Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa dzieci za rodziców

Panie Jezu, Ty, który z całego serca kochałeś Maryję i Józefa. Pomóż mi kochać moich rodziców i okazać im moją wdzięczność za to, co dla mnie robią. Podaruj im zdrowie i długie życie, pobłogosław ich trud i ochroń ich od wszelkiego zła.

Proszę Cię, aby nasza rodzina była odbiciem rodziny z Nazaretu, aby królował w niej Twój pokój, Twa miłość i Twoja łaska.

* * * * *

Wszechmogący, wieczny Boże, dziękuję Ci za rodziców i proszę za nimi. Po Tobie, Boże, zawdzięczam im najwięcej. Oni byli Twoimi współpracownikami w daniu mi życia ciała i nadprzyrodzonego życia duszy, oni włożyli i wkładają wiele troski o moje zdrowie, wykształcenie i wychowanie. Spraw, Panie, abym umiał docenić ich starania i był zawsze wdzięczny. Ty zaś, łaską swoją racz wynagrodzić ich trud. Daj im zdrowie i wszystkie łaski, które są im potrzebne do szczęścia i zbawienia. Dla mnie zaś, Boże Ojcze, daj być dla nich pociechą, wspomóż mnie, bym ich kochał, szanował i zawsze im dopomagał. Boże, Ojcze, wysłuchaj modlitwy swojego dziecka i błogosław we wszystkim moim rodzicom i całej naszej Rodzinie, aby stanowiła jedno serce i jedną duszę w Chrystusie Panu naszym. Amen.

Modlitwa do Matki Bożej za rodziców

Najukochańsza Matko moja Maryjo, niewymowne szczęście stało się Twoim udziałem, że najświętsze ze wszystkich dzieci, jakie kiedykolwiek na ziemi żyły, to jednorodzony Syn Boży, który Ciebie Matką nazywał i był we wszystkim posłuszny. Wiem o tym, najdroższa Matko Maryjo, że tylko wtedy Panu Bogu i Tobie podobać się mogę, że tylko wówczas zasłużę sobie, by być szczęśliwym(ą) na ziemi, a kiedyś w niebie będę mógł(a) cieszyć się z Aniołami, jeżeli moim rodzicom będę posłuszny (a), pragnąc sprawiać im jak najwięcej radości. Na nowo to dzisiaj przyrzekam, Najdroższa Matko Maryjo. Tyś jest tą Matką, co nieustannie nam pomaga, dopomóż i mnie, ażebym o tym moim przyrzeczeniu nigdy nie zapomniał(a) i zawsze zgodnie z nim postępował(a).

Moi rodzice są dla mnie tak dobrzy. Wynagrodź im to, Matko moja niebieska, bo ja tego nie potrafię. Spraw, by długo i szczęśliwie żyli. Spełnij ich wszystkie życzenia, a gdy kiedyś umrą, przyjmij ich do nieba. I ja tak chcę żyć, bym się dostał(a) do nieba i tam wspólnie z moimi drogimi rodzicami cieszył(a) się z Tobą oglądaniem Boga.

O Matko Nieustającej Pomocy, bądź Panią, Opiekunką i Matką dla nas. Amen.

Modlitwa za rodziców

Zbawicielu nasz, wzorze posłuszeństwa synowskiego, któryś umierając na krzyżu pociechę i opiekę swojej Matce okazał, natchnij mnie cnotą przykładnej miłości i czci dla mych rodziców. Błogosław ich dobrym zamiarom i postanowieniom, daj im zdrowie, radość i szczęście. Spraw, abym za wszystkie dobrodziejstwa, których od nich doznaję, potrafił się odwdzięczyć. Niech nigdy z mojej przyczyny nie doznają ani zmartwienia, ani niepokoju. Pomóż mi, abym stał się dla nich pociechą, a w starości podporą.

Boże, użycz mi tej łaski, abym szanował moich rodziców, a przywiązaniem swoim, troską o nich i dobrym życiem chociaż w części wynagrodził im trudy, jakie dla mnie ponosili i ponoszą. Dozwól im doczekać sędziwej starości, a gdy ich powołasz przed swoje oblicze, okaż im miłosierdzie i przyjmij do Twojej chwały. Amen.

* * *

Ojcze niebieski, dziękuję Ci z całego serca, że obdarzyłeś mnie dobrymi rodzicami. Proszę Cię, zachowaj mi ich na długie lata. Pobłogosław wszystkim ich staraniom i troskom o mnie i wynagrodź im obficie w tym i w przyszłym życiu wszystko dobre, co dla mnie uczynili.

Dopomóż mi też, o najłaskawszy Boże, abym zawsze według Twego przykazania szanował i kochał ojca i matkę swoją. Pozwól mi postępować podług ich rad i napomnień, aby mi się dobrze na świecie powodziło i abym mógł z nimi doczekać się wiecznej szczęśliwości. Amen.

* * *

Wszechmogący, wieczny Boże, Ojcze, któryś człowiekowi dał przykazanie, aby czcił swego ojca i swoją matkę – dziękuję Ci za rodziców i proszę za nimi. Kocham ich całym sercem i chcę, żeby szczęśliwi żyli jak najdłużej.

Po Tobie, Boże, zawdzięczam im najwięcej. Oni byli Twoimi współpracownikami w daniu mi życia ciała i nadprzyrodzonego życia duszy. Wiele włożyli oni, i wkładają, troski o moje zdrowie, wykształcenie i wychowanie.

Boże Ojcze, spraw, abym umiał docenić ich starania i umiał być im za wszystko wdzięczny. Ty zaś łaską swoją racz wynagrodzić ich trud. Daj im, Panie, zdrowie i wszystkie łaski, które im są potrzebne do szczęścia i do zbawienia. Mnie zaś, Boże Ojcze, daj być dla nich pociechą, wspomóż mnie, abym ich kochał, szanował oraz im dopomagał.

Boże Ojcze, od którego bierze nazwę wszelki ród na niebie i ziemi, wysłuchaj modlitwy swojego dziecka i błogosław we wszystkim moim rodzicom. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Modlitwa za Mamę i Tatę

Panie, dziękuję Ci za to, że postawiłeś przy mnie Mamę i Tate. Zachowaj ich w dobrym zdrowiu i dodawaj sił w ich codziennej pracy. Spraw, proszę, byśmy zawsze mogli się rozumieć i kochać. Amen.Wasze komentarze:
 wioletta: 13.01.2024, 12:43
 Panie Moze, Panie Jezu i Matko Boska prosze z calego serca o zdrowie, szczescie i wasze blogoslawienstwo dla moich rodzicow. Dziekuje Wam kochani za wszystko.
 Córka R: 30.08.2023, 06:58
 Panie Boże błagam cię o zdrowie dla moich rodziców
 Karolina : 25.07.2023, 22:55
 Panie Boże dziękuję Ci za moich rodziców i za całą moją rodzinę , męża , dzieci , błagam o szczęśliwą wizytę u lekarza dla mamy i żeby była zdrowa
 Anna: 10.06.2022, 07:55
 Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojego taty i mamy .Maryjo miej ich w swojej opiece bądź zawsze przy nich.Wspieraj ich w trudach dnia codziennego.Jezu ufam Tobie.
 LUCYNA: 19.09.2021, 21:44
 Najdroższy Jezu, dziś jest 45 rocznica ślubu moich rodziców, proszę Cię otocz ich Swoją opieką,błogosław im w każdej sekundzie ich życia,oddał wszelkie zło i nieszczęścia, troski ,choroby.. Kocham ich bardzo i proszę Cię Jezu aby nastały zgoda w naszej rodzinie.Boże miej nas w Swej opiece, Maryjo pomóż
 Kasia33: 03.08.2021, 21:13
 Panie Boze prosze cie opiekuj sie moim tata daj mu duzo sily i zdrowia zeby mogl pozyc jeszcze dlugo i mogl sie nacieszyc swoimi wnukami a wnuki nim gdyz z dziadkow zostal im tylko on. Prosze spelnij moja prosbe zeby zdrowie mojego taty sie poprawialo anie pogarszalo i mial jeszcze duzo sily i lat przed soba
 M. : 06.04.2021, 22:48
 Pobłogosław Panie moich wspaniałych rodzicow, którzy dali mi życie,a którzy dla mnie są całym moim życiem. Wiem że czasem nie potrafię ich docenić, ale kocham nad wszystko, Ty wiesz, że moje życie bez nich jest niczym. Miej ich w swojej opiece, Amen.
 Ewa: 06.04.2021, 21:56
 Panie Boże, daj proszę dużo zdrowia moim wspaniałym rodzicom.
 Karol : 04.04.2021, 21:25
 Kochany Boże, Kochany Jezu i Ty Kochana Najświeższa Matko proszę o zdrowie dla moich Kochanych RODZICÓW. Ciężko znoszą chorobę. Tata leży pod respiratorem 6 dzień a Mama 5 dzień pod tlenem. Bardzo mocno Ich Kocham i potrzebuje być razem tu na ziemi. Spraw proszę żeby zły sen się skończył. Daj nam cieszyć się sobą i wnukami przez kolejne lata. Dziekuje


 WIESIA: 16.03.2021, 22:35
 Kochany Boże, Panie Jezu, najświętsza Panienko. Proszę o zdrowie dla moich wspaniałych rodziców. Niech zwalczą chorobę z ktora zmaga sie caly świat. Daj nam razem cieszyć się kolejnymi świetami Zmartwychwstania Panskiego. Daj nam cieszyć się sobą kolejne lata. Daj im nacieszysz się wnukami. Miej nasza cala rodzinę w opiece. Dziekuje Ci za wszystko. 🌹
 Marina Guzowska: 27.11.2020, 00:49
 Boże kochany, proszę uzdrow moich rodziców na wszystkich poziomach ponieważ oboje walczą z koronovirusem. Boże daj im sile wygrać z ta wstrętna choroba. Zachowaj moich rodziców na długie lata tutaj na ziemie ze mną. Proszę Boże kochany, wieść siły ode mnie i moja energię i dodaj ja do moich rodziców by mieli siły walczyć i poczuły się lepiej, ponieważ złe się czuja już siedemnaście dni. Boże ofiaruje tobie mój ból który miałam w tym życiu i w zamian proszę uzdrowić moich rodziców. Boże wyślij mi znak i ja zrobię co zechcesz by moi rodzice odzyskali zdrowie.
 Kasia: 08.11.2020, 00:47
 Panie Boże spraw proszę, aby moi rodzice, którzy walczą oboje z koronawirusem, wyzdrowieli. Amen.
 Ela: 06.07.2020, 10:55
 Błagam Cię Boże o zdrowie dla moich rodziców żeby byli zdrowi i żeby te wstrętne choroby ich opuścił.
 Beata: 31.03.2019, 20:07
 Matko Boska i Panie Jezu proszę Was o pomoc.Scalenie mojej rodziny.Dar miłości i przebnaczenia.Wspolne życie pod jednym dachem.Zycie w małżeństwie pomimo wszystko.prosze wszystkich o modlitwę za nas.Maz zostawił nas . Chorowałam na nowotwór kilka lat temu.
 Magda: 06.01.2019, 13:17
 Panie Jezu Dziękuję ci za swoich rodziców za każdy dzień z nimi spędzony proszę cię o zdrowie dla mamy i taty ty wiesz Panie Jezu jak bardzo ich kocham chociażnie nie zawsze okazuje in to tak jak bym chciała
 Magda: 06.01.2019, 10:08
 Panie Jezu Dziękuję ci za swoich rodziców za każdy dzień z nimi spędzony proszę cię o zdrowie dla mamy i taty ty wiesz Panie Jezu jak bardzo ich kocham chociażnie nie zawsze okazuje in to tak jak bym chciała
 Natalia: 28.11.2017, 14:56
 Panie Boże proszę się o błogosławieństwo moich rodziców i mojego rodzeństwa i zdrowie
 Krzysztof 05.11.17r.: 05.11.2017, 16:37
 Panie Jezu pomóż mi kochać moich rodziców.................
 Krzysztof 05.11.17r.: 05.11.2017, 16:34
 panie Jezu kocham Cię iszanuję
 Lukasz: 10.04.2017, 13:37
 Panie Jezu Milosierny,prosze miej w opiece Swej moich rodzicow,dziekuje Ci za nich i prosze badz zawsze wsrod nas. Daj im zdrowie i pokoj ducha oraz Twoje swiatlo wieczne,nie pamietaj ze czasem bywa zle. W dzisiejszym dniu szczegolnie polecam Tobie tate w dniu jego 74 urodzin.
(1) [2] [3] [4] [5] [6]


Autor

Treść

Nowości

św. Wojciechśw. Wojciech

Modlitwa do św. WojciechaModlitwa do św. Wojciecha

Litania do św. WojciechaLitania do św. Wojciecha

Żywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiejŻywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiej

Jak Wojtek zaczął szanować zieleńJak Wojtek zaczął szanować zieleń

Zamki BretaniiZamki Bretanii

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej