Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa po spowiedzi

Zanim wypełnisz zadaną ci przez kapłana pokutę, swoimi słowami podziękuj przez chwilę Panu Bogu za łaskę odpuszczenia grzechów.

Panie Boże, dzięki światłu Jezusa, Twojego Syna, widzimy grzechy w świecie. Od kiedy On przybył, aby darzyć nas Twoim miłosierdziem, dostrzegamy, jak twardzi i bezlitośni jesteśmy wobec naszych bliźnich. Prosimy Cię, odnów nas według Twego wzoru, spraw, byśmy nigdy złem nie odpłacali za zło, ale podtrzymywali wiarę.

Boże, jesteś niezadowolony, kiedy jesteśmy małostkowi jedni dla drugich, nie znosisz, kiedy napadamy jeden na drugiego, nieraz śmiertelnie. Prosimy Cię przerwij koło zła, które nas zniewala. Spraw, aby zamarł w nas grzech, jak w Synu Twoim Jezusie Chrystusie wygasły grzechy świata i zniszczona została śmierć. On żyje dla nas dziś i po wszystkie czasy. Boże, upadamy i nie umiemy iść dalej, jesteśmy sparaliżowani i niezdolni do podniesienia się.

Dzięki wierze Twego Kościoła przychodzimy do Ciebie, gdyż nikt poza Tobą nie odpuszcza grzechów. Uzdrów nas, podźwignij w imię Twego miłosierdzia i przez miłość Jezusa, naszego brata. Ty Go wskrzesiłeś ze śmierci. On żyje z Tobą dla tego świata i dla wszystkich czasów. Amen.
   

Wasze komentarze:
 Ja: 17.09.2019, 17:16
 Cześć
(1)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej