacji
 matka : 30.01.2009, 22:23
 panie Boże spraw aby moja córka wyznaczyła sobie jakiś cel w życiu i nim się kierowała bo do tej pory nie potrafi tego , czego się chwyci to od razu to niszczy a póżniej żałuje jak jest już za póżno. nie potrafi zrozumieć drugiej osoby, którą docenia dopiero po odejściu. Póżniej żałuje i rozpacza , myśli że wszyscy chcą dla niej żle a tak nie jest. Boże oświeć ją i pomóc jej to zrozumieć. Nauczją zrozumienia , szacunku , zaufania dla drugiej osoby.
 Łukasz Żaczkowski: 07.04.2008, 00:47
 Panie Boże proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej