Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Matki Najświętszej

Oto do stóp Twoich, Najświętsza Matko, garną się matki ze swymi dziećmi. Jako Matka Zbawiciela okazałaś tyle macierzyńskiej miłości dla św. Gerarda, naszego Opiekuna. Dlatego, licząc na jego pośrednictwo, chcemy się Tobie poświęcić w szczególny sposób.

Dziecię, które nosiłaś na swoich ramionach to prawdziwy Bóg. Jezus Chrystus, Syn Boga Najwyższego, zechciał być Twoim Synem. Przez Niego stałaś się tak wielka i można. To On uczynił Cię Królową świata i nieba. Cieszymy się z Twego wyniesienia ponad wszystkie stworzenia.

Znając Twoją dobroć, ufamy mocno, że weźmiesz nas pod płaszcz swojej opieki i obronisz nas przed każdym niebezpieczeństwem oraz pomożesz nam święcie wypełniać nasze posłannictwo i nasze obowiązki macierzyńskie.

Przez pośrednictwo św. Gerarda poświęcamy Tobie nasze życie, nasze serca, nasze rodziny i przede wszystkim nasze dzieci, które są naszą dumą, radością i światłem domowego ogniska.

O, Maryjo Niepokalana, prowadź przez życie nasze dzieci, aby tak jak Gerard stały się podobne do Twego Syna Jezusa. O Matko Błogosławiona, wspomnij, jak drżało Twoje Serce, gdy na życie Bożego Dzieciątka czyhał Herod. Jakże często ogarnia nas trwoga, bo przypadło nam żyć w trudnych warunkach pośród smutnego i okrutnego świata. Ty jedynie, Matko Boża, możesz nas ratować. Ratuj nasze dzieci i czuwaj nad naszymi rodzinami. A Ty, św. Gerardzie, zanieś naszą modlitwę do Matki Najświętszej, aby spieszyła nam z nieustanną pomocą. Amen.

   

Wasze komentarze:
 Ania: 05.05.2019, 06:48
 Najświętsza Mateczko proszę Cię opiekuj się moimi dziećmi, proszę wyproś dla mojej córki dobrego męża a dla mojego syna poprawę relacji małżeńskich. Kochana Mateczko wypraszaj łaski dla mojej rodziny u Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.
 ania: 15.04.2019, 19:52
 Najkochańsza Mateczko miej w swojej opiece moje dzieci , proszę o zdrowie dla nich, dla syna aby jego małżeństwo nie miało problemów, dla córki aby znalazła swoją drugą połówkę. Mateczko dla mnie o zdrowie i dobrą płatną pracę. Wypraszaj mateczko dla nas potrzebne łaski.
 1111: 01.06.2016, 08:31
 Panie! Ty powiedziałeś proście a otrzymacie..Ty wiesz czego nam trzeba. Proszę bardzo o modlitwę w intencji Pawła- o dobrą drogę oraz o pojednanie z jego rodzina tak tego pragne, o pojednanie z nami Blagam dzis jest dzien dziecka kocham go i pragne jego szczescia i i jego rodziny , Jaka bylaby by dla nas to radosc wiedziec ze sa szczsliwi.... Jezu ufam Tobie wez to w swoje rece Blagam Ojcze nasz....Zdrowas Mario .... Chwala ojcu....
 kamila: 24.05.2015, 16:46
 Matko Boża otaczaj opieką moją córkę.Błagam Cię o zdrowie dla niej , szczęście i długie życie .Święty Gerardzie módl się za nami.
 u: 11.04.2015, 00:11
 Mateńko kochana wstawiaj się za moją rodziną u Pana Boga naszego,dziękuję.
 matka: 30.06.2014, 13:42
 Matko Ukochana ratuj ks.Piotra.Amen
 Fajna Cipeczka ;*: 09.05.2013, 17:55
 jezu ufam tobie jezu kochamn cie !!
 rodzina: 18.07.2012, 13:53
 sw.mateczko nie dano nam bylo miec dzieci 21 lat po slubie niestety pogodzilismy sie ze jestesmy sami ale najwazniejsze ze sie kochamy najdrozsza blagam ciebie abys nas chronila i strzegla od nieszczesc i niepowodzen opikowala sie nasza rodzina pomogla w trudach i problemach jakie wyrzadzil nam nieuczciwy czlowiek modl sie za nami bog zaplac
 EWA: 07.05.2012, 12:39
 O Maryjo Niepokalana miej w swojej opiece moją rodzinę,proszę Cię o dużo łask dla Nas ,zdrowie ,szczęście i dużo miłości a przede wszystkim błagam Cię z całego serca o to abym mogła mieć jeszcze dzieci,dawać im miłość ,szczęście ,bezpieczeństwo i ciepły dom! ...Amen
 Ewelina: 08.12.2011, 12:01
 Święta mateczko najswietsza proszę cię o dużo łask dla nas i o zdrowie dla mojej całej rodziny Damiana ksawrego eweliny Izabeli andrzeja Dawida ilony Moniki michala maji karolka Marcina i spraw żebyśmy nigdy nie zbladzili ....
 anna: 10.08.2011, 16:19
 Matko Boża, Stolico Mądrości i Przybyku Ducha Świętego, błagam o pomoc w przygotowanu się do egzaminu
 Andrzej: 19.07.2009, 20:07
 Kochana Mateńko,pomóż Tobie zawierzam całą Moją rodzinę. Opiekuj się JASIEM prowadż drogą do BOGA Módl się za Nami wszystkimi...
 z rozpaczona mama: 17.02.2009, 12:59
 Kochana Mateczko pomusz kamilkowi pokonac ta chorobe Swiety Gerardzie mudl sie za nami
 matka: 29.01.2009, 20:05
 Mateczko Najświętsza proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla mojego syna i dla nas i proszę o ratunek w trudnej sprawie finansowej, módl się za nami.
 XX: 29.12.2008, 14:48
 tak bardzo boję się o swoje dzieci poszly złą drogą one tego nie widzą BOŻE URATUJ I ODMIEŃ ICH SERCA.
 ***: 10.08.2008, 01:56
 Mateczko Najświętsza miej w swojej opiece moje kochane dzieciaczki, proszę o zdrowie i błogosławieństwo w nauce i całym życiu, aby wyrosły na mądrych i dobrych ludzi. Niedługo kończy mi się urlop macierzyński a tak bardzo chciałabym móc jeszcze zostać w domu i być z moimi pociechami. Mateczko wypraszaj u Twego Syna potrzebne dla nas łaski. Święty Gerardzie módl się za nami.
(1)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej