Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nadmiar energii

Drogi Boże, czy wszystkie sześciolatki są hałaśliwe, rozkrzyczane, gadatliwe jak ten? Mały człowieczek, a tak ruchliwy i to od momentu jak tylko wstanie z łóżka, przez cały dzień aż do wieczora, gdy padnie na pościel i to dopiero wtedy, jeśli akurat nie ma niczego interesującego w telewizji!

Ma apetyt wilka, kocią ciekawość, wyjątkowy talent do barykadowania swojego pokoju i siłę głosu śpiewaka operowego. Jest za duży, aby traktować go jak niemowlaka, a jednocześnie za maly, aby dać mu całkowitą swobodę.

Boże, czasami wydaje mi się, że on sam nie wie, jak ma poradzić sobie z całą tą energią, która go rozpiera, a do tego jest beztroski, dlatego Anioł Stróż musi cały czas czuwać nad nim!

Prosimy, pomóż mu, Boże. I nam pomóż. Pomóż nam poznać sposób na to, aby jego energia znalazła bezpieczne ujście. Dziękujemy Ci za szkołę, kluby sportowe, pływalnie, biblioteki, parki, muzea i wszystkie te rzeczy, które możemy odnaleźć na placu zabaw. Dziękujemy Ci za tyle radości, którą on przeżywa każdego dnia. Pomóż nam cieszyć się nim takim, jaki jest teraz i zachęć nas do przeżywania wspaniałych przygód razem z naszym sześciołatkiem.

Marion Stroud


   


Miłość potrzebuje stanowczości Miłość potrzebuje stanowczości
James C. Dobson
Niniejsza książka przedstawia sposoby działania w rodzinie, w której trwa kryzys małżeński. Zawiera ona pewne praktyczne propozycje postępowania, które mogą pomóc w zachęceniu obojętnego partnera do powrotu ku obowiązkom małżeńskim... » zobacz więcej

Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej